7 důvodů, proč je Money S3 vhodný systém pro vedení vašeho účetnictví

PR článek | rubrika: FINEXPO | 1. 5. 2022
Účetní systém funguje jako centrální software pro vaše podnikání. Kromě faktur a účetnictví v něm řešíte i mzdy, knihu jízd, sklady nebo objednávky z e-shopu. Všechny tyto agendy máte na jednom místě v účetním programu Money S3.
7 důvodů, proč je Money S3 vhodný systém pro vedení vašeho účetnictví

Zdroj: Pexels.com

Komerční spolupráce

Používají ho stovky firem a patří mezi nejoblíbenější systémy v Česku. Tady je 7 důvodů, proč dobře poslouží i vám.

1. Platíte jen za to, co používáte

Money S3 funguje na principu modulů. Neplatíte tedy za spoustu funkcí, z nichž většinu ani nepotřebujete. Sami si vyberete konkrétní moduly a platíte jen za ně. Pokud v budoucnu firmu rozšíříte a začnete potřebovat třeba skladové analýzy nebo automatizace, tyto funkce si dokoupíte.

2. Stále aktuální

V Money S3 hlídáme všechny legislativní změny, např. úpravu zaokrouhlování DPH nebo změnu výše minimální mzdy. S předstihem účetní systém aktualizujeme. Díky tomu vy sami změny neřešíte a máte jistotu, že hodnoty jsou v účetním programu vždy aktuální.

3. Zákaznická podpora

Asi to znáte – čekáte, že program bude fungovat určitým způsobem, ale on se chová jinak. Vy pak strávíte spoustu času na internetu a v různých fórech zjišťováním co a jak.

S Money S3 se vás to netýká. Program je intuitivní, jeho prostředí se podobá třeba Excelu nebo Outlooku. Díky tomu je po úvodním zaškolení ovládání programu snadné. Kdybyste přece jen narazili na situaci, ve které potřebujete poradit, pomůže vám zákaznická podpora. Je na vás, jestli raději telefonujete, nebo požadavek napíšete do zákaznického portálu.

4. Propracované sklady

Pokud máte sklad, Money S3 vám pomůže ještě víc než jiné účetní systémy. Jeho skladový modul je velmi propracovaný a můžete v něm vést neomezené množství skladů. Podnikatelé například oceňují, že na skladovou kartu výrobku přidají i fotografii zboží. Zaměstnanec, který výrobek vychystává, si tak snadno vizuálně ověří, že má správný kus.

U každého produktu si vytvoříte libovolný počet ceníků a až deset cenových hladin. Ty využijete hlavně ve velkoobchodu. Stálým zákazníkům, kteří odebírají hodně, nabídnete výhodnější ceny.

5. Snadný upgrade

Pokud se váš byznys rozroste, pohodlně přejdete na vyšší verzi systému, konkrétně na Money S4 nebo S5. Tyto softwary jsou všechny od jednoho dodavatele, a díky tomu je mezi nimi hladkámigrace. Vyšší verze systému fungují na stejném principu jako Money S3 – díky tomu se neučíte ovládání nového programu, ale vše funguje tak, jak jste zvyklí.

6. Spolehlivý dodavatel

Účetní systém zpravidla firmy používají dlouhé roky. Proto potřebují stabilního dodavatele, který bude program vyvíjet i v budoucnu. Mezi ně patří IT holding Seyfor (dříve Solitea), který stojí za Money S3. Tato firma založená v roce 1990 má aktuálně 1600 zaměstnanců a zákazníky ve 38 státech, takže to rozhodně není „garážová“ společnost o pár lidech.

7. Zdarma k vyzkoušení

Vyzkoušejte si účetní systém zdarma. Money S3 si stáhnete a zkusíte si v něm vystavit fakturu, zpracovat mzdy nebo založit skladovou kartu. Program můžete zdarma zkoušet, jak dlouho chcete – jste omezení jen počtem dokladů.

Money S3 používají profesionální účetní

Účetní program používají jak firmy s interní účetní, tak účetní kanceláře, které se specializují na externí vedení účetnictví. Pokud vy sami máte účetní vzdělání, možná spolupráci s účetní vůbec neplánujete a budete si účetnictví zpracovávat sami.

Jestliže jste ale dlouho působili v jiném oboru a účetnictví se delší dobu nevěnovali, osvěžte si své znalosti v kurzu účetnictví. Online vzdělávací program se jmenuje Svobodná účetní a naučíte se v něm, jak samostatně vést agendu OSVČ a menším firmám. Vše si vyzkoušíte rovnou v Money S3.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Zdravotní pojištění OSVČ 2023. Minimální zálohy a pravidla

25. 1. 2023 | Jiří Hovorka

Zdravotní pojištění OSVČ 2023. Minimální zálohy a pravidla

Novou výši minimální zálohy musí podnikatelé zaslat na účet zdravotní pojišťovny nejpozději do osmého února.

Recese zatím není, tvrdí ekonom. Firem, co vám nezaplatí, ale bude přibývat

23. 1. 2023 | Radim Zelený

Recese zatím není, tvrdí ekonom. Firem, co vám nezaplatí, ale bude přibývat

Inflace je i v novém roce dvouciferná, ale na hlubokou recesi to podle Adama Bursíka, risk manažera Platební instituce Roger, nevypadá. Přesto by se prý firmy měly připravit na to,... celý článek

Mateřská a rodičovská pro OSVČ. Kdo má nárok a jak se počítá

20. 1. 2023 | Jiří Hovorka

Mateřská a rodičovská pro OSVČ. Kdo má nárok a jak se počítá

Kdy má podnikatelka nárok na mateřskou a jak je to s čerpáním rodičovského příspěvku? Poradíme. Máme i kalkulačky.

Sociální pojištění OSVČ. Nové minimální zálohy a pravidla pro rok 2023

19. 1. 2023 | Jiří Hovorka

Sociální pojištění OSVČ. Nové minimální zálohy a pravidla pro rok 2023

Jak se platí zálohy na důchodové pojištění podnikatelů? Kolik dělá nemocenské pojištění? A co se mění pro rok 2023? Tady je přehled.

Záchrana podnikatelů před úpadkem. Preventivní restrukturalizace prošla vládou

18. 1. 2023 | Gabriel Pleska

Záchrana podnikatelů před úpadkem. Preventivní restrukturalizace prošla vládou

Preventivní restrukturalizace má pomáhat podnikatelům, kteří se dostali do přechodných finančních potíží. Měla by je zachránit před úpadkem, když se jim nedaří dohodnout se s věřiteli. celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.