Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

UNIQA pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaEvropská 810/136Praha 6160 00
Telefon483 040 404
Infolinka488 125 125
Emailinfo@uniqa.cz
Web

Další Informace

IČO49240480

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

UNIQA pojišťovna, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem uniqa pojišťovna, uniqa pojišťovna, a.s.

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

30. 6. 2008 | Eva Sovová | 5 komentářů

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

Regulační poplatky ve zdravotnictví mění chování lidí. Až dvojnásobně roste v Česku zájem o soukromé pojistky zdraví. Pojišťovny očekávají, že reforma ve zdravotnictví přinese v prodeji těchto pojistek revoluci, a chystají další novinky.

Co dostanete navíc k povinnému ručení

1. 11. 2007 | Věra Tůmová | 15 komentářů

Co dostanete navíc k povinnému ručení

Kdo si hodlá sjednat povinné ručení, může se nechat zlákat od pojišťoven na leccos. Vybrat si může z násobků bonusů kvůli lepší sazbě či z palety dárečků. Od zrušení monopolu na povinné ručení konkurenční boj mezi pojišťovnami sílí, takže každým rokem přicházejí se zajímavější nabídkou.

Události uplynulého měsíce: září

6. 10. 2006 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Události uplynulého měsíce: září

Uteklo vám v září něco z našeho denního zpravodajství? Víte, co se událo v oblasti bankovnictví, daní, bydlení, investování a dalších? Jste si jisti, že jste nepropásli některou z povinností vůči státu? Nahlédněte do výběru zářiových událostí.

Chytrá hypotéka od Broker Consulting: vychytralá a nefér prezentace

18. 4. 2006 | Roman Scherks | 87 komentářů

Chytrá hypotéka od Broker Consulting: vychytralá a nefér prezentace

Kombinaci kapitálové životní pojistky a hypotéky už jen málokdo nabízí jako něco výhodného. Není také třeba, na trhu je podobný stroj na provize: hypoteční úvěr a investiční životní pojištění. Zejména pak v podání společnosti Broker Consulting. Způsob, kterým její prodejce zachází s čísly, je do nebe volající, umně některé informace potlačuje, jiné zdůrazňuje a některé dokonce zamlčuje.

Rating zajišťoven: poněkud jiná káva

13. 10. 2004 | Ivan Špirakus | 20 komentářů

Rating zajišťoven: poněkud jiná káva

Většina pojišťoven v ČR má jen tzv. pi (public information) rating, nechová se tedy ke klientům příliš otevřeně. Při volbě svého zajištění však pojišťovny rating příslušné zajišťovny striktně vyžadují a dokonce se jím často chlubí. Přečtěte si, co se stalo jedné z největších zajišťoven na světě, jako varování před podceňováním významu plnohodnotného ratingu.

Která pojišťovna polapila do své sítě diplom?

5. 12. 2003 | Simona Ely Plischke

Která pojišťovna polapila do své sítě diplom?

Předposlední kolo soutěže Best Web skončilo a další královny internetových prezentací sejmuly závoj. Po desetidenním klání, kterého se účastnilo 16 pojišťoven, září dvě zlaté korunky. Komu padnou jako ulité a kdo do nich ještě musí dorůst?

Jak na cestovní pojištění

11. 6. 2003 | Dušan Hradil | 3 komentáře

Jak na cestovní pojištění

Vybrat si správně cestovní pojistku není úplně banální věc. Skládá se totiž z několika částí, které nejsou pokaždé automaticky zahrnuty v základní nabídce. Přitom právě limity a doplňky mohou hrát významnou roli.

Pojištění pro vaše dítě

20. 2. 2002 | Jan Heřman | 4 komentáře

Pojištění pro vaše dítě

Cílem každého pojištění by především mělo být zabezpečit sebe a své blízké proti nepředvídatelným událostem. Nejinak je tomu v případě dětského životního pojištění. V současné době přišly další dvě pojišťovny s tímto produktem. Jak tedy můžete zabezpečit své ratolesti proti nevyzpytatelným obrátkám osudu?

UNIQA pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

5. 1. 2018 19:41

...naprostý souhlas...několik let jsme platili pojištění domu + živly...Když nám vichřice zvedla střechu a zateklo nám do pokoje, UNIQA argumentovala, že na atmosférické srážky nejsme pojištěni a bylo...i přesto, že jsme znovu zdůraznili, že nám jde o opravu střechy, kterou nám poničila vichřice, na což jsme byli pojištěni, k ničemu to nebylo. Nedostali jsme ani korunu...a ještě jsme je museli 3x urgovat, že chceme pojištění ukončit...Dnes jsem došla na pobočku a pojistku zrušila, tak snad už nebudu muset s nimi nic řešit... UNIQA -JIŽ NIKDY VÍCE!!! Škoda, že jsem tyto recenze nečetla dříve...:-(..
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zita 22. 11. 2017 17:38)

3. 1. 2018 20:07 | Tempír Miloslav

Nějaký blbec mě ulomil na parkovišti zrdcátko na sanderu policie vše zmapovala protože nikde nefungovala žádná kamera tak i odložila auto mám 3 měsíce nové zrdcátko stálo 5000kč pojištovna mě dala zaplatit 3000kč pritom platím havarijní 11000kč za rok PROČ TO VLASTNĚ PLATÍM asi skončím .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

27. 11. 2017 18:04 | zdenouch

Dobrý den, mám velice špatnou zkušenost s pojišťovnou UNIQA. S touto jsem musel sjednat pojistku v rámci hypoteky u banky Raifaeisenbank. Toto jsem neřešil, kdy mi přišla složenka na další rok. Tato složenka mi přišla přesně po době, kdy jsem mohl požádat o ukončení. S pojišťovnou se nedalo zcela nijak domluvit na ukončení, kdy tito si stáli za svým, že jsem toto propásl v době 6 týdnu. Na telefoni lince mi pracovník pojišťovny tvrdil, že není problem odejit od pojišťovny i momo tuto dobu a to dohodou. BOhužel asi se mě chtěl zbavit. Tak to vypadá, že si připlatim u pojišťovny další roček a budu se modlit ať se nic nestane a s touto pojišťovnou nemusím nic řešit. FUj a třikrat fuj pojišťovnu UNIQA nebrat....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

27. 11. 2017 16:16 | lol

podle smlouvy (stejne jako u kazde jine pojistovny) mate spoluucast X% plnene castky a MINIMAlne 2000... tedy pokud spolucuast neni 0% pak ovsem to bude velmi draha pojistka....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ladislav Hoza 13. 10. 2016 20:13)

22. 11. 2017 17:38 | Zita

POZOR NA UNIQU. Při uzavírání smluv ulisní vlezlí, v momentě, kdy mají plnit jste nezajímají, nekomunikují, samé problémy a nakonec neuznání pojistné události. Okamžitě přejděte k jiné pojišťovně. Osobně mám u Uniqy 7 pojistek, postupně jednu za druhou ruším. Jsem na ně tak naštvaná, roky platím statisíce a pak se zachovají tak odporně. Kdo je pojištěný v Unice, jako by pojištěný nebyl, není mezi tím rozdíl, protože jen platíte a nejste jištění, tato pojištovna se za vás nikdy nepostaví a zákazník je pro ně otrava.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

28. 10. 2017 13:45 | Ladislav

Přidávám aktuální zkušenost - chovají se jako loupežníci a vyděrači! Přitom mají v agendě neskutečný brajgl. Neuhrazenou částku ihned (tj. bez předchozího upozornění) reklamují včetně úroků prostřednictvím vymahačské agentury. Nikdy víc!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2017 14:12 | Zita

jen musím souhlasit, jsem tak namíchnutá, co jsem s nimi zažila před půl rokem, nikomu nepřeji. Všechny pojistky jsem s nimi ukončila. UNIQA NIKDY NEVER NIEMALS ??????? VELKÉ VAROVÁNÍ
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (kopretinka 26. 09. 2016 12:31)

4. 10. 2017 14:09 | Zita

Dobrý den, varuji všechny před uzavřením jakékoliv smlouvy u UNIQY, je to banda podvodníků. Neváží si klientů, respektive váží, ale jen do doby, kdy je třeba plnit. Oni nehledají a nešetří pojistnou událost jako takovou, jen zkoumají, jak by se dalo plnění obejít, jakmile najdou nějakou smyčku, ejhle, nejste na daný problém pojištění, nebo kdyby co by a výmluvy ale plaťte dál, my vás ochráním. POZOR NA POJIŠTOVNU UNIQA, pokud tam něco máte, okamžitě vypovědět, je to jen podpora neprofesionálních niemandů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

10. 9. 2017 11:13 | Jana S.

Ano, jsou to příživníci, co si myslí, že co klient to blbec. Taky s nima řeším údajný dluh, kde mi měla z plateb prý vypadnout jedna platba. Nikdo mi však není schopen říci, které období není uhrazené a ani z jejich přehledu to nikde není vidět. I když jsem měla zaplaceno do konce listopadu, stejně mi poslali upomínku a výhružkou, že mi smlouvu ukončí k 7. měsíci. Teď mi smlouvu vypověděli a ještě nemám ani přeplatek. Jsou tak arogantní, že i když jsem chtěla přeplatek vrátit složenkou, tak jej prý poslali zpět na účet (účet již neexistuje-zrušila jsem ho). Tak teď budu čekat až ho banka vrátí a potom se možná svých peněz dočkám. Proč mi vrací tak málo nikdo nezdůvodnil a na emaily již ani neodpovídají. Vedení je nedostižitelné, utajené. Varuji všechny před poj. Uniqa.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (N.Králová 16. 08. 2017 14:49)

16. 8. 2017 14:49 | N.Králová

Souhlasím s tím , že jsou to neuvěřitelní prašivci - pokud použiji pojmenování z příspěvku. Podepsanou pojistnou smlouvu na určitou částku ani neumí spočítat na 12 měsíčních splátek , které si při sjednávání smlouvy dohodnete. např. roční částku 12000,-Kč od Vás inkasují v měsíčních splátkách po částkách 1001,-Kč což za rok činí rozdíl sice jen 12 Kč , ale protože to udělají každému tak už se to nashromáždí že ? A ještě se vymlouvají , že jim to takto počítá počítačový program - no úplný diletanti a šmejdi, a jednat se s nimi o tom nedá - když nezaplatíte o tu 1 Kč měsíčně více - okamžitě upomínají - upomínka je samozřejmě za poplatek ( tuším že nějakých 120kč ) a hned člověka dávají do registru dlužníků. a dluh z člověka mlátí a mlátí pod různými vymyšlenostmi typu , že si podle ceníku budou dlužnou částku ještě navyšovat o 6 % z celkové roční sumy... atd... mají to někde schované ve všeob.podmnínkách - prostě s UNIQOU si opravdu nezačínat . NEJHORŚÍ JEDNÁNÍ jaké pojišťovna v téhle zemi předvádí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Radovan Jiroušek 07. 11. 2016 18:06)

12. 7. 2017 12:41 | Jakubko

Napište rovnou stížnost na ČNB, která má nad pojišťovnami dohled. Na jejich stránkách můžete podat on-line včetně příloh. Teď řešíme zase Axu:-))
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

14. 5. 2017 21:38 | Lucy

Absolutní prašivci, co prostě platit nebudou. Jejich klient nám totálně zlikvidoval auto a samozřejmě byl natolik slušný, že z místa nehody ujel a nenechal ani žádný kontakt. Nejhorší pojišťovna, už půl roku nám nedali ani korunu!! A to upozorňuji, že by si měli uvědomit, že to my jsme ti poškození a vyplatit nám plnou částku, na kterou máme právo!! Neochotná firma, která Vám stále zasílá chybějící dokumenty k ukončení celé škodné události. A to nemluvím o tom, že se nám to absolutně finančně nehodilo, ale museli jsme auto co nejrychleji spravit, abychom mohli jezdit do práce. A pak mám ještě poslouchat rady naivní zaměstnankyně, co snad snědla svět a začala nám říkat, jak jsme si měli zavolat vlastní pojišťovnu, aby celou škodnou událost zdokumentovala, ALE kdo to mohl vědět, když vám Policie řekne, že je nulová pravděpodobnost, že se viník najde. Uniqa po nás chce takové dokumenty, co jim nejsme schopni ani poskytnout. Navíc mě totálně vytočil přístup k POŠKOZENÝM, tím že se jasně domluvíme na tom, že dané dokumenty nemusíme dodávat a ještě podle jejich libosti napíšete vyjádření a považujete to již za ukončenou věc, ale UNIQA byla natolik drzá a ignorantní k vyjádřením, takže nám prišel následný email s potřebnými dokumenty, které už jste s nimi dořešili nebo spíše považovali za ukončrné. Kolikrát mě jejich přístup tak zaskočil, že už nevím, co na to mám říct. ZLODĚJI..kvůli blbečkovi, co nám nabořil auto, jsme měli takový lítačky za což jsme vlastně ani nemohli. Jen požaduji to, co nám právem patří!!!! do nich!!! zlodeji!! klidne pujdu i k soudu!! a to nemluvím o jejich klientu, který se nám vyloženě vysmál a vesele si jezdí dál( a to i kdyz odjel od nehody) KDE JE TA SPRAVEDLNOST?! uz mi dochazi sily..pomoc lidi
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2017 20:07

Měl jsem v loňském roce skoro totožný případ jako Vy a také ho se mnou řešila ta koza Hejduková. Naprosto arogantní kráva, tupá jak bajonet a jak jsem se dozvěděl, slavná pojišťovna to dělá vše schválně, any nemuseli nic platit. Tuto zasranou pojišťovnu nikdy!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Radovan Jiroušek 07. 11. 2016 18:06)

13. 3. 2017 14:10 | Honza

Tak moje zkušenost s Uniqa poj. je jen pozitivní. Mám u nich již druhé auto, a vždy plnili přesně to, co jsem měl ve smlouvě. Nedávno jsem řešil střet se zvěří, dal jsem auto do ne-smluvního servisu, který za mě s pojišťovnou vše vyřídil. Po zaslání podkladů o opravě vyřídili likvidaci do druhé dne. Takže já mohu jen doporučit
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

6. 3. 2017 8:45 | Martin

Mamka umřela 26.10.2016. 2 pojistky...Česká...vyřízeno za jedno sezení...peníze do 14 dnů...uNIQA...5 sezení...peníze nikde a vrchol amatérismu...nikdo se do teď neozval. Email ani telefon. Vše převedu pod Českou protože tyto "pojištovny" nestojí za moje peníze, hlavně čas.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 61 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 787 919 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK