Neomezený internet za 699 Kč měsíčně!

Petra Postlova | 5. 1. 2004
Pokud uvažujte o mobilním přístupu na internet za paušál a srovnáváte nabídky jednotlivých operátorů, máme pro vás potěšující zprávu. T-Mobile nabízí neomezený přístup na internet jen za 699 Kč (bez DPH) měsíčně! Navíc je toto připojení ve srovnání s ostatními mobilními operátory také nejrychlejší.

Nová nabídka od T-Mobile umožňuje připojit se k internetu, wapovým stránkám či k elektronické poště zcela neomezeně, bez ohledu na množství přenesených dat nebo dobu připojení. Až do konce června 2004 můžete mít neomezený přístup k internetu za skvělých 699 Kč měsíčně (bez DPH). Stačí si k vašemu standardnímu tarifu T-Mobile aktivovat do konce ledna 2004 tarif GPRS Business.

Nejrychlejší mobilní připojení

Pokud vás při rozhodování o některé nabídce neomezeného připojení k internetu nezajímá pouze cena, ale i technické parametry, bude vám nabídka od T-Mobile vyhovovat nejvíce. Díky vysoké kvalitě sítě a kódování CS3 a CS4 (tato kódování používá T-Mobile jako jediný mobilní operátor v ČR) dostanete vyšší přenosovou rychlost a to až 85,6 kbit/s. Tuto přenosovou rychlost dále násobí komprese při přenosu dat a díky doplňkům GPRSpeed a GPRSpeed Plus, které tuto kompresi umožňují, jsou pak přenosové rychlosti ještě vyšší než udávaná hodnota. Například pomocí doplňku GPRSpeed Plus lze dosáhnout reálně 30% urychlení! Přenosová rychlost dosahovaná pomocí dial-up připojení s pomocí běžné telefonní linky dosahuje maximálně 56,6 kbit/s a přenosové rychlosti u jiných mobilních operátorů dosahují 53,6 kbit/s. V tomto ohledu je připojení přes T-Mobile pro zákazníky nejlepší volbou.

Jak si neomezený internet od T-Mobile aktivujete a co k tomu potřebujete?

Je to velmi jednoduché. Předpokladem je, že máte telefon podporující technologii GPRS a jste tarifním zákazníkem T-Mobile. Tarif GPRS Business, se kterým se můžete připojovat na internet bez omezení, si aktivujete zavoláním na infolinku T-Mobile 603 603 603. Nakonec si nastavíte váš notebook nebo stolní počítač pro datové přenosy pomocí GPRS. V tom vám pomůže samoinstalační software T-Mobile Communication Centre, který si můžete volně stáhnout z webových stránek www.t-mobile.cz/tmcc nebo ho obdržíte na CD spolu s vaším telefonem. Poté si již můžete libovolně užívat neomezeného připojení k internetu, bez ohledu na množství přenesených dat a dobu připojení.

Na závěr zpráva pro ty, kdo to do konce ledna přeci jenom nestihnou: Po skončení této promo akce nabídne T-Mobile nový GPRS tarif, který umožní neomezený přístup k internetu i po 30. červnu. Této nabídky budou moci využít i zákazníci, kteří již mají aktivovaný tarif GPRS Business nebo si jej pořídí do 31. 1. 2004. Podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.t-mobile.cz.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Internet

Simplecoin

A tohle už jste četli?

Podvod v telefonu. Dejte si pozor na falešné SMS

11. 5. 2022 | redakce Peníze.CZ | 13 komentářů

Podvod v telefonu. Dejte si pozor na falešné SMS

Přes SMS a MMS zprávy se v Česku nyní šíří nebezpečný software s názvem Flubot, který cílí na uživatele chytrých telefonů s operačním systémem Android. Upozornila na to Asociace provozovatelů... celý článek

Benzin a nafta mají zlevnit, senát schválil nižší daň

11. 5. 2022 | Jiří Hovorka | 19 komentářů

Benzin a nafta mají zlevnit, senát schválil nižší daň

Spotřební daň na benzin a naftu klesne od začátku června do konce září o 1,50 koruny na litr. Vládní návrh dnes schválili senátoři.

Inflace je nejvyšší za skoro 30 let. A zdražování ještě nekončí

10. 5. 2022 | Jiří Hovorka | 31 komentářů

Inflace je nejvyšší za skoro 30 let. A zdražování ještě nekončí

Spotřebitelské ceny stouply v dubnu o 14,2 % v porovnání se stejným měsícem loňského roku, což je o 1,5 procentního bodu víc než v březnu. Oznámil to Český statistický úřad (ČSÚ).

Máte je ještě doma? Za kolik prodáte neplatné koruny

10. 5. 2022 | Jana Divinová | 10 komentářů

Máte je ještě doma? Za kolik prodáte neplatné koruny

V obchodě už s nimi nezaplatíte, přesto nemusí být úplně bezcenné. Pojďme si zavzpomínat na bankovky a mince z nedávné minulosti. Možná je nakonec ještě dobře zhodnotíte.

Zaměstnanec způsobil škodu klientovi. Po kom chtít náhradu?

6. 5. 2022 | Martin Horvát | 4 komentáře

Zaměstnanec způsobil škodu klientovi. Po kom chtít náhradu?

Při plnění pracovních úkolů může zaměstnanec způsobit škodu nějaké třetí osobě – typicky zákazníkovi, klientovi nebo dodavateli svého zaměstnavatele. Na koho se má poškozený obrátit... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.