Neomezený internet za 699 Kč měsíčně!

Petra Postlova | 5. 1. 2004
Pokud uvažujte o mobilním přístupu na internet za paušál a srovnáváte nabídky jednotlivých operátorů, máme pro vás potěšující zprávu. T-Mobile nabízí neomezený přístup na internet jen za 699 Kč (bez DPH) měsíčně! Navíc je toto připojení ve srovnání s ostatními mobilními operátory také nejrychlejší.

Nová nabídka od T-Mobile umožňuje připojit se k internetu, wapovým stránkám či k elektronické poště zcela neomezeně, bez ohledu na množství přenesených dat nebo dobu připojení. Až do konce června 2004 můžete mít neomezený přístup k internetu za skvělých 699 Kč měsíčně (bez DPH). Stačí si k vašemu standardnímu tarifu T-Mobile aktivovat do konce ledna 2004 tarif GPRS Business.

Nejrychlejší mobilní připojení

Pokud vás při rozhodování o některé nabídce neomezeného připojení k internetu nezajímá pouze cena, ale i technické parametry, bude vám nabídka od T-Mobile vyhovovat nejvíce. Díky vysoké kvalitě sítě a kódování CS3 a CS4 (tato kódování používá T-Mobile jako jediný mobilní operátor v ČR) dostanete vyšší přenosovou rychlost a to až 85,6 kbit/s. Tuto přenosovou rychlost dále násobí komprese při přenosu dat a díky doplňkům GPRSpeed a GPRSpeed Plus, které tuto kompresi umožňují, jsou pak přenosové rychlosti ještě vyšší než udávaná hodnota. Například pomocí doplňku GPRSpeed Plus lze dosáhnout reálně 30% urychlení! Přenosová rychlost dosahovaná pomocí dial-up připojení s pomocí běžné telefonní linky dosahuje maximálně 56,6 kbit/s a přenosové rychlosti u jiných mobilních operátorů dosahují 53,6 kbit/s. V tomto ohledu je připojení přes T-Mobile pro zákazníky nejlepší volbou.

Jak si neomezený internet od T-Mobile aktivujete a co k tomu potřebujete?

Je to velmi jednoduché. Předpokladem je, že máte telefon podporující technologii GPRS a jste tarifním zákazníkem T-Mobile. Tarif GPRS Business, se kterým se můžete připojovat na internet bez omezení, si aktivujete zavoláním na infolinku T-Mobile 603 603 603. Nakonec si nastavíte váš notebook nebo stolní počítač pro datové přenosy pomocí GPRS. V tom vám pomůže samoinstalační software T-Mobile Communication Centre, který si můžete volně stáhnout z webových stránek www.t-mobile.cz/tmcc nebo ho obdržíte na CD spolu s vaším telefonem. Poté si již můžete libovolně užívat neomezeného připojení k internetu, bez ohledu na množství přenesených dat a dobu připojení.

Na závěr zpráva pro ty, kdo to do konce ledna přeci jenom nestihnou: Po skončení této promo akce nabídne T-Mobile nový GPRS tarif, který umožní neomezený přístup k internetu i po 30. červnu. Této nabídky budou moci využít i zákazníci, kteří již mají aktivovaný tarif GPRS Business nebo si jej pořídí do 31. 1. 2004. Podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.t-mobile.cz.

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Internet

A tohle už jste četli?

Spočítejte si, jak vám zdraží elektřina. Známe nové ceny za distribuci

30. 11. 2023 | Gabriel Pleska | 1 komentář

Spočítejte si, jak vám zdraží elektřina. Známe nové ceny za distribuci

Energetický regulační úřad zveřejnil svou část ceny za elektřinu a plyn. Co to udělá s konečnou cenou pro domácnosti? Tady je přehled.

Nový podvod s balíky z e-shopů. Platíte, co jste neobjednali

30. 11. 2023 | Gabriel Pleska | 3 komentáře

Nový podvod s balíky z e-shopů. Platíte, co jste neobjednali

Počet nákupů na internetu každý rok roste. Placení dobírkou je sice na ústupu, ale rozhodně ještě není raritou. A na to spoléhají dobírkoví podvodníci.

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Kolik zaplatíte za elektřinu a proč zdraží? Jak se vyznat ve faktuře

28. 11. 2023 | Gabriel Pleska

Kolik zaplatíte za elektřinu a proč zdraží? Jak se vyznat ve faktuře

Tržní cena elektřiny zlevňuje, přesto za ni v příštím roce zaplatíte víc. Jak je to možné? Naučíme vás vyznat se ve vyúčtování.

Kdo počítá slevy férově a kdo ne. Black Friday poprvé s novými pravidly

27. 11. 2023 | Jakub Balada | 1 komentář

Kdo počítá slevy férově a kdo ne. Black Friday poprvé s novými pravidly

Zákon o ochraně spotřebitele od letoška zpřísnil. Kouzlení se slevami by mělo být těžší. Jak to vypadá v praxi, ukazuje nová analýza Hlídače shopů. Zaměřila se na slevy během letošního... celý článek

Partners Financial Services