KB rozšiřuje cestovní pojištění ke kartám i pro Česko

| rubrika: Aktuality | 28. 5. 2020 08:00 | 2 komentáře

Zdroj: Shutterstock

Do konce letošního září mohou klienti Komerční banky využít cestovní pojištění ke kartám i pro dovolenou v České republice.

„Mimořádná nabídka se vztahuje na držitele debetních a kreditních karet, které jako nadstandardní služby zahrnují cestovní pojištění – například Zlaté, Platinové a Infinite karty nebo korporátní karty,“ říká mluvčí banky Pavel Zúbek.

U úrazového pojištění pro případ smrti a trvalých následků, pojištění odpovědnosti nebo pojištění storna zájezdu tak pro držitele karet platí při tuzemské dovolené stejné podmínky, jako by ji trávil v zahraničí – včetně limitů. KB Pojišťovna přidala i tři nová rizika pro dovolené v Česku – úrazové pojištění pro případ úrazu, pojištění nevyužité dovolené a pojištění zavazadel.

Pojištění lze využít jenom při čerpání pobytu v ubytovacím zařízení (případně po jeho objednání – v případě storna).

„S ohledem na stávající situaci se dá předpokládat, že cestování do zahraničí bude letos výrazně omezené. Očekáváme proto, že mezi klienty nebude tak velký zájem o cesty do zahraničí, jako tomu bylo v minulých letech. Naopak vzroste zájem o tuzemské dovolené. Na to se snažíme flexibilně reagovat,“ říká Zdeněk Doboš, člen představenstva KB Pojišťovny.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.