Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group

Kontakty

Adresanáměstí Republiky 115Pardubice530 02
Infolinka958 888 111
Emailinfo@pojistovnacs.cz
Web

Další Informace

IČO47452820

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group - Články

Výpis článků s klíčovým slovem pojišťovna české spořitelny

Pěstujete zdravý životní styl? Pojišťovny vás odmění

9. 4. 2018 | Monika Veselíková | 1 komentářů

Pěstujete zdravý životní styl? Pojišťovny vás odmění

Zdravotní i komerční pojišťovny chtějí, abychom se starali o vlastní zdraví. Klientům proto nabízejí nejrůznější benefity. Peníze.cz přinášejí jejich přehled.

Pojišťovny v listopadu: Havarijní pojistka pro starší auta

13. 12. 2017 | Monika Veselíková

Pojišťovny v listopadu: Havarijní pojistka pro starší auta

Vedle nového autopojištění nachystaly pojišťovny také novinky v životním pojištění. Projděte si náš přehled.

Na stopě podvodu za 38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

31. 5. 2015 | Olga Skalková | 4 komentáře

Na stopě podvodu za  38 milionů. Pojišťovně pomohla nová zbraň

Počet odhalených pojistných podvodů určitě ještě vzroste, říká v reakci na rekordní odhalení zástupce poškozené pojišťovny. Skupina dvaceti lidí včetně lékařů fingovala úrazy.

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

3. 2. 2015 | Zdeněk Bubák | 7 komentářů

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

Přinášíme výsledky čtvrtého ročníku soutěže Finparáda – Finanční produkt roku.

Jak správně nahlásit pojistnou událost?

11. 11. 2014 | Gabriel Pleska | 9 komentářů

Jak správně nahlásit pojistnou událost?

Máte životní pojistku? A víte, na co jste pojištění? Jak a kdy dáte pojišťovně vědět, že se vám něco stalo? K tomu, aby takzvaná likvidace pojistné události proběhla bez problémů a byste co nejdřív na svém účtu viděli peníze, je třeba trocha trpělivosti. A také spolupráce z vaší strany.

Kolik stojí smrt? Češi na posledním rozloučení šetří

6. 11. 2014 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Kolik stojí smrt? Češi na posledním rozloučení šetří

Před pár dny jsme si připomínali své blízké, kteří už tu s námi nejsou. Připomínat bychom si ale měli i vlastní pomíjivost. Víte, kolik dnes stojí pohřeb? A máte jistotu, že ten váš bude skutečně vypadat podle vašich představ?

Pojišťovny jdou podvodníkům po krku. V akci i „detektory lži“

21. 8. 2014 | Ondřej Tůma | 1 komentářů

Pojišťovny jdou podvodníkům po krku. V akci i „detektory lži“

Počty odhalených pojistných podvodů rok od roku rostou. Pojišťovny nabírají do boje proti podvodníkům nové lidi a nasazují i moderní technologie. Klidně se vám tedy může stát, že si při telefonátu s pracovníkem pojišťovny popovídáte s hlasovým analyzátorem, „měkčí“ obdobou detektoru lži. Přesto se podle odhadů podaří odhalit jen desetinu podvodů.

Finanční produkt roku 2013: Nejlepší spořicí a osobní účty, úvěry a pojištění

30. 1. 2014 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2013: Nejlepší spořicí a osobní účty, úvěry a pojištění

Finanční zpravodajský portál Finparáda.cz přichází s vyhlášením výsledků soutěže Finparáda – Finanční produkt roku, tentokrát za rok 2013. Nově se kromě nejlepších finančních produktů podle mínění odborníků vyhlašuje i nejoblíbenější finanční produkt a nejoblíbenější pobočka finanční instituce podle hlasování návštěvníků portálu Finparáda.cz

Očima expertů: Jsou postupně vyplácené provize budoucnost finančního poradenství?

20. 12. 2013 | Ondřej Tůma | 38 komentářů

Očima expertů: Jsou postupně vyplácené provize budoucnost finančního poradenství?

Sepsat pojistku na celý život, shrábnout provizi a nikdy už nezavolat. Tak asi partnerství finančního poradce a jeho klienta nemá vypadat. Někdy ale vypadá. Až příliš často. Pomohly by postupně vyplácené provize zkvalitnit poradenský trh? Potřebujeme regulaci, nebo si trh poradí sám?

Pojištění není spoření, varuje Česká národní banka

1. 12. 2013 | Jiří Hovorka | 26 komentářů

Pojištění není spoření, varuje Česká národní banka

Prodejci životního pojištění nesmějí tento produkt přirovnávat ke spoření, ani nesmějí investiční složku nazývat spořicí. Výslovně je na to upozornila Česká národní banka, která nad pojišťovnami dohlíží. Používání pojmu spoření v souvislosti s produkty životního pojištění považuje za klamavé.

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group - Zkušenosti

12. 6. 2018 10:38

Nevěřím ani slovo, hlavně o těch 77tisících. Mají na všechno určenou dobu léčení a nad tu nevyplatí ani korunu, když už vůbec někdy něco vyplatí.Vlastní negativní zkušenost. Jestli vy nejste náhodou agentem pojištovny.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2017 11:04 | Martina

Dávejte si veliký pozor na to, jak a kdy chcete zrušit tuhle smlouvu, protože i když si myslíte, že jste zrušili Flexi životní pojištění, tak oni to tak neberou a klidne za 1000 kč prý nezaplacenýho pojistnýho vám dají exekuci!!!!!! Já se dala do tohletoho znova utáhnout a teď hledám spůsob jak to zrušit, protože nechci za jednu kterou nezaplatím v domnění, že jsem to zrušila platit exekutorovi!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2017 19:50 | Iveta

Dobrý den, tohle co Vám na píšu nemá obdoby. Jednáni ČS už nikdy v životě jejich styl a jednání šílené. Pokud se Vám narodí dítě to jsou u Vás doma dřív než já sama z porodnice a i když jsi je pozvete domů to Vám toho nabídnou a samý úsměv a ochota. Ale jen když po nich potřebujete Vy něco vyřídit. To už s Vámi osobně nikdo nejedna. Samá infolinka a ty co tam sedí ty ani netuší o co jde. Ted tedy o co jde. Vloni 2016 v létě mi náhle zemřel přítel 41 let. Byl zdraví a i na preventivní prohlídce před smrtí 2 měsíce. Opravdu velká rána a stále nemohu pochopit. Nakonec došlo i k věci pozůstalosti, dnes pokud spolu bydlíte a máte trvalé bydliště na stejně adrese jako přítel, tak jsem se stala dědičkou tedy ještě z jeho rodiči. Přítel měl sjednané životní pojištěni při úmrtí. Bohužel jsme spolu plánovali budoucnost a tak mě nezajímalo nahlížet do pojistky a tedy jsi všimnout, že tam není napsaná žádná oprávněná osoba. Přitom toho roku 2016 na jeře jsme sjednávali pojištění u Kooperativa na úraz a nemoc, pojištění smrti tam bylo minim, ale tam teda jsem se stala oprávněnou osobou dále i u penzijní spoření. Nakonec mi kooperativa řekla, že u nich to je podle usnesení notáře. Bohužel pojistky se nevztahují do dědického řízení. Tím chci říct, že mi jen ČS pojištovna odepsala, že událost je vyřízena tím ukončená. Vůbec jsem se nedozvěděla nic víc. A to jsem tam posílala i to rozhodnutí. Tak jsem volala a nechala se tedy spojit z osobou, která byla podepsaná v dopise. Spojili se až na po 4 i když jsem tam vola a to uběhlo 14 dní. Tím mi bylo odpovězeno, že na to mají zákon, ale ten zákon mi neřekla a ani nenapsali. Zeptala jsem se jí proč nejednají třeba jak na tom je ten pozůstalí. Řekla jsem, že jsem osoba invalidní 3 stupně a že tedy zaopatřena nejsem a že máme tedy závazky u banky. Proč tedy nejsou schopni nahlédnout životní situaci a ještě k tomu se nejedná o nějaké velké finance, ale mě by to pomohlo. ŽÁDNÁ MORÁLKA JAK KDYBY NEBYLY LIDI, prý jsem jsi to měla ohlídat,, jo v tomto věku 41 letech'' byli jsme spolu s přítelem 6 let. Prošli jsme jsi zlé, když jsem onemocněla ještě k mé nemoci staral se o mně a tím mně požádal i o ruku. Nechtěla jsem se vdávat ochrnutá a tak jsme se domluvili až mi bude lépe. Říkala jsem jsi, že nám nic neuteče. Já jsem se zlepšila rozchodila, měli jsme kupovat své bydlení a už jsme měli termín i na svatbu. Místo toho velký životní pád. A tak se chová pojistovna, na neštěstí lidí se jen obohacují, kdy vůbec neohlížejí na životní pohromu a bohužel ani ty rodiče, to už tu rozebírat nebudu. JEN TEDY BUDTE DNES OPATRNÝ VŠUDE I U POJISTEK A RODIN. PENÍZE A CHAMTIVOST DĚLA JEN ZLE. Myslíte, že mi muže někdo pomoc jestli tedy má pOjištovna na to právo???
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2016 19:26 | Vlastimil

Nahlásil jsem pojistnou událost.Jednalo se o pracovní úraz/tržnou ránu, která byla šitá/s pracovní neschopností od 11.12.2015 do 31.12.2015 celkem tedy 21 dnů.Přišlo mě oznámení o výsledků šetření pojistné události, kde bylo uvedeno:PN 11.12.2015 - 31.12.2015 - 21dnů kod úrazu 493a max 12 dní.Přitom jsem se díval na tabulky denního odškodného, kde je též kod 493-21 dní.Ale mne holt vyplatily tu levnější verzi.JE TO BORDEL!!!!
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2016 14:48 | vlasta

Mam stejny problem chce se mi brecet taky se budu obracet na pravnika mam jich plne zuby prachy sejim hodi ale kdyz maji vyplacet oni tak se brani jak muzou na ukor nas
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2015 9:31 | hanezcv

Praktiky této pojišťovny jsou v některých případech velmi prapodivné.Především co se týče vyplácení pojistného plnění.To,že krátí toto plnění je známé.Jejich argumenty jsou směšné a při tom všem se zdá,že klient nemá možnost bránit se.Z vlastní zkušenosti doporučuji obrátit se na právníka.Po mé druhé operaci kolene,díky špatnému pohybu při rekreačním sportu,a to v období po plastice vazu,mi pojišťovna sdělila,že dle jejich šetření se má druhá operace týká prvního úrazu,a proto plnění za tento druhý úraz mi nenáleží.Po mém písemném odvolání pojišťovna opět plnění zamítla s tím,že si stojí za svém šetření.Obrátil jsem se na právníka,velice kvalitního právníka,který poslal takový dopis,že se jim z toho muselo udělat zle.Přišla odpověď,že dle jejich nového šetření mi plnění náleží.Teď se budu obracet opět na právníka s dalším problémem s touto pojišťovnou.Doporučuji všem,nebojte se a využijte pomoc právního zástupce.Ten pošle maximálně dopis,kterej vás finančně nezruntuje.Pojišťovnám se totiž do soudních sporů nechce.V mém případě samotný dopis zabral.Nebojte se bránit.Oni si jsou vědomy,že lidi jsou blbý a nechají si kálet na hlavu.Ukažte že to není pravda,pokud jste si vědomy,že ta pravda stojí při vás.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2014 19:46 | Lukáš

Chci se zeptat mám pracovní úraz popáleninu převážně 1 stupně a v tabulkách sem se dočetl že nemám nárok na odškodnění mám to 20X12 cm děkuji za radu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2014 13:59 | vašek

POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITELNY - za sebe můžu uvést aktuální zkušenost: září 2013..vykloubení kolene po pádu z vozíku traktoru..doba léčení 4 měs ..bez nutnosti pracovní neschopnosti., produkt: flexi, opce: úrazové poj. s odškodněním 600 kč/den, po skončení léčení do 10 dnů vyplaceno: 77.400,- ...jsem spokojený, naštěstí mám kancelářskou práci, takže po nasazení ortézy jsem pracoval, ale jsou i výluky...stačilo by mít v sobě půl promile a nic...
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2014 8:35 | KS

Vážený pane blbečku, když jste chtěl platit co nejmenší pojistku a na riziko denního odškodnění za úraz jste si dal 2 stovky tak se nedivte. Mimochodem podívejte se v jakých palácech tato pojišťovna funguje. Já vám pomůžu, má nejmenší náklady ze všech pojišťoven u nás na trhu, protože neplatí za žádné luxusní domy. Využívá nemovitostí České Spořitelny. Přestaňte fetovat nebo co děláte a ještě o tom veřejně psát.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2014 21:39 | patrik

Ano, máte pravdu. Někdo to tak určitě dělá, ale nevím, proč házíte všechny do jednoho pytle. Já jsem makléř a Flexi jsem v životě neudělal, protože vím, že sou s plněním problémy. Taky je problém u lidí, ne jen u makléřů. Flexi má vysoké částky na plnění za super peníze, ale vysvětlujte těm lidem, že vůbec neplní a mají vše ve výlukách.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2013 22:52 | Buddy282

Já si platím pojištění 1300,- měsíčně u Flexiny. Když jsem si poranil loket tak mi napsali, že je poranění ve výlukách z pojištění a 128 dní léčení je nezajímá. Prostě mě poslali do zadele... Ruším u nich smlouvu a jdu k Český. Ta mi na prastarou smlouvu za tři kila měsíčně za ten samej úraz poslala 7000,-. To to je pojistka z doby těsně po revoluci...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2013 19:50 | Renáta Kuchtová

Dobrý večer,souhlasím se všemi zde nespokojenými klienty.Teké jsem po úraze(autonehoda) Nemocenská 360 dní zaplaceno jen 28 prý speciální smluvní podmínky!!!!Zajímavé že při sjednávání nikdo o tomto ani necekl.Bylo mi řečeno,že vše se vykompenzuje trvalými následky.Výsledek? Po roce čekání na vyjádřeni mi oznámili že jejich posudkový lékař napsal že poškození zraku nemusí být z nehody. Jen pro ujasnění po zjištění diagnózy mi byl odebrán řidičák tak nevím jestli jsem mohla do nehody jezdit skoro slepá? Jsou to opravdu !!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2013 16:34 | wendy

PČS? největší k***y co kdy byli... nějaký člověk,aby mi ublížil,si udělal na moje jméno pojistku. Ovšem jsem to nezjistila do doby,než mi přišla exekuce a já si u nich chtěla udělat pojištění. Absolutně je nic nezajímalo,neřešilo se to,exekuce se zaplatila,pojistka se zrušila. Mezitím mi ani neaktivovali tu novou a už si krásně strhávali peníze z ůčtu. Přišel od nich domů dopis,že pojistku nemůžou aktivovat,jelikož není něco nezaplacený. To už zmatlal exekutor... částka se uhradila a už jsem toho běhání měla plný zuby a placení za neaktivní pojistku, tak jsem jí zrušila...během 14dní mi přišel dopis se složenkou o zaplacení dluhu za pojistku...takže pokud někdo uvažujete o pojistce u této společnosti,tak ruce pryč. Jsou to jen zbytečně vyhozené peníze za nic...doporučuji kooperativu :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2013 19:27 | jan

dobrý večer.tato pojištovna je nejvetší chyba co jsem udělal.v polovině června jsem si usekl čast posledního článku ukazováku.po měsíčním marodění jsem obdržel horentní sumu-2000kč.prý mi podle tabulek mužou zaplatit max. 10dní-ZLODĚJI!na co potom platím pojistku,abych živil vypasený čuníky v kravatách?nehodlám to nechat jen tak.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2013 15:40 | hanicka

dobry den, musim reagovat, platim si mesicne 710 kc, a minuly rok se mi stal uraz ,pad ze 12 schodu na pater, pote brneni prstu, 10 mesicu v PN, a oni mi dnes napsali, ze nemam nárok na zadne odskodne. co to proboha je? Proc si tedy platíme pojistky, když ve finále nikdo nic nezaplati?
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit všech 36 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  11 952 667 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2020

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Nejnovější články

Koronavirus a životní pojištění: Co kryje a kdy máte smůlu

Koronavirus a životní pojištění: Co kryje a kdy máte smůlu

Kdy vám pojištění pomůže? A má smysl si ho teď narychlo sjednat? Projděte si odpovědi...více

Home Credit prodal pojišťovací službu Rixo.cz

Home Credit prodal pojišťovací službu Rixo.cz

Skupina Emma Capital koupila společnost Rixo.cz, která lidem bezplatně kontroluje jejich...více

Kdo nechtěl do Itálie, má smůlu. Cestovky peníze nevrátí

Kdo nechtěl do Itálie, má smůlu. Cestovky peníze nevrátí

Ani varování českých úřadů před cestami do severní Itálie nemá automaticky vliv na poskytování...více

Články na Heroine.cz

Karanténa s babičkou je náhlá a tvrdá příprava na důchod

Karanténa s babičkou je náhlá a tvrdá příprava na důchod

Možná teď trávíte většinu času s někým, s kým na kontakt v režimu 24/7 nejste zvyklí....více

Domácí výuka podle zásad Montessori. Spořádané prostředí je klíč

Domácí výuka podle zásad Montessori. Spořádané prostředí je klíč

Jak nejlépe zvládnout situaci, kdy se s dětmi doma střídáme u jednoho notebooku? Na čem...více

Deník zdravotní sestry v době pandemie 2: Začínám mít stíhu z dezinfekce

Deník zdravotní sestry v době pandemie 2: Začínám mít stíhu z dezinfekce

Pandemie koronaviru a s ní spojená globální krize dopadla nejrychleji a nejhůře na zdravotnictví....více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.