Expres půjčku GE Capital Bank lze získat pomocí internetu

Jako první banka u nás nabízí GE Capital Bank všem zájemcům možnost získat pomocí internetu spotřebitelský úvěr až do výše 75 tis. Kč. Prostřednictvím internetových stránek GE Capital Bank www.EXPRESPUJCKA.cz, mohou klienti podat nejen žádost o úvěr, ale během chvíle se dozví, zda jim může být půjčka poskytnuta.

GE Capital Bank má na českém bankovním trhu pozici inovátora v oblasti spotřebitelských půjček. Jako první peněžní ústav v České republice začala v listopadu 1999 poskytovat neúčelovou půjčku bez jakýchkoliv požadavků na ručení a s rozhodnutím o jejím možném poskytnutí na počkání. Nyní přichází GE Capital Bank opět jako první banka u nás s nabídkou možnosti získání Expres půjčky pomocí internetu.

Zájemci o spotřebitelský úvěr mohou na internetových stránkách www.EXPRESPUJCKA.cz vyplnit žádost o Expres půjčku. Uvedou do ní základní informace o sobě (např. bydliště, výše příjmu, zaměstnavatele, telefon) a specifikují půjčku, o níž mají zájem (výši úvěru, dobu splatnosti).

Po odeslání vyplněné žádosti se klient během několika sekund (nejpozději však do 10 minut) prostřednictvím internetových stránek dozví, zda mu může GE Capital Bank poskytnout. V průběhu následujících dvou dnů banka ověřuje klientovu žádost. Pak již jen klient na obchodním místě GE Capital Bank podepíše smlouvu o poskytnutí úvěru a nejdéle do 24 hodin má peníze k dispozici.

Na internetových stránkách www.EXPRESPUJCKA.cz najde jejich návštěvník nejen formulář pro podání žádosti o Expres půjčku a informaci o samotné půjčce, ale k dispozici je zde i návod "Jak požádat o Expres půjčku" a demoverze vyplnění a odeslání formuláře. Zájemce o půjčku tak demoverze názornou formou provede vyplněním žádosti o úvěr i kroky, které následují.

Díky finanční kalkulačce, která je na internetových stránkách Expres půjčky k dispozici, si může každý spočítat velikost měsíční splátky podle jím zadané výše úvěru a doby jeho splatnosti. Expres půjčka je splácena pravidelnými anuitními (tedy po celou dobu splatnosti stejně velkými) splátkami z běžného účtu.

Bezpečnost informací, které klient prostřednictvím internetu bance sděluje, je zajištěna šifrováním. Od zadání informací do žádosti o půjčku na internetu až do jejich zpracování na serveru banky jsou data chráněna nejsilnějším dostupným šifrováním.

GE Capital Bank vychází zájemcům o získání Expres půjčky vstříc i poplatkovým zvýhodněním. Po dva měsíce (od 13. června do 13. srpna) nebude klientům, kteří si zažádají prostřednictvím internetových stránek www.exprespujcka.cz o úvěr, účtovat poplatek za zřízení úvěrového účtu (standardně je jeho výše 1 % z poskytnutého úvěru, min. 500 Kč).

Expres půjčku, poskytovanou pomocí internetu, lze získat od 30 do 75 tisíců Kč. Doba splatnosti je 24, 30, 40, 50 nebo 60 měsíců. Expres půjčku GE Capital Bank je poskytována bez požadavku ručitele nebo jakéhokoli jiného druhu zajištění. Banka nijak neomezuje použití peněžních prostředků - není stanoven účel, pro který klient musí poskytnuté peněžní prostředky použít. Způsob jejich využití záleží pouze na klientovi.

Více informací : http://www.exprespujcka.cz

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+9
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 6 komentářů

A tohle už jste četli?

Vše, co jste chtěli vědět o dluhopisech, ale báli jste se zeptat

27. 9. 2023 | Vladimír Pikora

Vše, co jste chtěli vědět o dluhopisech, ale báli jste se zeptat

Jen málo lidí rozumí akciím a s dluhopisy je to ještě těžší. Chce to trochu matematiky, umět odhadnout budoucí úrokové sazby, znát rizika. V čem investoři nejvíc tápou?

Kvalitní umění nemusí stát miliony, říká galerista Kodl

13. 9. 2023 | Matyáš Kodl

Kvalitní umění nemusí stát miliony, říká galerista Kodl

Češi se stále víc zajímají o investice do umění. Přinášejí řadu výhod a jsou dlouhodobě stabilnější než akcie. Sběratelské trendy a investiční potenciál českého umění nastínil Matyáš... celý článek

Dluhopisům se nebývale daří. Nová čísla o podílových fondech

7. 9. 2023 | Martin Mašát

Dluhopisům se nebývale daří. Nová čísla o podílových fondech

Léto bylo ospalé. Akcie v průměru trochu oslabovaly, zato dluhopisy si užívají výnosů, jaké v tomto tisíciletí skoro ještě nezažily. Napjatě se čeká, co přinese září.

ČNB varuje před „investicemi“ se značkou Areass

1. 9. 2023 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

ČNB varuje před „investicemi“ se značkou Areass

Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že subjekt vystupující pod názvem Areass či Areass Group nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani nedisponuje žádným jiným... celý článek

Nemovitostní fondy čeká podprůměrný rok. Známe výsledky za pololetí

1. 9. 2023 | Jan Traxler | 1 komentář

Nemovitostní fondy čeká podprůměrný rok. Známe výsledky za pololetí

Po tučných letech, kdy výnosy realitních fondů investory jen těšily, přicházejí horší roky. Výsledky za první polovinu roku neoslnily. Na inflaci nestačil nikdo, všichni skončili pod... celý článek

Partners Financial Services