Joe Ross přijede učit české tradery

Joe Ross přijede učit české tradery
Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších soukromých burzovních obchodníků světa přijede do České republiky. Američan Joe Ross přijal pozvání České národní asociace technické analýzy a bude přednášet českým traderům. Kdo je Joe Ross, proč si jeho přednášku jít poslechnout a kdy a kam se dostavit?

Joe Ross obchoduje a investuje od svých čtrnácti let a je celosvětově známý jako Mistr Trader a Investor. Zažil mnohá období růstu i poklesů, ale díky svému přizpůsobivému obchodnímu stylu a používání velmi málo rizikového přístupu dosahoval konzistentních zisků.

Vystudoval na University of California v Los Angeles a má bakalářský diplom v oboru obchodu. V inženýrském stupni studia se věnoval počítačovým vědám na George Washington University v Norfolku ve Virginii.

Je tvůrcem formace Ross Hook TM. Se svými koncepty "The Law of Charts TM" a "Traders` Trick Entry TM" se stal zakladatelem nových standardů pro málo rizikové obchodování.
V roce 1988 Ross založil společnost Trading Educators, která se soustřeďuje na výuku aspirujících traderů. Učí je, jak profitovat s použitím Rossova obchodního přístupu.

Napsal 11 významných knih, nespočet článků a esejí o obchodování na kapitálových trzích. Všechny jeho knihy se staly klasickými díly, byly přeloženy do mnoha jazyků a mají své čestné místo v prestižní obchodní knihovně chicagské obchodní komory. Jedna z významných australských univerzit používá jeho "Trading by the Book" jako učebnici pro kurz o obchodování na kapitálových trzích. Na celém světě má tisíce studentů.
Joe Ross se stal hostujícím lektorem na University of Texas a byl pozván, aby vedl třídenní kurz na své domovské University of California. Byl hlavním speakerem a lektorem na seminářích TAG IV v New Orleans a také na Futures Industry Expo v Los Angeles. Vedl semináře pro Market Technicians Association v Dallasu a Austin Market Technical Association v Austinu.
Pořádal webový seminář o obchodování zlata pro chicagskou obchodní komoru, který se bude pro velký úspěch opakovat. V letech 1998-99 pracoval jako poradce v oblasti obchodu s cukrem pro velkou komoditní firmu Andre Company ve Švýcarsku. V roce 2004 byl hlavním speakerem na Trading Expo v německém Aschaffenburgu. Dvakrát byl uveden v knize Who is Who in America.

Po téměř pěti dekádách obchodování a investování Joe Ross pravidelně konzultuje, učí, píše i obchoduje. Je stále aktivní v rámci společnosti Trading Educators, kde je hlavním autorem a editorem newsletterů.

Téma? Jak vydělávat!

Rossův seminář, který bude překládán do češtiny, je naplánován na 13. dubna od 17 do 20 hodin v Autoklubu v Opletalově ulici v Praze. Zaregistrovat se můžete na internetové stránce www.cnata.cz.

Téma: jak vydělávat na jakémkoliv finančním trhu v jakémkoliv časovém pásmu s omezeným rizikem. 

 Joe Ross učí své studenty pravdivému tradingu. Jeho motto zní: stát se úspěšným traderem vyžaduje čas a vědomosti!

Ross chce v misi Trading Educators odhalit aspirujícím traderům interní znalosti potřebné k pochopení trhů, naučit je číst grafy a poradit jim, jak správně řídit své obchody, svou psychiku a sebekontrolu.

Pokud chcete být úspěšným obchodníkem, musíte znát:

  • kam se budou ceny vyvíjet a proč,
  • kdo a co způsobuje pohyb cen,
  • jak daleko se ceny pravděpodobně pohnou,
  • svou vlastní roli v cenových pohybech,
  • jak správně řídit obchody, do kterých vstupujete,
  • jak řídit sami sebe a získat disciplínu, která je potřebná pro úspěšné obchodování,
  • výhody pro klienty,
  • nutnost vzdát se komplikovaných obchodních metod, magických indikátorů a systémů typu černých skříněk.

Proč tyto informace nezískat přímo od Joe Rosse? Své studenty učí pouze jednoduché prokázané metody a techniky, které chrání kapitál a stabilně vytvářejí zisky.

1. Učí pracovat efektivně a chytře.
2. Učí brát trading jako byznys (nenabízí žádné Holy Grails nebo magické systémy).
3. Učí adaptaci na měnící se tržní podmínky.
4. Učí systematickému přístupu k obchodování.

Jeho teorie přeložené do mnohostránkových burzovních e-booků obdrží každý návštěvník přednášky.

Zúčastníte se semináře? Již jste některou z Rossových publikací četli? Zaujal vás jeho styl obchodování?

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 17 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

25. 9. 2007 11:55

Vlastním všechny tři Joe Rosse, ,keré u nás byly vydány. Výklad je jasný a ani na okanžik jse nezalitovala, že jsem si knihy opatříla. Nejlépe se mi četla kniha Trading je byznys. J.Strnadová

+32
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

30. 3. 2006 21:19, petr

pokud z toho "manualu" vyhazes balast ve forme velmi trapnych motivacnich povidek, dostanes zakladni a kuse informace, ktere jsou zdarma k dosazeni na internetu...

Zobrazit celé vlákno

-29
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (17 komentářů) příspěvků.

A tohle už jste četli?

Do banky pro fondy? Nechte si poradit i jinde.

14. 3. 2006 | Petr Vykoukal

Do banky pro fondy? Nechte si poradit i jinde.

Chystáte se do banky nakoupit podílové fondy? Zjišťovali jsme, na co byste se měli připravit. Chcete vědět, co předvedli bankovní poradci v několika českých a moravských městech? Kdo... celý článek

Na dluhopisy se teď musí od lesa

8. 3. 2006 | Milan Šmíd

Na dluhopisy se teď musí od lesa

V době růstu úrokových sazeb dluhopisy trpí. Portfolio však trpět nemusí, jestliže se prostředky umístí na peněžní trh a budou se postupně přesouvat zpět do dluhopisů. Výsledek této... celý článek

Měření výkonnosti fondu při zohlednění rizika

25. 1. 2006 | Roman Stuchlík

Měření výkonnosti fondu při zohlednění rizika

Jak poznat, který fond je "nejlepší"? Seřazení podle výkonnosti za poslední tři roky nedává úplný obrázek, a to ani ve skupině stejně zaměřených fondů. Ukazatele Jensen Alpha, Sharpe... celý článek

Peněžní trh má vždy smysl

12. 1. 2006 | David Urbánek

Peněžní trh má vždy smysl

I když nyní nepřináší fondy peněžního trhu po zohlednění inflace kladný reálný výnos, není důvod se jim vyhýbat. Stále plní svůj účel výhodné alternativní investice k bankovním účtům.... celý článek

Bohatý svět podílových fondů

29. 11. 2005 | Petr Vykoukal

Bohatý svět podílových fondů

Je pro vás vkladní knížka či termínovaný vklad jediným nástrojem pro uložení peněz? A pod slovem investor si umíte představit kohokoliv jen ne sebe? Čtete dále, podílové fondy nejsou... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.