Nejlepší hypotékař Partners: Na hypotéce nejlíp vidíte spokojenost klientů

PR článek | rubrika: FINEXPO | 1. 9. 2015
Loni sjednal 98 hypoték za 219 000 000 korun. Celkem má od roku 2008 na kontě 403 hypoték za 932 000 000 korun. Tomáš Malkus. Nejlepší hypotékař roku 2014 a člen VIP Hypoklubu. „Pro mě je velmi motivující každoroční navyšování mých čísel. Je to impulz k dalším obchodům a překonávání sebe sama, zároveň vím, že plním sny klientům,“ říká Malkus.
Nejlepší hypotékař Partners: Na hypotéce nejlíp vidíte spokojenost klientů

Komerční spolupráce

Co pro vás znamená ocenění Nejlepší hypotékař roku 2014?

Ocenění jsem získal počtvrté za sebou. Znamená pro mě potvrzení mé práce, protože s klienty spolupracuji dlouhodobě, mají ke mě důvěru a vědí, co ode mě můžou očekávat. Zároveň je to pro mě ověření, že se mé podnikání ubírá správným směrem.

Prozradíte, kde sháníte klienty?

Mám tři zdroje. Tím hlavním jsou doporučení od klientů, kterým jsem už pomohl zrealizovat jejich přání a zprostředkoval úvěr na bydlení. Druhým zdrojem jsou pak současní klienti, kterým pomáhám s refinancováním úvěrů a vybírám pro ně vhodná řešení v dané situaci. A v neposlední řadě je to i spolupráce s realitními kancelářemi.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Díky aktivnímu uzavírání hypoték jste se stal členem VIP Hypoklubu. Co to pro vás znamená?

Členství vnímám pozitivně, je to určitě správný krok odměnit profesionály v oblasti hypoték a nabídnout jim lepší podmínky pro jejich klienty. Navíc mám možnost využívat exkluzivních setkání s nejvyššími bankovními manažery různých bank, kteří rozhodují, jakým směrem se vyvíjí hypoteční trh v České republice a zároveň naslouchají i názorům nás, externích partnerů v rámci zpětné vazby. Výsledkem této spolupráce je zlepšování procesů a víc sjednaných klientů.

Máte nějaký zajímavý zážitek ze sjednávání hypotéky?

Největší zážitky mám z úspěšného dotažení hypotéky. Příkladem je třeba složitý úvěr, který se mi podaří vyřešit, a když pak volám výsledek klientům a slyším jejich spontánní reakce, velmi mě to potěší. Jinak pro mě byl největším překvapením a odměnou piknikový koš. Klienti, se kterými jsem podepsal hypotéku, za mnou druhý den ráno přišli bez ohlášení do kanceláře s piknikovým košem a jako poděkování mi připravili bohatou snídani.

Ocenění Tomáše Malkuse a Tomáš Malkus jako ocenění

Kdo bývá nejčastěji vaším klientem?

Portfolio mých klientů je velmi pestré, já sám ho nijak neselektuji, protože vnímám každého klienta individuálně a jde mi především o jeho spokojenost. Bez ohledu na objem úvěru, výši příjmu, sociálního zařazení a podobně se snažím poskytnout klientovi maximální a profesionální přístup.

Dá se říct, co vás na uzavírání hypoték baví?

Posouvání hranic, řešení problémů a hledání vhodných cest k výslednému cíli. S každou novou hypotékou se i já sám posouvám v rámci znalostí a dovedností a můžu tyto zkušenosti předávat dál do týmu svým kolegům. Zároveň je to obchod, na kterém je nejlépe vidět spokojenost klientů, díky čemuž dostávám ihned zpětnou vazbu na moji práci. To je důvod proč se zaměřuji především na hypotéky. 

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+8
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Omezení hypoték zmírní. ČNB ruší další klíčový limit

29. 11. 2023 | Kateřina Hovorková

Omezení hypoték zmírní. ČNB ruší další klíčový limit

Banky nebudou muset od ledna 2024 dodržovat parametr DTI, tedy počet ročních čistých příjmů žadatele nutných ke splacení všech jeho dluhů. Platný tak zůstane jen limit LTV – poměr výše... celý článek

Creditas končí s hypotékami. Ještě v létě si je chválila

27. 11. 2023 | Olga Skalková

Creditas končí s hypotékami. Ještě v létě si je chválila

Banka Creditas přestala přijímat žádosti o hypotéky. Podle informací z poboček vyhlásila interně stopku zhruba v polovině listopadu. Rozhodnutí dnes pro Peníze.cz potvrdila mluvčí banky Lucie... celý článek

Předčasné splacení hypotéky se prodraží. Změny pravidel podrobně

15. 11. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Předčasné splacení hypotéky se prodraží. Změny pravidel podrobně

Za nedodržení smlouvy bude klientům hrozit výrazně vyšší sankce než dosud. Na druhou stranu se rozšíří okruh situací, kdy lze hypotéku předčasně splatit zdarma.

Byt jako investice. Porovnání ukazuje, kde se vyplatí víc než v Česku

7. 11. 2023 | Gabriel Pleska

Byt jako investice. Porovnání ukazuje, kde se vyplatí víc než v Česku

Kdybyste měli opravdu hodně peněz a chtěli si pořídit byty jako investici, nakupovali byste je v Česku? V Evropě prý jsou země, kde se to vyplatí o hodně víc.

Úrokové sazby zatím nezměníme, rozhodla ČNB

2. 11. 2023 | Petr Kučera

Úrokové sazby zatím nezměníme, rozhodla ČNB

Bankovní rada České národní banky na svém dnešním jednání ponechala úrokové sazby na stávající úrovni. Dvoutýdenní repo sazba tak zůstává na 7 %, kde se drží už od loňského června.... celý článek

Partners Financial Services