Adresa, kterou jste hledali... Terasy Červený vrch

| 8. 11. 2001

Výjimečné byty za nové mimořádné ceny ... ihned k nastěhování

Nové byty ve viladomech a v budově F rezidenčního projektu Terasy Červený vrch jsou připraveny ihned k užívání. Nic Vám tedy již nebrání v nastěhování do domova Vašich snů. I. etapa je provedena velice moderním způsobem ve funkcionalistickém stylu, který je této části Prahy velmi blízký.

Adresa, kterou jste hledali...

Obtížně budete v Praze hledat tak nádhernou lokalitu, která by splňovala náročné požadavky na kvalitu prostředí. Klid a blízkost přírody, která je zajištěna bezprostřední blízkostí chráněného území Šáreckého údolí, však není jedinou výhodou tohoto pečlivě vybraného místa. Spojení do města je snadné po Evropské třídě na stanici metra Dejvická. Stejně snadné je spojení na mezinárodní letiště Ruzyně.

Bydlení jako investice

V případě, že nehledáte vlastní bydlení, ale pouze výhodné zúročení Vašich peněz, pak máte jedinečnou příležitost. Správný čas pro mimořádnou investiční příležitost – koupě bytu na Terasách Červený vrch, kde v současné době realitní kancelář IPS Skanska prodává luxusní byty za mimořádné ceny.

Vysoký standard bydlení

V domech je kladen velký důraz na kvalitu provedených stavebních prací a vysoké standardní vybavení bytových jednotek. Přijďte se přesvědčit sami a prohlédněte si byt Vašich snů. Nyní máte jedinečnou příležitost, prohlédnout si vzorový byt přímo na internetu. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, pak Vám v  naší realitní kanceláři rádi poskytneme další informace.

Realitní kancelář IPS Skanska

Wiehlův dům - Vodičkova 40
Praha 1
tel.: 96 33 16 11
fax: 96 33 16 28
mobil: 0602 666 888
e-mail:info@skanskareality.cz
www.skanskareality.cz

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.