Expres půjčku GE Capital Bank lze získat pomocí internetu

Jako první banka u nás nabízí GE Capital Bank všem zájemcům možnost získat pomocí internetu spotřebitelský úvěr až do výše 75 tis. Kč. Prostřednictvím internetových stránek GE Capital Bank www.EXPRESPUJCKA.cz, mohou klienti podat nejen žádost o úvěr, ale během chvíle se dozví, zda jim může být půjčka poskytnuta.

GE Capital Bank má na českém bankovním trhu pozici inovátora v oblasti spotřebitelských půjček. Jako první peněžní ústav v České republice začala v listopadu 1999 poskytovat neúčelovou půjčku bez jakýchkoliv požadavků na ručení a s rozhodnutím o jejím možném poskytnutí na počkání. Nyní přichází GE Capital Bank opět jako první banka u nás s nabídkou možnosti získání Expres půjčky pomocí internetu.

Zájemci o spotřebitelský úvěr mohou na internetových stránkách www.EXPRESPUJCKA.cz vyplnit žádost o Expres půjčku. Uvedou do ní základní informace o sobě (např. bydliště, výše příjmu, zaměstnavatele, telefon) a specifikují půjčku, o níž mají zájem (výši úvěru, dobu splatnosti).

Po odeslání vyplněné žádosti se klient během několika sekund (nejpozději však do 10 minut) prostřednictvím internetových stránek dozví, zda mu může GE Capital Bank poskytnout. V průběhu následujících dvou dnů banka ověřuje klientovu žádost. Pak již jen klient na obchodním místě GE Capital Bank podepíše smlouvu o poskytnutí úvěru a nejdéle do 24 hodin má peníze k dispozici.

Na internetových stránkách www.EXPRESPUJCKA.cz najde jejich návštěvník nejen formulář pro podání žádosti o Expres půjčku a informaci o samotné půjčce, ale k dispozici je zde i návod "Jak požádat o Expres půjčku" a demoverze vyplnění a odeslání formuláře. Zájemce o půjčku tak demoverze názornou formou provede vyplněním žádosti o úvěr i kroky, které následují.

Díky finanční kalkulačce, která je na internetových stránkách Expres půjčky k dispozici, si může každý spočítat velikost měsíční splátky podle jím zadané výše úvěru a doby jeho splatnosti. Expres půjčka je splácena pravidelnými anuitními (tedy po celou dobu splatnosti stejně velkými) splátkami z běžného účtu.

Bezpečnost informací, které klient prostřednictvím internetu bance sděluje, je zajištěna šifrováním. Od zadání informací do žádosti o půjčku na internetu až do jejich zpracování na serveru banky jsou data chráněna nejsilnějším dostupným šifrováním.

GE Capital Bank vychází zájemcům o získání Expres půjčky vstříc i poplatkovým zvýhodněním. Po dva měsíce (od 13. června do 13. srpna) nebude klientům, kteří si zažádají prostřednictvím internetových stránek www.exprespujcka.cz o úvěr, účtovat poplatek za zřízení úvěrového účtu (standardně je jeho výše 1 % z poskytnutého úvěru, min. 500 Kč).

Expres půjčku, poskytovanou pomocí internetu, lze získat od 30 do 75 tisíců Kč. Doba splatnosti je 24, 30, 40, 50 nebo 60 měsíců. Expres půjčku GE Capital Bank je poskytována bez požadavku ručitele nebo jakéhokoli jiného druhu zajištění. Banka nijak neomezuje použití peněžních prostředků - není stanoven účel, pro který klient musí poskytnuté peněžní prostředky použít. Způsob jejich využití záleží pouze na klientovi.

Více informací : http://www.exprespujcka.cz

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+9
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 6 komentářů

A tohle už jste četli?

KB ovládla Upvest, který láká na investice do developerů

8. 8. 2022 | Jiří Hovorka

KB ovládla Upvest, který láká na investice do developerů

Komerční banka je nově většinovým vlastníkem společnosti Upvest, která propojuje developery a investory. Banka dnes oznámila, že na konci července získala 96% podíl. Detaily transakce... celý článek

Cyrrus má nového generálního ředitele

4. 8. 2022 | Petr Kučera

Cyrrus má nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Cyrrus je od začátku srpna Jaroslav Kysela. Čtyřicetiletý manažer přichází z vídeňské Raiffeisen Centrobank AG, kde působil na pozici regionálního... celý článek

Akcie Avastu rostou o 40 %. Fúze míří ke schválení

3. 8. 2022 | Petr Kučera

Akcie Avastu rostou o 40 %. Fúze míří ke schválení

Britský Úřad pro hospodářskou soutěž (CMA) „po důkladném šetření“ předběžně schválil fúzi české antivirové společnosti Avast s americkou softwarovou firmou NortonLifeLock. Informovala... celý článek

Firma WCA, která lákala na zázračné výnosy, přišla o většinu peněz

26. 7. 2022 | Petr Kučera | 16 komentářů

Firma WCA, která lákala na zázračné výnosy, přišla o většinu peněz

Kvůli „souhře hned několika nepředvídatelných faktorů“ hlásí WCA International ztrátu 70 % investovaných peněz. Podaří se ještě nabrat výšku?

Peníze nevrátíme, může za to covid. Diamantové dluhopisy v potížích

21. 7. 2022 | Jiří Hovorka | 14 komentářů

Peníze nevrátíme, může za to covid. Diamantové dluhopisy v potížích

Vyrábí diamanty, láká na investice do nich, prodává potravinové doplňky nebo slibuje kousek od Dubaje postavit hotelový komplex za stovky milionů dolarů. Teď má skupina DIC ale problém.... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.