Nejlepší hypotékař Partners: Na hypotéce nejlíp vidíte spokojenost klientů

PR článek | rubrika: FINEXPO | 1. 9. 2015
Loni sjednal 98 hypoték za 219 000 000 korun. Celkem má od roku 2008 na kontě 403 hypoték za 932 000 000 korun. Tomáš Malkus. Nejlepší hypotékař roku 2014 a člen VIP Hypoklubu. „Pro mě je velmi motivující každoroční navyšování mých čísel. Je to impulz k dalším obchodům a překonávání sebe sama, zároveň vím, že plním sny klientům,“ říká Malkus.
Nejlepší hypotékař Partners: Na hypotéce nejlíp vidíte spokojenost klientů

Komerční spolupráce

Co pro vás znamená ocenění Nejlepší hypotékař roku 2014?

Ocenění jsem získal počtvrté za sebou. Znamená pro mě potvrzení mé práce, protože s klienty spolupracuji dlouhodobě, mají ke mě důvěru a vědí, co ode mě můžou očekávat. Zároveň je to pro mě ověření, že se mé podnikání ubírá správným směrem.

Prozradíte, kde sháníte klienty?

Mám tři zdroje. Tím hlavním jsou doporučení od klientů, kterým jsem už pomohl zrealizovat jejich přání a zprostředkoval úvěr na bydlení. Druhým zdrojem jsou pak současní klienti, kterým pomáhám s refinancováním úvěrů a vybírám pro ně vhodná řešení v dané situaci. A v neposlední řadě je to i spolupráce s realitními kancelářemi.

Díky aktivnímu uzavírání hypoték jste se stal členem VIP Hypoklubu. Co to pro vás znamená?

Členství vnímám pozitivně, je to určitě správný krok odměnit profesionály v oblasti hypoték a nabídnout jim lepší podmínky pro jejich klienty. Navíc mám možnost využívat exkluzivních setkání s nejvyššími bankovními manažery různých bank, kteří rozhodují, jakým směrem se vyvíjí hypoteční trh v České republice a zároveň naslouchají i názorům nás, externích partnerů v rámci zpětné vazby. Výsledkem této spolupráce je zlepšování procesů a víc sjednaných klientů.

Máte nějaký zajímavý zážitek ze sjednávání hypotéky?

Největší zážitky mám z úspěšného dotažení hypotéky. Příkladem je třeba složitý úvěr, který se mi podaří vyřešit, a když pak volám výsledek klientům a slyším jejich spontánní reakce, velmi mě to potěší. Jinak pro mě byl největším překvapením a odměnou piknikový koš. Klienti, se kterými jsem podepsal hypotéku, za mnou druhý den ráno přišli bez ohlášení do kanceláře s piknikovým košem a jako poděkování mi připravili bohatou snídani.

Ocenění Tomáše Malkuse a Tomáš Malkus jako ocenění

Kdo bývá nejčastěji vaším klientem?

Portfolio mých klientů je velmi pestré, já sám ho nijak neselektuji, protože vnímám každého klienta individuálně a jde mi především o jeho spokojenost. Bez ohledu na objem úvěru, výši příjmu, sociálního zařazení a podobně se snažím poskytnout klientovi maximální a profesionální přístup.

Dá se říct, co vás na uzavírání hypoték baví?

Posouvání hranic, řešení problémů a hledání vhodných cest k výslednému cíli. S každou novou hypotékou se i já sám posouvám v rámci znalostí a dovedností a můžu tyto zkušenosti předávat dál do týmu svým kolegům. Zároveň je to obchod, na kterém je nejlépe vidět spokojenost klientů, díky čemuž dostávám ihned zpětnou vazbu na moji práci. To je důvod proč se zaměřuji především na hypotéky. 

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+8
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Chcete koupit stavební pozemek? Máme deset rad

22. 9. 2022 | Jana Divinová | 3 komentáře

Chcete koupit stavební pozemek? Máme deset rad

Nenakupujte impulzivně a pořádně si ten kus hlíny proklepněte. Možná na něm strávíte zbytek života a možná tu budou vyrůstat i děti vašich dětí. Tady jsou tipy, na co nezapomenout,... celý článek

Nová cesta k vlastnímu bydlení. Není ale pro každého

20. 9. 2022 | Jiří Hovorka | 2 komentáře

Nová cesta k vlastnímu bydlení. Není ale pro každého

Ownest přináší do Česka trend z anglosaských zemí. Míří na lidi v perspektivních oborech, kteří před sebou mají rychlý kariérní růst a s tím spojený růst příjmů. Pro začátek jim stačí... celý článek

Zdražování hypoték se zastavilo. Zájem o ně prudce klesá

7. 9. 2022 | Petr Kučera

Zdražování hypoték se zastavilo. Zájem o ně prudce klesá

Průměrný úrok u nových hypoték, které teď nabízejí tuzemské banky, po mnoha měsících růstu mírně klesl. Ukazuje to statistika Fincentrum Hypoindex, která vychází z nabídkových cen.

Hypotéky nejlépe nabízí Moneta, ukázal test bank

5. 9. 2022 | Petr Kučera

Hypotéky nejlépe nabízí Moneta, ukázal test bank

Zájemce o hypoteční úvěr dokáže nejkvalitněji obsloužit Moneta Money Bank. Vyplynulo to z průzkumu agentury Market Vision, který se letos v květnu a červnu zaměřil na devět nejvýznamnějších... celý článek

Předčasné splacení hypotéky může zdražit, souhlasí úřad

29. 8. 2022 | Petr Kučera | 4 komentáře

Předčasné splacení hypotéky může zdražit, souhlasí úřad

Pravidla pro předčasné splacení úvěru na bydlení mají být jasnější. Ministerstvo financí vychází vstříc bankám, podle kterých dosavadní podmínky jednostranně zvýhodňují dlužníky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.