Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

AXA pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaLazarská 13/8Praha 2120 00
Telefon255 021 111
Infolinka292 292 292
Emailinfo@axa.cz
Web

Další Informace

IČO28195604

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

AXA pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem axa pojišťovna, axa pojišťovna a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Veselíková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

9. 9. 2013 | Petra Dlouhá | 50 komentářů

„Překontrolujeme vaši smlouvu.“ Podpásovky ve finančním poradenství

„Dobrý den, jdu překontrolovat vaší smlouvu, zjistit, jestli nemáte nárok na slevu a rozšíření služeb…“ Ve skutečnosti vás ale chci jen přetáhnout ke konkurenci. A jestli je to pro vás výhodné, je mi fuk. U dealerů mobilních operátorů a distributorů elektřiny to známe. Totéž se vám ale může stát i u finančního poradce. A může být ještě větší šíbr – pokud se předem dostane k vaší smlouvě a datům, jde skoro najisto.

AXA pojišťovna a.s. - Zkušenosti

6. 3. 2019 7:05 | Bříza

AXA=ZLODĚJI!!!Po 10 letech vedení investičního životního pojištění a celkem odevzdaných 68000,- při ukončení smlouvy vyplatí cca 30000,-. A to jsem za celé pojistné období ani jednou nevyužil úrazové připojištění, tak v čem je ta výhoda spoření? Není lepší ušetřené peníze schovávat do matrace?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

28. 2. 2019 9:35

Samozřejmě výsledek několikáté reklamace je stále stejný slovíčka tabulky a žádné pochybení ani střet zájmů a kdoví čeho jiného.... Takže výsledek zruším všechny pojistky u axa. Operátoři na které se není možné spolehnout ve finále školení proti lidem.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Stanlye 05. 02. 2019 00:53)

14. 2. 2019 15:55 | Luboš

Axa noční můra řidičů,tedy těch kterým pojištěnec této prý pojišt'ovny nabourá auto.2.1.2019 mne jeden takovej naboural.Nejen,že jsou tam dementní,když technika místo do Vojkovic okr.Mělník pošlou do Vojkovic u Brna,ale navíc arogantní,nekomunikují a vytvářejí vám jako poškozeným jen problémy.Dodnes jsem neviděl ani haléř z pojistného plnění.Pěkně děkuji za takové služby,holt šmejdům se v tomto státě daří,ale zkuste vy jim nezaplatit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 2. 2019 19:52 | Kolchoznik

Když má někdo levné povinné ručení, tak ať pak doplatí škodu ze svého, s tím naprosto souhlasím.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (feerand 22. 11. 2012 11:50)

5. 2. 2019 0:53 | Stanlye

Zdravím zkušenost velice špatná.. pokusím se zkrácené v důležitých detailech. Několik smluv za několik za x aut. Prodej vozů na vývoz po změně v registru a vývozu vozu hned v ten den tel na info linku. Dotaz postup při ukončení z důvodu vývozu navíc v tento den byl i konec stávající smlouvy, operátorka samozřejmě potřebovala další měsíc k dobru takže řekla že při ukončení registrace vozu je směrodatný datum v TP. Proto jsem odeslal výpověď a nešel na pobočku ten den. Výsledek požadují další měsíc z nové smlouvy protože dle jejich tabulky při vývozu je postup jako při změně majitele tudis ukončení v den přijetí výpovědi!!! Reklamační centrum se obhajuje tím že se ještě operátorka ujistila zda je v TP uveden datum ukončení v registru. Takže se dohadujeme se slovy že jsou podvodníci protože paní vás uvede cíleně v omyl a stát se to někomu s větší smlouvou je to hromada peněz... I tak když toto zvládnou u deseti vozu.... Supr výdělek!!!! Ideální kdyby tyto praktiky byly opravdu ve velkém. Takže pokud se to nevyřeší kladné tuším ostatní pojistky to je jediné co můžem udělat nepojistovat u axa pojišťovna!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

1. 2. 2019 9:24 | SR

Já měla cestovní pojišťení od AXA a byla jsem spokojená. Vše mi proplatili. Neměli ani problém proplatit dražší letenku v business třídě, kterou mi lékař nařídil... Vše bez problémů a do týdne od zaslání podkladů byli peníze na účtě.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

30. 1. 2019 16:37 | sharik

Pozor!!! Pokud uzavřete hypotéku s Komerční bankou Modrá pyramida tak vám banka sjedná pojištění u komerční pojištovny. Což nevypadá špatně do doby než zjistíte že likvidaci škodné události dělá externí pojištovna a to právě AXA. Hned při škodě je problém na světě. Neuzavírat pojištění majetku s komerční pojišťovnou.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

26. 1. 2019 1:41 | Standa Mareš

Uzavřeli se mnou pojistku na pojištění bytu s chybou, na základě které by v případě události neposkytli krytí, což mi sami potvrdili. Nicméně slouvu odmítli zrušit a musí se platit dál. "Skvělá" reference
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

1. 11. 2018 12:52 | Sára

Synovi jsme uzavřeli kapitálové úrazové dětské pojištění Medvídek. Žádnou úrazovou událost jsme zaplať bůh nemuseli uplatňovat. Každý měsíc jsme k pojištění platili částku, která se bude údajně zhodnocovat. Takže ve finále, v dosažení jeho zletilosti, kdy zanikla smlouva, jsme dostali vyplaceno 17 000,- Kč z naspořených 28 000,- Kč. Oněch 11 000,-- Kč spolklo nevíme co - různé poplatky měsíční atd. Ano jsou to malá písmenka na konci smlouvy, kterým vůbec nikdo nerozumí (byl uvedený i vzoreček výpočtu,kterým rozumí pouze pracovník oné společnosti, možná ani ten co to s námi uzavíral ne) a nikdo vám to neřekne při podpisu smlouvy. Takže za mě Axa s kapitálovým úrazovým pojištěním, již nikdy více.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

16. 10. 2018 17:01 | Jiří Filípek

Plně souhlasím s varováním před životním pojištěním od AXAZároveň s mi mimořádně nelíbí chování při ukončení pojištění.Jirka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Honza 12. 10. 2018 19:25)

12. 10. 2018 19:25 | Honza

Varuji před investičním životním pojištěním u AXA největší šmejdi na trhu !!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 10. 08. 2004 09:29)

17. 9. 2018 9:44 | Zuzana Hájková

Je vidět, že většina lidí recenzi napíše jen, když si potřebuje postěžovat (a přitom by v 90 % případů stačilo, aby si přečetli podmínky pojištění, které si sjednávají). Tak já to trochu rozčísnu :)
U AXA jsme si sjednali cestovní pojištění, vybrali jsme si jej především kvůli neomezeným limitům plnění (je to sice dražší, ale jak jsme se sami přesvědčili, pár desítek nebo stovek korun navíc za to rozhodně stojí). Když se pak přítel v zahraničí těžce zranil, pojišťovna nám velmi rychle a efektivně pomohla vyřídit všechny záležitosti s místními lékaři a zorganizovala během pár dní letecký transport domů. Následně nám během několika týdnů proplatili veškeré další výdaje, které jsme v souvislosti se zraněním v zahraničí měli, a to včetně návštěvy lékaře, který s pojišťovnou neměl smlouvu. Až na jednu výjimku v době noční směny jsem o plánování transportu jednala vždy se stejným operátorem, který byl věcný a profesionální, a přitom pořád velmi příjemný a lidský.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

11. 9. 2018 8:31 | Arina

Mám podobnou zkušenost! Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Michal 04. 06. 2018 14:56)

11. 9. 2018 8:25 | Arina

Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

7. 8. 2018 11:26 | Burger

Naprosto otresna pojištovna nikomu nedoporučuji!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 72 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 978 002 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Články na Heroine.cz

Zdravím z noční. #4 Mrtvička

Zdravím z noční. #4 Mrtvička

Záchranář Vít Samek a porodní asistentka Alžběta Samková se střídají v psaní o situacích,...více

Sex nechceme, díky

Sex nechceme, díky

Asexuály označuje písmeno „A“ v delší verzi známé zkratky sexuálních menšin LGBTQIA. Potřebujeme...více

Tuk, žár, kyselost, sůl. V téhle kuchyni recepty neexistují

Tuk, žár, kyselost, sůl. V téhle kuchyni recepty neexistují

Žádný kulinářský pořad se vloni v Americe neřešil tolik jako netflixová série Salt Fat...více

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK