Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Snižte si daňový základ a získejte koženou klíčenku zdarma …

| rubrika: Analýza | 4. 11. 2002
<table border="0" align="center"><tr> <td width="300" align="justify">Konec roku se blíží a je nejvyšší čas nabídnout Vám veškeré výhody a seznámit Vás se všemi kladnými stránkami penzijního připojištění u penzijního fondu Generali.</td> <td>   <a href="http://www.penize.cz/out/generali/" target="_blank"><img src="/img/sponsor/generali.gif" alt="" border="0"></a></td> </tr></table>

Špičkové zhodnocení prostředků

Díky kvalitnímu portfoliu a zvýšení zisku za rok 2001 o 96 % jsme dokázali zhodnotit prostředky našich účastníků za minulý rok o 4,6 % p.a. (2. nejlepší zhodnocení na trhu penzijních fondů).

Daňové úlevy

Od roku 2000 mají všichni účastníci penzijního připojištění možnost snížit si daňový základ až o 12 000,- Kč. Jak? Jednoduše. Pokud Váš celkový kalendářní roční příspěvek na penzijní připojištění činí 18 000,- Kč, máte nárok na 1 800,- Kč státního příspěvku a daňovou úlevu ve výši 12 000,- Kč. Zjednodušeně řečeno, přispíváte-li si celý kalendářní rok měsíčním příspěvkem ve výši 1 500,- Kč, pusťte starosti o Vaše penzijní připojištění z hlavy. My se o vše postaráme za Vás. Vyžádáme státní příspěvky a automaticky (a zdarma!) Vám zašleme Potvrzení pro možnost snížení daňového základu.

12 000,- Kč (1 500,- Kč měsíčního příspěvku) je maximální částka daňové úlevy. Daňový základ si ale mohou snížit i ti účastníci, kteří si přispívají měsíčním příspěvkem 600,- Kč. V těchto případech je ale lepší se poradit s některým z pracovníků penzijního fondu veronika.hybsova@generali.cz a navrhnout řešení ušitá na míru.

Příspěvek od zaměstnavatele

Pokud Vám na penzijní připojištění přispívá Váš zaměstnavatel formou zaměstnavatelského příspěvku, nepodléhá tento příspěvek dani z příjmů (do výše 5 % hrubé zaměstnancovy měsíční mzdy) a nevztahuje se na něj ani pojistné na zdravotní a sociální zabezpečení. Zaměstnavatelský příspěvek je navíc do výše 3 % hrubé měsíční mzdy zaměstnance považován za náklad.

Dárek – kožená klíčenka zdarma

Uzavřete-li s naším penzijním fondem smlouvu o penzijním připojištění s měsíčním příspěvkem 500,- Kč a více, označíte smlouvu heslem ”KLÍČENKA” a doručíte ji na adresu našeho penzijního fondu, získáváte zdarma jako dárek koženou klíčenku.

Přednosti penzijního fondu Generali

 • silný zahraniční akcionář Generali Holding Vienna AG, který je součástí nadnárodní skupiny Generali Group
 • v letech 1995 až 2001 zhodnotil prostředky účastníků v průměru o 8,6 % p.a.
 • zajišťuje účastníkům státní příspěvky až 150,- Kč měsíčně
 • nabízí zaměstnavatelům spolupráci při tvorbě sociálních a stabilizačních programů
 • obdarovává nové účastníky koženou klíčenkou
 • bezpečnost vložených investic je prioritním cílem, proto ukládáme svěřené finanční prostředky jen do prvotřídních akcií, státních dluhopisů a předních bank
 • bezplatná správa smlouvy, vedení účtu a pravidelné zasílání výpisu z osobního účtu
 • neustálý dozor ministerstva financí a Komise pro cenné papíry
 • osobní data účastníků jsou dokonale chráněna
 • bezplatná změna údajů smlouvy penzijního připojištění v jakémkoliv jejím stádiu

Veškeré Vaše otázky Vám velmi ráda a co nejdříve zodpovím přímo na adrese veronika.hybsova@generali.cz

S přáním příjemného zbytku dne se loučí
Veronika Hybšová
marketing
Generali penzijní fond a.s.

Chci více informací o penzijním fondu Generali
Jméno:
Email:
Ulice:
Město:
PSČ:
 • RSS
 • Kindle
 • Poslat e-mailem
 • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+3
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK