Business Institut – je důležité si správně vybrat!

PR článek | rubrika: Publicistika | 8. 9. 2015 | 2 komentáře
V dnešní době, pro niž je příznačná přítomnost konkurence snad v každé myslitelné oblasti podnikání či obchodu, se i jednotlivé formy studia navenek profilují podobně – každá jako ta nejlepší. Magisterské, inženýrské a další studijní programy se mezi sebou předhánějí o zájem studentů, v případě MBA studia tomu není jinak. A proto neslibujeme, nýbrž nabádáme: čtěte dál, zjistěte si fakta.
Business Institut – je důležité si správně vybrat!

Je vhodné studium MBA právě pro vás?

Business Institut je jednou z největších škol v ČR specializujících se na profesní vzdělávací programy MBA – tedy Master of Business Administration, dále BBA a LLM a mnoho dalších výukových aktivit. MBA studium ocení všichni podnikatelé, manažeři, členové managementu i zaměstnanci státní správy a neziskového sektoru. Často se ale pro MBA rozhodnou i čerství vysokoškolští absolventi, aby si zde doplnili praktické znalosti, které jim klasické studium na vysoké škole bohužel neposkytlo.

Workshopy s profesionálními lektory táhnou

Business Institut si zakládá na tom, aby byl pro studenty čas strávený studiem beze zbytku účelný a přínosný. Výuka je soustředěná do malých studijních skupin, podpořena péčí špičkových odborníků a profesionálních lektorů. Kapacita programů je omezena na 15 míst, tak aby mohla být každému studentovi věnována maximální pozornost. Navíc je prezenční studium doplněno moderním e-learningem.

V současnosti spolupracuje Business Institut se 170 profesionály z různých oblastí, nad rámec výuky mohou studenti využívat lektorských konzultací, a dokonce navštěvovat i kurzy mimo svůj studijní program. Škola dále pořádá bezplatné semináře na zajímavá témata. Studentům a absolventům přednášel například herec a rétor Jan Přeučil, psycholog a psychiatr Jan Cimický, dále Tomáš Čupr, Jan Pirk, Zbyněk Frolík, Roman Vaněk nebo Dalibor Dědek.

Učíte se praxí a v praxi se také uplatníte

Význam lektorů je skutečně zásadní. Přítomnost odborníků z konkrétních oblastí a podnikatelských pozic umožňuje učit a vzdělávat skutečnými příklady z praxe, ne jenom učebnicovými teoriemi. Interaktivní workshopy v úzkých skupinách diskutujících vám přinesou poznatky, které z žádné literatury nevyčtete, a pomohou vám zformovat vaše osobní know-how v dané problematice. Zajímavou možností v rámci studia jsou navíc blokové moduly a coffee breaky se zajímavými osobnostmi. 

Váš čas je důležitý

Na Business Institutu dobře vědí, že čas je jednou z nejdůležitějších komodit dneška. Váží si času svých studentů a zakládají si na schopnosti pružně reagovat na jejich požadavky. Kombinované studium v sobě sdružuje distanční formu metodou e-learningu s přínosnými lektorskými setkáními. Jejich návštěva je doporučována, povinné ale nejsou. Začít studovat můžete navíc prakticky kdykoliv. Výukový cyklus sice začíná vždy počátkem února, května a listopadu, ale na základě individuální žádosti můžete začít i mimo vyhrazený plán.

Literatura, společenský život a dárky navíc

V rámci e-learningového systému disponuje každý student vlastní webovou sekcí, v níž najde všechny studijní informace a materiály – přehledně a na jediném místě. K tomu může používat bezmála tisícisvazkovou knihovnu, získá přístup do online právní knihovny Beck-online PRO nebo slevy na nákup knih u vybraných nakladatelství i bonusovou kartu nabízející slevy od více než 2000 partnerských společností. Mimo oficiální akademické prostředí je zvláštní prostor věnován i neformálním společenským setkáním a networkingovým aktivitám.

Zvýšení ceny na trhu práce

Naprostá většina absolventů doporučuje studium na Business Institutu a celých 85 % potvrzuje i návratnost investice, kterou do studia MBA vložili, a to do dvou let od jeho ukončení. Jak ve zkratce vystihnout tuto prestižní školu? Zvýšení ceny na trhu práce. Členství v asociaci zaměřené na zvyšování kvality škol a vzdělání Accreditation Council for Business Schools and Programs. To jsou fakta. To je Business Institut.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+28
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 2 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Dlužníkům zůstane víc. Spočítejte si, jak stoupne nezabavitelná částka

5. 7. 2022 | Petr Kučera | 6 komentářů

Dlužníkům zůstane víc. Spočítejte si, jak stoupne nezabavitelná částka

Zvýšení životního minima má vliv i na srážky ze mzdy. Lidem v exekuci nebo insolvenci zůstane od července víc peněz.

Zbyla vám loňská dovolená? Přišel zlomový termín

4. 7. 2022 | Petr Kučera | 5 komentářů

Zbyla vám loňská dovolená? Přišel zlomový termín

O tom, kdy dostanete dovolenou, rozhoduje zaměstnavatel, i když v ideálním případě na váš návrh. Tohle pravidlo má ale jednu výjimku. A ta přichází ke slovu právě teď.

Sommelier Jakub Přibyl: Gastronomie stále zažívá extrémní situace

1. 7. 2022 | Lucie Weissová | 1 komentář

Sommelier Jakub Přibyl: Gastronomie stále zažívá extrémní situace

Když se nevydaří vinařská sezóna, dopady pocítí dovozce, prodejce i koncoví zákazníci. A když do takového byznysu zasáhne ještě covid, je čas na improvizaci. Blýská se pro dovozce výběrových... celý článek

Přežije česká hospoda? Po covidu drtí restaurace zdražování

29. 6. 2022 | Jana Divinová | 10 komentářů

Přežije česká hospoda? Po covidu drtí restaurace zdražování

Nedostatek lidí, rychle zdražující vstupy a nižší ziskovost. České restaurace bojují s důsledky covidu a připravují se na další perný rok plný nejistoty. Přežijí prý jen dobří, pro... celý článek

Tohle jsou Kanceláře roku. Chtělo by se vám domů?

23. 6. 2022 | Gabriel Pleska | 7 komentářů

Tohle jsou Kanceláře roku. Chtělo by se vám domů?

Kanceláře končí, lidi se nevrátí. Tak se to říkalo. Do šestého ročníku soutěže o Kanceláře roku se ale přihlásilo sedmdesát účastníků. Kanceláře se dál budují. Nahlédněte do galerie... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.