Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

AXA pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaLazarská 13/8Praha 2120 00
Telefon255 021 111
Infolinka292 292 292
Emailinfo@axa.cz
Web

Další Informace

IČO28195604

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

AXA pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem axa pojišťovna, axa pojišťovna a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

9. 9. 2013 | Petra Dlouhá | 49 komentářů

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

„Dobrý den, jdu překontrolovat vaší smlouvu, zjistit, jestli nemáte nárok na slevu a rozšíření služeb…“ Ve skutečnosti vás ale chci jen přetáhnout ke konkurenci. A jestli je to pro vás výhodné, je mi fuk. U dealerů mobilních operátorů a distributorů elektřiny to známe. Totéž se vám ale může stát i u finančního poradce. A může být ještě větší šíbr – pokud se předem dostane k vaší smlouvě a datům, jde skoro najisto.

AXA pojišťovna a.s. - Zkušenosti

5. 1. 2018 12:27 | Jan Kovanda

Zdravím, S touto pojišťovnou jsem vyřizoval škodu po nehodě. Celý proces běží již více než měsíc. Když člověk zavolá na infolinku dělají ze mě debila a pokaždé obdržím jiné informace. Škoda je totální a tak člověk přišel o auto. Nejen že si za vlastní musím koupit nové ale ještě to ta pojišťovna zdržuje. 4x mi posunuli termín ukončení aukce. Sorry ale z tohohle bych blil.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

19. 12. 2017 17:39 | Petr

Dnes jsme poslali stiznost k ČNB na pojistovnu Axa Neskutecne chovani, lhani, prodluzovani likvidace, presne jak je poosano v duskuzi. Pridejte se se stiznistmi k ČNB i ostatni. Tato pojistovna nema na trhu co delat!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

16. 12. 2017 4:32 | Petr Němec

Dobrý den, mám velmi špatnou zkušenost. Havárie auta, po dvou měsících stále ve stavu Likvidace. Komunikace žádná. Doporučuji se této pojišťovně vyhnout velkým obloukem.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

14. 12. 2017 9:55 | Růžena

Axa jsou podvodníci!!!!přítel si zlomil nohu a podal žádost k plnění.3mesice jsme čekali na zálohové plnění aby měl z čeho žít a dočkal se místo původních 730kc/den téměř čtvrtiny.Pote okamžitě vypověděli smlouvu za nedoplatek v období kdy neměl ani z čeho žít, natož platit pojištění... které si mohli strhnout z plnění!!!tvrdili,že nám posílaly dopisy a nikdy žádné nepřišly.mel velice dramatický úraz a očekávaly trvalé následky tak raději zrušily smlouvu! Už nikdy víc axu a dávám k právníkovi na řešení!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 12. 2017 21:40 | Tomáš

Řešil jsem s nimi škodu z povinného ručení. Modlete se, aby do Vásnikdo nenarazil, kdo má pojišťovnu AXA. Nic Vám nedají, nebo Vás tak okradou že sami budete žasnout nad jejich chodváním. Doporučuji všem, kteří uvažují o pojištění od AXY, raději se této pojišťovně obloukem vyhněte. Nebo pokud způsobíte někomu škodu, např.z povinného ručení, mohlo by se stát, že Vám přijde rozbít ústa, jak bude nespokojen z řešením škodní události od AXI. Samotnému mě uhradily škodu na voze, takovou částkou, že nejsem schopen opravu provést v žádném servisu, natož u nějakého garážisty bez daně. AXA je naprostý dobytek, jedná se o nejhorší pojišťovnu na ČR trhu!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

16. 11. 2017 19:16 | Lipták Frantisek

https://www.email.cz/download/k/Zs6Q0yaXVoikCCE-V3UAdN2Q2BHKQkUbKyzyxyzA8N8DLC1X3jabwZDHWkmcU2bVmd9yYYU/Lipt%C3%A1k%20vyrozum%C4%9Bn%C3%AD.pdf jsou levní ale taky nic nedostanete
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

11. 11. 2017 21:00 | Tom

Negativní zkušenost, při pojistném plnění čekáte do maximální možného termínu (3 měsíce),aby vám pak sdělili, že nic nedostanete. Na emaily nikdo nereaguje, žádné potvrzení o přijetí pojistné události, žádná reakce na dotazy o stavu řízení. Nesmyslné podmínky, které jdou jasně proti klientům. Nejhorší pojišťovna ze všech. Vyhněte se ji největším obloukem.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

10. 10. 2017 13:04 | Honza

Nejhorší pojišťovna,bez jakéhokoliv udání důvodu mi zrušili povinné ručení a žádný dopis nebo vyrozumění ó tom,takže jsem jezdil skoro měsíc bez pojištěného auta s malým dítě těm.pani mi řekla že do dvou měsíců mají právo vypovědět.takze tuto záležitost budu řešit dále
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2017 12:54 | Vašek

Velká nespokojenost se službami od AXA. Nepříjemné jednání, odkazy na mejly, které trvají dlouho. Na vyplacení minimálního podílu je také času dost. AXA už nikdy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

14. 9. 2017 13:13 | Lucka

Nejdebilnejsi pojistovna,zaplatili jsme si storno zajezdu.Na nej jsme z duvodu pracovni neschopnosti jet nemohli.Ale pracovni neschopenka jako duvod jim nestaci,nechapu co by jeste chteli?Axa je nejhorsi pojistovna a nedoporucuji.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

25. 8. 2017 18:10 | Anna

Špatná zkušenost. Dvakrát jsem někoho škrabla při parkování a hned mi zrušili povinné ručení. Fakt neuvěřitelné.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

17. 8. 2017 23:01 | jari

AXA uz nikdy vic !!!! Na podzim 2014 jsem koupil vozidlo,ale ne od majitele,ktery byl uveden v TP nybrz pres druhou osobu,nic neobvyklyho.Udelal jsem si pojistku na rok,od 17.8.2014 do 16.8.2015 nacez jsem tezce onemocnel a 29.1.2015 jsem to auto nechal ekologicky zlikvidovat.Na jare,kdyz jsem se dostal z nejhorsiho jsem shanel a pokousel kontaktovat majitele z TP.Majitel neodpovedel na mou pisemnost ani jeho prislusny urad mi nijak nepomohl ho vypatrat.Jeste v pojistnem obdobi jsem na AXU zaslal protokol o ekologicke likvidaci spolu se zadosti o ukonceni smlouvy.Nacez pojistovna na to zareagovala tim,ze zapocala dalsi pojistne obdobi,přitěmž už nebylo vlastne co pojišťovat.Ani nedokazou pochopit,ze bez majitele nebo jeho plne moci tezko odhlasim jeho vozidlo.Takze AXA opravdu NE.!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

14. 8. 2017 11:18 | Dana

Dobrý den, taká mám špatnou zkušenost s touto pojišťovno, pokud nic nepotřebujete a platíte je to dobré, ale pokud potřebujete řešit cokoli v případě storna pojištění nebo plnění, dělají mrtvého brouka, řeknou napište to na email a týden čekám na odpověď - marně, nikdo se nenamáhá ani reagovat !!!!, závěrem už nikdy více pojištění u AXA
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

13. 7. 2017 10:26 | Krakauer

Dobrý den, mám podobnou zkušenost.Komunikace mizerná, jednání arogantní,jsou to prostě šmejdi!!!!!!Byl jsem u nich 1rok a to mě stačilo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

3. 6. 2017 14:33 | Kratochvílovi

Již třetím rokem jsme si uzavírali cestovní pojištění u pojišťovny AXA a věřili jsme, že jsme v rukou profesionálů. "CHYBA" !!!!! Pokud se vám nic nepřihodí tak se u nich cítíte relativně v bezpečí, ale jakmile máte na cestě technické problémy tak najednou zjistíte, že jste na všechno sami. Auto se nám porouchalo ve Francii ve středu odpoledne a tak jsme volali asistenční službu AXA a požádali jsme v rámci našeho pojištění (Dovolená bez starosti) o pomoc a zajištění opravy auta. Ta nás nechala odtáhnout do údajně autorizovaného servisu pojišťovny AXA. který se skládal z dílny plné rozmontovaných aut a benzinové pumpy. Pracovník "údajný automechanik" nás po složení auta vedle dílny s úsměvem ujistil, že se na opravě bude pracovat a odešel. Tímto pro něho vše skončilo. Po opětovném kontaktování pojišťovny AXA jsme se dozvěděli, že je ve Francii ve čtvrtek svátek a tak se bude auto opravovat až v pátek. Když jsme chtěli aby pracovníci pojišťovny mechanikovi přeložili (ve smlouvě máme překladatelské služby), že jsme ochotni připlatit, aby se auto opravilo ihned ,s hrůzou jsme zjistili že nikdo francouzsky nemluví a vše budou přeposílat e-mailem v angličtině do francouzské pobočky a oni naše požadavky mechanikovi přeloží. Samozřejmě nás po telefonu pracovnice pojišťovny ujišťovala, že dělají vše co je v jejich silách, aby opravu zajistili a mi mohli pokračovat v cestě. Tímto to pro pojišťovnu skončilo a nechali nás na pospas bez pomoci. Konečný verdikt pojišťovny zněl repatriace neopraveného auta zpět do ČR jelikož nebyli schopni domluvit opravu a donutit lenošného francouzského turka se kterým má AXA smlouvu a je jejich autorizovaný servis, aby opravu provedl. Přitom ve svátek dovezl německé auto a toto opravoval okamžitě. Sami jsme si museli najít překladatele,který komunikoval s mechanikem. Po dlouhých diskuzích a absolutní bezmoci a možnosti dovolaní se pomoci jsme se rozhodli auto sami zkusit opravit což se nám nakonec částečně podařilo a domů jsme dojeli sice pouze na třetí a pátý převodový stupeň, ale jsme doma. Závěrem souhlasím: s pojišťovnou AXA na dovolenou JIŽ NIKDY!!!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 33 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 967 434 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK