KTP Quantum

| 3. 9. 2001
Významnou firmou se během šestileté existence stal náchodský obchodník s cennými papíry KTP Quantum. Soustředili jsme o ní všechny dostupné dokumenty.
KTP Quantum vyrostlo během let mezi důležité firmy. Spravuje dvě miliardy korun více než 25 tisícům lidí. Tolik peněz má k dispozici jen málokterý podílový fond. Stále více lidí má však z podnikání firmy strach. Do poloviny léta KTP garantovalo čtrnácti procentní zhodnocení vkladu. Hlavní investice jsou přitom ztrátové a kritici proto tvrdí, že firma k výplatě garancí využívá peněz nových investorů. Pokud by to byla pravda, fungovalo by vlastně KTP Quantum minimálně určitým dílem na principu nechvalně známých pyramidových her. Koncem srpna ocenila Komise pro cenné papíry počínání firmy pokutou 2,5 milionu korun, přikázala zrušit garance a nabídku firmy standardizovat. Je podnikání KTP Quantum v pořádku a současnou vlnu zájmu osnují méně úspěšní konkurenti? Nebo jde z rizikovosti podnikání firmy strach? Udělejte si názor sami.

Prohlédněte si následující dokumenty:
Rozhovor s majitelem společnosti KTP Quantum Karlem Takáčem
Obchodní podmínky KTP Quantum - pozor, jedná se o datově větší dokument - 660 kB
Tiskovou zprávu Komise pro cenné papíry o ukončení správního řízení
Tiskovou zprávu KTP Quantum o ukončení správního řízení
Účetní závěrku firmy Médeia Bohemia
Článek KTP Quantum se vrací

Vybráno z časopisu KTP Quantum

Rozhovor s Karlem Takáčem o budoucnosti firmy
Rozhovor s portfolio managerem Valdimírem Pelámem
Proč je investováni do KTP jedním z nejlepších rozhodnutí v životě?
Průvodce investora programem SÚSA
Rozhovor s úspěšným dealerem KTP Quantum
Rozhovor o technické kybernetice s analytiky firmy Quadra
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.