Pojištění psů a koček PetExpert prodává i Mall.cz

pk | rubrika: Aktuality | 24. 9. 2019 08:00

Online zdravotní a úrazové pojištění psů a koček PetExpert lze od září sjednat také prostřednictvím e-shopu Mall.cz. Lidem se nabízí při nákupu v sekci Chovatelské potřeby.

Jde zatím o největšího externího partnera pro prodej projektu, který funguje od dubna 2018. Pojištění PetExpert nabízí firma Petline, pojistitelem a také hlavním prodejním partnerem je ČSOB Pojišťovna.

Zakladateli a spoluautory pojištění PetExpert jsou Derek Cummins (původem Brit, který už téměř 20 let žije v Praze) a Jan Moravec. Oba předtím mimo jiné působili řadu let v oblasti informačních technologií a pojišťovnictví. Takzvaným angel investorem s menšinovým podílem je český Venture Club

„Přesný počet klientů neuvádíme, ale jsou to řádově tisíce klientů, přičemž brzy bychom měli přesáhnout hranici 10 tisíc,“ upřesnil Moravec webu Peníze.cz.

Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem.

Pojištění domácích mazlíčků v Česku nabízí i konkurence, například Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna nebo Slavia. „PetExpert je ale jediné kompletně online a hradí pojistné plnění přímo veterináři v řádu minut,“ zdůrazňuje Moravec.

K online platformě je zatím připojeno přes 450 veterinářů. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet.

„Fungujeme kompletně digitálně, bez papírování a formulářů, bez zatěžující administrativy pro klienta i veterináře, s nejvyššími limity plnění, nejméně výlukami na trhu a nejnižší vstupní bariérou pro vstup do pojištění,“ tvrdí Moravec.

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Oblíbená témata

ČSOB Pojišťovna, pojištění

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Podnikatelé živly podceňují, říká expertka pojišťovny

22. 9. 2021 | Radim Zelený | 3 komentáře

Podnikatelé živly podceňují, říká expertka pojišťovny

„Setkali jsme se s tím, že podnikatelé riziko vichřice – a tedy i tornáda – sice pojištěné měli, ale na nižší pojistnou částku, než je hodnota majetku. Nečekali, že budova může být... celý článek

Uniqa zakončila fúzi s Axou, je pátá mezi pojišťovnami

1. 9. 2021 | Petr Kučera

Uniqa zakončila fúzi s Axou, je pátá mezi pojišťovnami

Sloučením Axa pojišťovny a Axa životní pojišťovny do Uniqa pojišťovny se k poslednímu srpnovému dni završila integrace obou skupin. Pojišťovna Uniqa se díky posílení stává pětkou na... celý článek

Air Bank pojistí schopnost splácet hypotéku

4. 8. 2021 | Petr Kučera | 6 komentářů

Air Bank pojistí schopnost splácet hypotéku

Air Bank od pátku rozšíří nabídku o pojištění schopnosti splácet hypotéku. Spolupracuje na něm s pojišťovnou BNP Paribas Cardif. Kdo ho využije, získá o 0,15 procentního bodu... celý článek

Allianz vylepšila portál pro klienty. Překvapila chybami

26. 7. 2021 | Petr Kučera | 4 komentáře

Allianz vylepšila portál pro klienty. Překvapila chybami

Pojišťovna Allianz spustila novou verzi klientského portálu MojeAllianz, který funguje od roku 2012.

Pojištění jízdního kola. Pozor na limity a další omezení

20. 7. 2021 | Kateřina Jungvirtová

Pojištění jízdního kola. Pozor na limity a další omezení

K čemu stačí pojištění domácnosti a kdy se podívat i po dalších možnostech, jak pojistit kolo? Na kolik přijde speciální pojištění? Projděte si základní přehled.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.