Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Právník ve vašem počítači: GeneratorSmluv.cz spolupracuje s Peníze.cz

| rubrika: PR Článek | 17. 11. 2014 | 2 komentáře
Potřebujete smlouvu nebo jiný právní dokument a nechcete platit drahé právníky? Službu, kterou nabízí revoluční internetová aplikace na českém internetu – GeneratorSmluv.cz najdete nově také Peníze.cz – největším českém webu o osobních financích.

Databáze právních dokumentů projektu GeneratorSmluv.cz obsahuje nepřeberné množství vzorů od darovací smlouvy, kupní smlouvy, návrhu na rozvod až po exekuční návrh. Dokumenty vytvořila renomovaná advokátní kanceláří Fojt | Kocour, která jejich počet postupně dál rozšiřuje a stávající dokumenty aktualizuje.

Přehled dokumentů, které jsou momentálně dostupné, najdete na Peníze.cz zde.

GeneratorSmluv.cz přináší řešení pro občany i firmy, kteří nechtějí platit za právníky tisíce korun, ale přitom potřebují právní dokumenty ve vysoké kvalitě a hotové během několika minut, tedy bez čekání. „Nabídka spolupráce s Peníze.cz se mi líbila od prvního okamžiku, kdy nám byla prezentována. Věřím, že se takto služby, které nabízí GeneratorSmluv.cz dostanou rychleji do povědomí občanů, kteří je potřebují, a hlavně, že budou všechny nabízené právní dokumenty ve velké míře využívat,“ uvedl Tomáš Trč, jednatel společnosti GeneratorSmluv.

Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz. Zájemce o smlouvu vyplní nutné náležitosti potřebné pro dokument a následně obdrží PDF soubor, který už stačí pouze podepsat. Cena za jednu smlouvu se pohybuje od 50 do 250 korun a vytvoření prostřednictvím intuitivního prostředí zabere několik minut.V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu či právních rad je uživatelům k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

„GenerátorSmluv nabízí službu, kterou jsem na českém internetu dlouho hledal. Jsem proto velmi rád, že jsme se mohli stát partnery tohoto rychle rostoucího projektu. Příprava jednoduché smlouvy či právního textu na míru během několika minut dokáže mnoha našim čtenářům ušetřit nejen čas a peníze, ale často i zachránit krk. Pokud jste nechtěli utrácet tisíce za právníky, byly dosud jedinou alternativou smluvní vzory pochybné kvality, u nichž nikdy nebylo jasné, zda jsou aktuální a zda opravdu řeší to, co by řešit měly,“ shrnuje výhody projektu Martin Vlnas, ředitel společnosti Partners media, provozující weby Peníze.cz a Finmag. „Nabídka Generátoru smluv navíc výborně doplňuje náš stávající právní servis – sbírku zásadních zákonů, právní poradnu a především texty, které radí, jak obtížné životní situace, při nichž se člověk musí ohánět právními dokumenty, řešit, aby vše dobře dopadlo nebo aby se, pokud jsou nevyhnutelné, vzniklé škody minimalizovaly,“ dodává Martin Vlnas.

GeneratorSmluv.cz v sobě spojuje profesionální právní dokumenty s intuitivním internetovým prostředím. Je to vlastně internetový obchod se smlouvami a dokumenty, které dříve nabízely z pravidla pouze právní kanceláře.

Generatorsmluv.cz

GenerátorSmluv.cz je internetová aplikace, která umožňuje komukoliv vytvořit právní dokument za zlomek běžné ceny a času. GeneratorSmluv.cz obsahuje pouze dokumenty, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů. Portfolio dokumentů prochází neustálým rozšiřováním, a zároveň stávající dokument se důsledně novelizují podle změn v legislativě a judikatuře. Právní podporu službě GeneratorSmluv.cz poskytuje Advokátní kanceláří Fojt | Kocour, kterou lze prostřednictvím stránky www.generatorsmluv.cz kontaktovat a požádat ji odbornou pomoc, individuální úpravy dokumentů a další právní služby. 

Vytisknout

Líbil se vám článek?

+7
Ano
Ne

Diskuze

21. 8. 2015 | 10:08 | jirkas19

Přijďte se pobavit na nově vytvořený web plný online her www.navykovehry.cz .
Denně na tomto webu přibývá několik zábavných online her. Vše je zdarma a bez reklam. www.navykovehry.cz
více

21. 2. 2015 | 19:40 | Karel

Měl jsem úraz - vyplním do formuláře odkud mi teče krev a ono mi to za pět korun napíše přesně postup jak to mám léčit. Levné, rychlé, na co lékaře ... :-) Nepomohlo? Zhoršil se zdravotní stav? Návod byl rozhodně správně,...více
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK