Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

AXA pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaLazarská 13/8Praha 2120 00
Telefon255 021 111
Infolinka292 292 292
Emailinfo@axa.cz
Web

Další Informace

IČO28195604

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

AXA pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem axa pojišťovna, axa pojišťovna a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

9. 9. 2013 | Petra Dlouhá | 50 komentářů

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

„Dobrý den, jdu překontrolovat vaší smlouvu, zjistit, jestli nemáte nárok na slevu a rozšíření služeb…“ Ve skutečnosti vás ale chci jen přetáhnout ke konkurenci. A jestli je to pro vás výhodné, je mi fuk. U dealerů mobilních operátorů a distributorů elektřiny to známe. Totéž se vám ale může stát i u finančního poradce. A může být ještě větší šíbr – pokud se předem dostane k vaší smlouvě a datům, jde skoro najisto.

AXA pojišťovna a.s. - Zkušenosti

1. 11. 2018 12:52 | Sára

Synovi jsme uzavřeli kapitálové úrazové dětské pojištění Medvídek. Žádnou úrazovou událost jsme zaplať bůh nemuseli uplatňovat. Každý měsíc jsme k pojištění platili částku, která se bude údajně zhodnocovat. Takže ve finále, v dosažení jeho zletilosti, kdy zanikla smlouva, jsme dostali vyplaceno 17 000,- Kč z naspořených 28 000,- Kč. Oněch 11 000,-- Kč spolklo nevíme co - různé poplatky měsíční atd. Ano jsou to malá písmenka na konci smlouvy, kterým vůbec nikdo nerozumí (byl uvedený i vzoreček výpočtu,kterým rozumí pouze pracovník oné společnosti, možná ani ten co to s námi uzavíral ne) a nikdo vám to neřekne při podpisu smlouvy. Takže za mě Axa s kapitálovým úrazovým pojištěním, již nikdy více.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

16. 10. 2018 17:01 | Jiří Filípek

Plně souhlasím s varováním před životním pojištěním od AXAZároveň s mi mimořádně nelíbí chování při ukončení pojištění.Jirka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Honza 12. 10. 2018 19:25)

12. 10. 2018 19:25 | Honza

Varuji před investičním životním pojištěním u AXA největší šmejdi na trhu !!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 10. 08. 2004 09:29)

17. 9. 2018 9:44 | Zuzana Hájková

Je vidět, že většina lidí recenzi napíše jen, když si potřebuje postěžovat (a přitom by v 90 % případů stačilo, aby si přečetli podmínky pojištění, které si sjednávají). Tak já to trochu rozčísnu :)
U AXA jsme si sjednali cestovní pojištění, vybrali jsme si jej především kvůli neomezeným limitům plnění (je to sice dražší, ale jak jsme se sami přesvědčili, pár desítek nebo stovek korun navíc za to rozhodně stojí). Když se pak přítel v zahraničí těžce zranil, pojišťovna nám velmi rychle a efektivně pomohla vyřídit všechny záležitosti s místními lékaři a zorganizovala během pár dní letecký transport domů. Následně nám během několika týdnů proplatili veškeré další výdaje, které jsme v souvislosti se zraněním v zahraničí měli, a to včetně návštěvy lékaře, který s pojišťovnou neměl smlouvu. Až na jednu výjimku v době noční směny jsem o plánování transportu jednala vždy se stejným operátorem, který byl věcný a profesionální, a přitom pořád velmi příjemný a lidský.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

11. 9. 2018 8:31 | Arina

Mám podobnou zkušenost! Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Michal 04. 06. 2018 14:56)

11. 9. 2018 8:25 | Arina

Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 8. 2018 11:26 | Burger

Naprosto otresna pojištovna nikomu nedoporučuji!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2018 19:27 | SEDLÁČEK MICHAL

Pravidelně investuji do fondů, o společnosti 6 let ani nevím. Nyní jsem chtěl peníze vyplatit, vyplnil jsem formulář-úředně ověřil podpis a zaslal. Čekám na peníze, kde uvádí 3 dny - 2 týdny, po 2 týdnech čekání píši na zák. oddělení a jen mi suše řeknou, že žádost byla zamítnuta kvůli špatnému formuláři. To mi ani nikdo nezavolá? Nenapíše? Služba tedy katastrofa. Velké zklamání. Sedláček Michal-Generace X 7501144443
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

25. 7. 2018 19:38 | Honza

Pokud si za tímhle opravdu stojíte, tak musíte být minimálně manager AXA, protože obyčejný zaměstnanec by tady takovouhle kravinu nikdy nenapsal!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Habibi 20. 03. 2018 16:42)

25. 7. 2018 19:32 | Honza

Po několika minutovém chození kolem horké kaše jsem se operátora zeptal přímo: Mám to chápat tak, že Vás můj problém vůbec nezajímá? Odpověď: Ano přesně tak. Konečně jsem se mohli posunout dále. Tak jsem položil další otázku: V čem mi vlastně při zakoupení extra pojistky na dovolenou mohou vyhovět? Odpověď: Nasadíme Vám rezervu, pokud jí máte. !!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

3. 7. 2018 8:37 | Martin

Axa nejhorší pojišťovna, naboural mě jejich pojištěnec takže z povinného, vše sepsano svědci vše potvrdili a axa odmítá plnit. Takže velké ne.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 6. 2018 22:50 | petr

Podle mě jsou to obyčejní zloději. Chtějí jen vybírat peníze od klientů , ale když mají platit , vykroutí se z toho neuvěřitelným způsobem. Měl jsem u nich pojistku pro případ nemoci, byl jsem na operaci tříselné kýly ,Česká pojištovna vyplatila dávky bez problémů a vcelku rychle, Axa po půl roce napsala, že na plnění nemám nárok a ještě chtěla zaplatit za měsíc po zrušení pojištění z mé strany další splátku.Prostě zlodějina.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 6. 2018 14:56 | Michal

Když prodáte auto tak vám nechtějí ukončit povinné ručení pokud jím nepřinesete kopii velkého techničáku kde bude nový vlastník což je problém protože nahánět někde nového vlastníka kterému jsete auto prodal po je dost složité a ještě ho nutit k tomu aby vám dával kopii tecchničáku ???,Kupní smlouva jim nestačí !! jednají protiprávně jsou arogantní a snaží se z vás urvat ještě další placení za auto které nemáte .Hrozná zkušenost budu dávat trestní oznámení atéto pojištovně se opravdu radši vyhněte ovelkým obloukem .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

18. 5. 2018 18:20 | Simi

Nejlepší je,když si nikdo nečte pojistné podmínky, pak si dá auto do předraženého servisu (rohlík za 10 Kč si taky nekoupíte) a ohání se svými právy a nadává na pojišťovnu. A je jedno jakou.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

18. 5. 2018 5:35 | Mája

Co se týče cestovního pojištění, nikdy jsem s žádnou pojišťovnou neměla problém. AXA je ale vyjímka. Záměrně používá systém zákaznické linky, aby váš telefonát byl nahrán a tam hledají záminku proč pojistné plnění neplatit. To, že vám asistentka slíbí, že uhradí vaše ošetření ještě neznamená, že tomu tak bude. Zkuste Kooperativu, Uniqu, VZP … cokoliv, JEN NE AXU!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 64 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 654 875 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Zatímco třeba v Praze radní vymýšlejí, kam by cyklisté v žádném případě neměli jezdit,...více

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

O tajemné ayahuasce se hlavně v posledních letech napsalo dost . Přestože v Čechách není...více

Guerillová feministická skupina přejmenovává ulice po slavných ženách

Guerillová feministická skupina přejmenovává ulice po slavných ženách

Symbolem některých měst jsou památníky a monumentální stavby, jako je například Eiffelova...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK