Volební speciál 2017. Kdo to řekl?

| rubrika: Kvíz | 19. 10. 2017 | 2 komentáře
Skoro dva týdny jsme bombardovali otázkami šéfy stran, které se ucházejí o vstup do Sněmovny. A oni po nás stříleli zpátky odpověďmi. Než to zítra vypukne, máme pro vás malý test „Hádej, kdo řekl“, postavený právě na odpovědích, o kterých tu byla řeč. Pojďte si vyzkoušet, jestli poznáte svého favorita...

Sestrojili jsme na základě odpovědí také jednoduchý volební kalkulátor. Už jste si vyzkoušeli, kdo vám nejvíc sedne?

Pro inspiraci připojujeme taky odkazy na všechny odpovědi na předvolební dotazníky 2017Kdo říká: „Z povinnosti evidovat tržby vyjmeme prodeje vánočních kaprů.“?

Kdo řekl: „Hlasovali jsme pro pařížskou dohodu a ochranu klimatu bereme vážně. Budeme dbát na to, aby Česko své závazky v oblasti snižování skleníkových plynů plnilo.“?

Podle koho jsou stravenky „důležitým prvkem identifikace a sounáležitosti zaměstnanců s firmou“?

Ptali jsme se na nepodmíněný příjem. Kdo ho zavrhl s pochybami, „jak by již tak změkčilí a pohodlní lidé na možnost bezpracného příjmu reagovali a jak by zvládli nečinnost“?

Kdo říká: „Je třeba zbrzdit vysávání české ekonomiky zahraničními společnostmi. Je potřeba přijmout zákon o regulaci vývozu kapitálu, jako to udělalo například Maďarsko.“?

Kdo má v programu „přesun některých kompetencí ze státu na místní a krajské samosprávy – a s tím musejí přejít na samosprávy i peníze pro výkon těchto pravomocí.“?

Kdo se domnívá, že „správně provedená legalizace také omezení přístupu k rekreačnímu konopí pro děti, ve kterém jsme bohužel první v Evropě“?

Kdo to odmítá zrušení koruny? S tím, že: „Jsme ale pro to, aby bylo legální používat vedle koruny i euro.“

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 2 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.