Creditas má nový nemovitostní fond, láká na pět procent

| rubrika: Aktuality | 9. 12. 2019 09:02 | 3 komentáře

Banka Creditas má nový nemovitostní fond. Jeho cílem je dlouhodobé stabilní zhodnocení okolo pěti procent ročně.

„Nespekulativní investice do realit jsou obecně spíše konzervativní a jako takové mohou být dobrým doplňkem portfolia rozložení majetku u klientů, pro něž jsou akcie příliš rozkolísané,“ říká Věra Pavlišová, ředitelka retailového bankovnictví Banky Creditas.

Investovat a šetřit!

Jasně, nachystat se na stáří. Dobře si vychovat hodně šikovných dětí, pořídit si byt, aby se nemusel platit nájem, a zahrádku, aby si člověk sám vypěstoval lacino dobroty.

Ale k tomu pořád investovat a šetřit.

Rádi poradíme s výběrem a pomůžeme porovnat. U vybraných podílových fondů neplatíte vstupní poplatek.

Zakladatelem a jediným akcionářem nemovitostního fondu je Banka Creditas. V současné době jsou možné jednorázové investice v objemu alespoň 100 tisíc korun, výhledově půjde investovat i pravidelně v menších objemech.

Fond bude investovat primárně do funkčních nemovitostí v České republice, které jsou schopné generovat okamžitý obrat z pronájmů. Jedná se především o komerční nemovitosti, jako jsou administrativní budovy, obchodní a multifunkční centra, skladové a logistické parky a průmyslové objekty.

Po dobu prvotního úpisu neúčtuje banka klientům žádné vstupní poplatky. Následně bude vstupní poplatek stejně jako výstupní dělat až pět procent, manažerský poplatek je podle ceníku až tři procenta. Slibované zhodnocení kolem pěti procent je po odečtení manažerského poplatku. Investiční horizont by měl být minimálně pět let.

Creditas dnes také oznámila, že ke konci listopadu měla už přes devadesát tisíc klientů.


Čtěte více:

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.