Pojištění psů a koček PetExpert prodává i Mall.cz

| rubrika: Aktuality | 24. 9. 2019 08:00

Online zdravotní a úrazové pojištění psů a koček PetExpert lze od září sjednat také prostřednictvím e-shopu Mall.cz. Lidem se nabízí při nákupu v sekci Chovatelské potřeby.

Jde zatím o největšího externího partnera pro prodej projektu, který funguje od dubna 2018. Pojištění PetExpert nabízí firma Petline, pojistitelem a také hlavním prodejním partnerem je ČSOB Pojišťovna.

Zakladateli a spoluautory pojištění PetExpert jsou Derek Cummins (původem Brit, který už téměř 20 let žije v Praze) a Jan Moravec. Oba předtím mimo jiné působili řadu let v oblasti informačních technologií a pojišťovnictví. Takzvaným angel investorem s menšinovým podílem je český Venture Club

„Přesný počet klientů neuvádíme, ale jsou to řádově tisíce klientů, přičemž brzy bychom měli přesáhnout hranici 10 tisíc,“ upřesnil Moravec webu Peníze.cz.

Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem.

Pojištění domácích mazlíčků v Česku nabízí i konkurence, například Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna nebo Slavia. „PetExpert je ale jediné kompletně online a hradí pojistné plnění přímo veterináři v řádu minut,“ zdůrazňuje Moravec.

K online platformě je zatím připojeno přes 450 veterinářů. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet.

„Fungujeme kompletně digitálně, bez papírování a formulářů, bez zatěžující administrativy pro klienta i veterináře, s nejvyššími limity plnění, nejméně výlukami na trhu a nejnižší vstupní bariérou pro vstup do pojištění,“ tvrdí Moravec.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

ČSOB Pojišťovna, pojištění

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.