Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 75 komentářů)

27. 2. 2022 22:01 | Romana

Také máme hypotéku u Sberbank, také účet nejde celý víkend platit nic,co ted máme dělat na koho se obrátit? Co dělá Národní banka, tohle jednání není normální. Máme se obrátit na policii nebo už je potřeba advokát?
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2022 21:47 | Lucie Šedivá

Můžete prosím poslat kontakt na tuto bankéřů? Dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2022 16:43 | Jirka

Nechápu proč nejde IB, to přece funguje autonomně ne ? No jsem zklamaný, určitě od nich odejdu, mám tam ale bohužel hypotíku a úvěr :-/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2022 11:45 | Honza

Stále nefungují platby kartou, nelze zaplatit ani 360,-. V mém případě bez jakékoliv informace o zablokování! Řeším všechny platby tímto způsobem, aktuálně jsem totálně bez prostředků. Toto považuji za absolutně neprofesionální přístup, ať už je to z jakéhokoliv důvodu. Jak to bude možné, okamžitě měním banku.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 20:36 | Radek

Mě by zajímala jedna věc, mám u Sberbank úvěr, tak by mě zajímalo co se teď bude dít, to co se děje je fakt hnus
+53
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 20:32 | Jan Čermák

To co se teď děje se Sberbank je dost zavíněné i hysterickou reakcí českých ovčanů. To mám ted jít do knihovny a taky pálit ruský knihy ? To je jak po válce jak češi vraždili němce, který tam celou dobu fungovali a taky byli proti hitlerovi...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 19:20 | Martin

Nevíte někde, kde přesně se má hlásit protizákonné zadržování finančních prostředků? Už pár dní nejde platit kartou a poslat peníze z účtu Sberbank jinam. U 1 Kč to píše malý částka, od 2 Kč už to píše překročen limit. To že mají na pobočce neschopné lidi, mě mělo odradit dávno. Zastaralé fungování IB taky. Ale nikdy bych nečekal, že mi budou zadržovat peníze.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 18:25 | Nikola

Nejde internetové bankovnictví, nelze nikde zaplatit kartou a nelze ani vybrat z bankomatu. Divím se, ze o tom ještě nevyšlo žádné prohlášení. Peníze a úspory v nejistotě ???>?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 17:32 | N

Bohužel,také mi nejde platit kartou, dnes na benzíně,natankovaly jsme za 1200 Kč, jdu zaplatit a najednou nic..naštěstí přítelkyně má KB,tak to uhradila..kdyby se mnou nebyla,tak nevím..muselo by de zavolat rodině,ať nám přiveze peníze..děs..doufejme,že se vše včas vyřeší..
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 17:25 | Ivane

Nejde těm Rusákům nic. Moje peníze jsou v ohrožení? V pondělí převádím konto. Dík Putinovci za starosti.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 13:55 | M

Internetové bankovnictví nefunguje, platit kartou nejde.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 13:26 | IvanaK

Kdy prosím půjde online bankovnictví?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 13:10 | Anna

Prestala mi fungovat karta i kdyz na ucte jsou prostředky
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 13:10 | Lukáš

Jde Vam prosím platit kartou v obchode nakup?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2022 9:34 | M

Řešili jsme stejný problém, zavolala jsem přímo bankéřce, která s námi uzavírala smlouvu (reagovala až na několikáté zavolání), pustila nás do zavřené banky a peníze jsme v klidu převedli.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2022 23:28 | Monika H.

Nutně potřebujeme převést finance ze spořicího účtu z důvodu koupě nemovitosti. Klientská linka nefunguje, online bankovnictví nefunguje, pobočky jsou uzavřené. Nemáte někdo jakékoli informace, co se dá dělat? Víme o pojištěných vkladech, to problém snad nebude kdyby banka zkrachovala, ale řešení se bude táhnout měsíce a co když svoje finance potřebuji k dispozici nutně nejpozději do týdne? Jsem zoufalá..
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2022 13:55 | Ivana

No tak například teď nefunguje vůbec nic. Internetové bankovnictví nefunguje. Pokud ještě ráno fungovalo, peníze se nepřevedly a bankovní poradce nebere telefon. Tak přesně se chovají podvodníci.Chovají se opravdu děsně. Chápu, že může spadnout web po náporu klientů, ale poradci, kteří jindy otravují s novými produkty a fungují hned, teď neberou telefony, aby věc vysvětlili. Dole vidím - žádná odpověď té paní na dotaz na karty. NA CO TU MÁTE TU DISKUZI? PRO GRAFOMANY, NEBO MÁ POMÁHAT KLIENTŮM?!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2022 9:32 | Jan Čermák

Mám u banky úvěr i hypotéku. Vše funguje jak má, jsem spokojen. Teď jsem aktuálně řešil výmaz garáže ze zástavy a také mi vyhověli. Vedení účtu má zdarma, protože mi na účet chodí min. požadovaná částka. Internet banking mi na začátku moc nevyhovoval, protože se musel používat ten dongle a po úpravě jim zase nefungovala notifikace, ale teď jsem si stáhl mobilní aplikaci z google a teď to jde bez problémů. Myslím si obecně že není problém s bankou jako takovou, ale s personálem. A zde jsem měl problémy třeba v Unicredit, nebo ve spořitelně, ale zase na jiné pobočce byla paní ze spořitelny šikovná. Je to prostě o lidech a o podmínkách které si sjednáte.
-16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2022 7:45 | Irena

Dobrý den,co to znamená pro klienty co mají u vás konta?mohou stále využívat platební karty atd? děkuji
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2022 20:46 | Jakub Samec

Nejhorší banka co jsem poznal! Platíte za všechno i když vás ujišťují že je to zdarma. Svoloč a šmejdi. Vlastní zkušenost.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslava Němcová

politička

Jaroslav Vostatek

ekonom

Miroslava Němcová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Vostatek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services