Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pomoc ostatním

| 1. 8. 2003

Peníze.CZ nemyslí jen na peníze, ale i na pomoc potřebným.

Pravidelně spolupracujeme s občanským sdružením Kiosek s cílem získat co nejvíce finančních prostředků na podporu společensky prospěšné činnosti sdružení. Vytvořili jsme zdarma internetovou aplikaci pro dobročinné aukce, v nichž uživatelé mohou online vydražit zajímavé předměty a služby a zároveň tak pomoci dobré věci. V době konání aukce zajišťujeme její intenzivní propagaci mezi návštěvníky serveru. Vyvolávací cena je vždy symbolická jedna koruna, uživatelé mohou přihazovat po stokorunách. Celý výnos aukce je poukázán ve prospěch sdružení Kiosek. Úspěšně se podařilo vydražit například šperky, víkendové pobyty v Mariánských Lázních a v Praze, kompaktní fotoaparát, několikadílnou encyklopedii či luxusní večeři v renomované restauraci.

Sdružení Kiosek vzniklo v roce 2000 s cílem pomáhat lidem, které s odkazem na jejich vyšší věk či chronickou nemoc považují firemní personalisté za obtížně zaměstnatelné. Dobrovolníci Kiosku těmto lidem pomáhají řešit psychické a rodinné poruchy, které jejich vyřazení z pracovního režimu přináší. Kiosek se rovněž věnuje vytváření nových pracovních příležitostí, které jsou nabízeny obtížně zaměstnatelným či handicapovaným lidem. Třebaže psychologové, personalisté, právníci, sociální pracovníci a další specialisté pracují bez nároku na honorář, zajištění činnosti sdružení stojí nemalé peníze. Díky projektu dobročinných aukcí na Peníze.CZ se podařilo získat na společensky prospěšnou práci prostředky ve výši několika desítek tisíc korun.

Vedle dobročinných aukcí se Peníze.CZ často zapojují do dalších charitativních projektů, z posledních můžeme zmínit Dům tolerance nebo Bílou pastelku.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+5
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK