Pojištění psů a koček PetExpert prodává i Mall.cz

pk | rubrika: Aktuality | 24. 9. 2019

Online zdravotní a úrazové pojištění psů a koček PetExpert lze od září sjednat také prostřednictvím e-shopu Mall.cz. Lidem se nabízí při nákupu v sekci Chovatelské potřeby.

Jde zatím o největšího externího partnera pro prodej projektu, který funguje od dubna 2018. Pojištění PetExpert nabízí firma Petline, pojistitelem a také hlavním prodejním partnerem je ČSOB Pojišťovna.

Zakladateli a spoluautory pojištění PetExpert jsou Derek Cummins (původem Brit, který už téměř 20 let žije v Praze) a Jan Moravec. Oba předtím mimo jiné působili řadu let v oblasti informačních technologií a pojišťovnictví. Takzvaným angel investorem s menšinovým podílem je český Venture Club

„Přesný počet klientů neuvádíme, ale jsou to řádově tisíce klientů, přičemž brzy bychom měli přesáhnout hranici 10 tisíc,“ upřesnil Moravec webu Peníze.cz.

Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem.

Pojištění domácích mazlíčků v Česku nabízí i konkurence, například Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna nebo Slavia. „PetExpert je ale jediné kompletně online a hradí pojistné plnění přímo veterináři v řádu minut,“ zdůrazňuje Moravec.

K online platformě je zatím připojeno přes 450 veterinářů. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet.

„Fungujeme kompletně digitálně, bez papírování a formulářů, bez zatěžující administrativy pro klienta i veterináře, s nejvyššími limity plnění, nejméně výlukami na trhu a nejnižší vstupní bariérou pro vstup do pojištění,“ tvrdí Moravec.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

ČSOB Pojišťovna, pojištění

A tohle už jste četli?

Ušetřit na životním pojištění? Zaměřte se na nejzávažnější rizika

6. 12. 2022 | Radim Zelený

Ušetřit na životním pojištění? Zaměřte se na nejzávažnější rizika

Doba utahování opasků je tu. Lidi stále víc přemýšlejí, které výdaje jsou opravdu nezbytné a kde by se eventuálně dalo ušetřit. Dá se šetřit i na životním pojištění? A na čem se šetřit... celý článek

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

5. 12. 2022 | Jana Divinová

Než bys řekl grog. Kdo a jak vám pojistí lyže před restaurací proti krádeži

Heady, Atomiky, Rossignoly. Lyže a snowboardy stojí spoustu peněz. Jenže někdy je prostě musíte nechat o samotě, než se vyčuráte, ohřejete, najíte. Příležitost pro zloděje. Dá se proti... celý článek

Kdo se vyzná v pojištění, může vyhrát. Nebojte se a vyzkoušejte

30. 11. 2022 | redakce Peníze.CZ

Kdo se vyzná v pojištění, může vyhrát. Nebojte se a vyzkoušejte

Rozumíte pojištění? Tak schválně, otestujte se. Když se vám v našem kvízu bude dařit, můžete si i zasoutěžit o pěkné ceny.

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

31. 10. 2022 | Petr Kučera

Ergo pojišťovna se přejmenovala, zviditelní nového vlastníka

Ergo pojišťovna se 28. října přejmenovala na SV pojišťovnu. S novým názvem chce veřejně zviditelnit změnu vlastníka, která byla dokončena před rokem.

Povinné ručení je levnější než před třemi lety

19. 10. 2022 | redakce Peníze.CZ

Povinné ručení je levnější než před třemi lety

Průměrná cena typického povinného ručení v Česku byla v září 6617 korun ročně, což je o přibližně o 1100 korun méně než před třemi lety. Ukazuje to index, který sestavuje společnost... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.