Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Omluva ČMHB

| 7. 5. 2002
Vážený pane šéfredaktore,
ráda bych touto cestou vyjádřila lítost společnosti ČMHB nad nepříjemností, která panu Obešlovi vznikla při vyřizování úvěru. Chci se mu touto cestou omluvit.

Je nám velmi líto, že jinak dobrý dojem pana Obešla pokud se týká rychlosti vyřízení úvěru a celkového přístupu naší banky byl pokažen požadavkem manažera, aby si zajistil vymazání věcného břemene z jiného bytu, než toho, který byl předmětem zajištění hypotečního úvěru. Takový postup je samozřejmě nelogický a nesprávný. Panu Obešlovi se touto cestou ještě jednou omlouváme za zbytečný čas, který musel celé věci věnovat a nepříjemnou situaci, do níž se dostal při jednání s majiteli bytu. Co se stalo, nemůže již být vráceno, ale ráda bych panu Obešlovi sdělila, že se zmíněným pracovníkem vedeme kárné řízení a zajistíme, aby podobná situace nepostihla další klienty.

Pan Obešlo dále zmiňuje, že jsme jej požádali o předložení rozsudku o jeho rozvodu a nestačilo nám potvrzení v jeho občanském průkazu. V tomto případě bych chtěla vysvětlit, že jde o věc logickou, s níž by se pan Obešlo s nejvyšší pravděpodobností setkal v každé bance. Musíme si totiž před poskytnutím úvěru ověřit, že klient nemá po rozvodu vůči bývalému manželovi/manželce již žádné závazky. Tento fakt bohužel v občanském průkazu obsažen není.

Závěrem bych chtěla požádat všechny klienty naší banky, aby se v případě nejasnosti či stížnosti neváhali okažitě obrátit na ředitele příslušné pobočky, kde naši pracovníci udělají vše pro vyřešení jejich záležitosti. Vždy jsme vděčni, pokud nás klient upozorní na problém, s nímž se setkal, nebo nám poskytne inspiraci pro další vylepšení či zjednodušení našich služeb.


Ing. Dagmar Bardová
ředitelka pobočky Praha

Zpět na hlavní článek.


  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

0
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Absolutní verze teorie parity kupní síly, Index cen výrobců, Stínová ekonomika, rodičovství, zdraví, odměna pěstouna, sociální dávky, mateřská dovolená, obmyšlená osoba, asociace insolvenčních správců, jaroslav hašek, pokles pracovní schopnosti, Strategie konkurenceschopnosti ČR, splátka úvěru, Mashable, PCO, sen, fixace sazby

9A52124, 7B43089, 1SU7819, 1SU7809, 2SY2088

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK