Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Získejte titul „Ing.“ na Vysoké škole finanční a správní

| 9. 7. 2004

V České republice dnes působí 35 soukromých vysokých škol; téměř polovina z nich se orientuje na obory ekonomie a hospodářské politiky, třetina na humanitní studia a zbytek na ostatní disciplíny. Z těchto 35 škol pouze pět nabízí vedle tříletého bakalářského studia též návazné studium magisterské. A od letošního roku pojala magisterské studium do svého programu i největší česká soukromá škola – Vysoká škola finanční a správní. Její absolvent získá po složení státních závěrečných zkoušek a po obhajobě diplomové práce titul Ing. (inženýr).

Toto studium je náročné obsahem výuky a rozsahem nároků. Velký důraz se v něm klade na komplexní poznání teoretických základů zvoleného oboru a zvládnutí praktických dovedností. Pečlivá pozornost se věnuje propojení teoretických a praktických poznatků a pochopení jejich souvislostí. Ke studiu neodmyslitelně patří i seznámení s aktuální situací rozvoje vědeckého poznání a se soudobými trendy.

Absolventi všech oborů návazného magisterského studia VŠFS, tj. oboru Finance a finanční služby, Veřejná správa i Řízení podniku a podnikové finance, získají solidní teoretické vědomosti a osvojí si schopnost jejich efektivního praktického využití. Koncepce výuky zahrnuje rozvíjení předpokladů k dalšímu samostatnému studiu po absolutoriu a k prohlubování kvalifikace získané vysokoškolským studiem, směřující k celoživotnímu vzdělávacímu procesu, bez něhož se dnes již žádný odborník neobejde.

Úspěšné absolvování magisterského studia je rovněž nutným předpokladem pro eventuální pokračování v doktorském studiu, jež je v současnosti nejvyšším stupněm institucionalizovaného vzdělávání a svým charakterem představuje značně individuální vědeckou přípravu.

Z ohlasů a zkušeností získaných od zástupců nejrůznějších institucí je známo, že po absolventech VŠFS je zejména ve sféře státní správy velká poptávka. Zájemci o uvedené studium na VŠFS mohou podat přihlášky na adrese školy nebo na www.vsfs.cz.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

-2
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

titul, vysoká škola

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK