Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

17. 8. 2016 16:44 | flumi

Takže mě již Moneta také leze krkem. Napálila mě přímo sama paní vedoucí jejich provozovny... Mám u nich menší půjčičku na auto a paní vedoucí mi poradila, že po splacení několika splátek mohu požádat o snížení úroků. Tak jsem udělala. Přišla jsem za pár měsíců na provozovnu a takto požádala...byla jsem zrovna v dlouhodobé nemoci s rukou, měla jsem i sádru. O tomto stavu jsem si s paní vesele povídala. Poradila mi, že mi mohou za čas opět snížit. No tak jsem vesele odešla a opět po pár měsících dorazila. Byla tam jiná paní, která na mě koukala, co jí to povídám, že vlastně začínám vždy platit odznova úroky. No řekla jsem jí, že mi to někdo poradil a že jsem tam byla, jak jsem tam byla v neschopnosti. Mladá paní opět vykulila oči a pověděla mi, že obvykle radí v neschopnosti nic neměnit, nehledě na to, že jsem měla splácení pojištěné a vztahovalo se i na tu moji neschopnost....Takže milé pojištění jsem platila na nic, protože paní kdyby byla co k čemu, tak by tedy v rámci našeho nezávazného hovoru, se zajímala o to co jí říkám, tedy, že jsem doma tak dlouho, že můžu pojištění splácení využít. Místo toho mi vnutila vlastně novou půjčku s tím, že opět pojistit ji budu moci až po skončení neschopnosti. Při rozhovoru s tou jinou paní jsem pochopila jak na tom jsem. Pokud budu opět dlouhodobě marodit, bude to opět s touto rukou, jelikož mé zaměstnání je tím pověstné....tudíž nemusím se již pojišťovat...pojištění bude na nic, protože to bude opakované. Rozumíte?? Už abych splácení skončila a jdu pryč. K tomu mě ale popostrčilo něco jiného. jejich předpisy říkají, že když si dáte svolení k inkasu na sipo a nemáte tak ve chvíli strhávání peníze, zablokují vám vše co tam máte...... Jsem obyčejný člověk a nemám peněz na zbyt. Ovšem před výplatou na účtu nějakou tu korunku mám. Jenže ne dostatek. Tudíž když je 14. v neděli, výplata přijde až v pondělí, no nic se neděje. Neděje? Je pátek,na účtu posledních pár tisíc na nákup a na natankování. Natankuji nádrž a zjistím, že karta je zablokovaná. Můžu se zeptat proč?? Je to můj účet, moje peníze, moje svolení k inkasu. Pokud se jim nepodaří strhnou to, co jsem si sama nastavila, domnívám se, že je správné si říct, no něco chtěla, nepovedlo se má smůlu, ženská jedna. Ale zablokovat zbytek peněz, jako by ten příkaz dal soud, exekutor, nebo nějaký úřad?? A totéž tento víkend, jen horší okolnosti. Vracíme se z Chorvatska, je sobota, chci tankovat na místní pumpě, poté musím zaplatit to jejich mýto.....Na účtu 9000 ovšem zablokované. Opravdu musím hlídat nejen aby mi účet někdo nevykradl, ale také kolikátého přesně je, aby nebyl malér?? Tu situaci v Chorvatsku na pumpě bych vám nikomu nepřála. Lituji toho, že jsem se nechala přetáhnout od Poštovky. Ty totiž tuto situaci řešili jinak. Prostě v ten pátek co mi toužili strhnout to sipo, napsali sms, že v tento datum nebylo na účtu požadované množství peněz, proto nebylo provedeno. Úhledné řešení. Poštovka má dva nebo tři termíny strhávání. Provedou tedy znovu za 3-5 dní. Tahle situace mnou tak otřásla, hlavně proto, že nemám upomínky, nejsem dlužník, vše mám včas zaplacené. Jen nejsem tak bohatá, abych měla na účtu peníze na dva nájmy najednou. Takže splatím půjčku a pápá Moneto. Jsem tak naštvaná, že bych nejradši odešla již zítra. Všem pěkný den. :)
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2016 21:11 | ZED

Je vtipné, jak rychle všichni zapomněli, že se jedná o službu a za všechno se platí. Je iluze si myslet, že to, že je všechno zdarma dlouho vydrží. Dříve se platilo za všechno, za účet, měsíční poplatek za hypotéky, za všechny položky (příchozí, odchozí) a nikdo nic neříkal. Bylo to normální, protože to měly všechny banky. Teď chtějí všichni všechno zadarmo, ale je to přece firma jako každá jiná. Pokud někomu naúčtovali poplatek, tak ten poplatek byl uvedený v sazebníku/smlouvě (nikdo nečte), ale všichni se tomu blbě diví, když to přijde. Vždy musí dodržovat podmínky ve smlouvě, jen prostě nečtete, co podepisujete, nebo tomu prostě nerozumíte, ale to je Váš problém. Když jdete k zubaři a budou Vám čistit zuby, tak za to zaplatíte, když jdete k doktorovi, taky zaplatíte za recept a když jdete do banky, tak zaplatíte za ty služby, které se Vám poskytují a to že posílají nabídky?, tak jim máte říct, že nedáváte marketingový souhlas a je to vyřešené - ale potom se najde "kokot", který nadává, že mu nikdo nedal vědět, že je třeba akce na úvěr a že musel odejít, protože jsou to "hajzli"...vždy bude někdo, kdo bude nadávat
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2016 15:41 | Pavla

Zloději a hajzli nic jiného. Už nikdy víc.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2016 10:52 | stefan

nejhorší ústav na celém světě. Nedodržují podepsanou smlouvu a i když je to evidentně na jejich neschopnosti, je jim to úplně jedno. S tímto ústavem končím!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2016 19:13 | Cibulka

Wolfe nevím,nevím,ale něco mi tam nejde pod nos. Jsem u této banky víc jak 10 let a teď jdu jinam.Stále posílají několik listů novinek,vše drobným písmem už mě to obtěžuje neboť je to každý měsíc,neustále mi cpou nějaké půjčky o které nestojím a za vše jsou pokuty.Tak a dost. Jsou i jiné banky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2016 17:33 | Wolf

Předpokládám, že ta sankce byla podložena smlouvou, kterou jste uzavřel, jinak by byla nevymahatelná. Pak je to ovšem o zamyšlení se nad vaší svéprávností, pokud uzavíráte smlouvu a pak se divíte, co jste podepsal. :) Banky obecně finance uložené klienty dále investují. O tom, jakým způsobem rozhodují preference klienta - buď co nejvyšší zisk a nebo velká flexibilita/dostupnost prostředků. Vyššího zisku se dosahuje např. na burze. Je ovšem jasné, že vaše peníze můžete požadovat v době, kdy zrovna cena akcií klesla, a proto se banka před hromadnými výběry a z důvodů krytí ztrát zajišťuje sankcemi. To Vy jste ten, kdo zřejmě nedodržel podmínky tím, že jste požadoval peníze dříve, než bylo ujednáno. Nadávejte tomu pánovi v zrcadle. :)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 12. 2015 14:43 | Josef Mikel

Taky jsem byl okolnostmi donucen a po 15 letech odejít z této banky protože okrádá klienty.7 let jsem spořil a nutně jsem tuto částku potřeboval vybrat,byla mi napařena sankce 7000,-kč.Proto souhlasím s tím že z banky které jsem věřil se stali podvodníci a zloději.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2015 16:09 | emulze

to je nejhorší banka
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2015 15:52 | pl

Jsem opravdu rád, že nejsem klientem tohoto institutu. Byl jsem zde 8 let. Řešil jsem nákup bytu. Zašel jsem na pobočku, byl jsem ujištěn, že se mi hypoteční bankéřka ozve. Čekal jsem zhruba týden, kdenic tunic, telefonát nikde. Vzal jsem telefon a zavolal jsem bankéřce. Bankéřka, která po vyslechnutí co potřebuji mi sdělila : takový produkt neposkytujeme, musíte se obrátit na jinou banku. Poděkoval jsem ji a oznamil, že děkuji a i s osobním účtem jsem se sbalil a šel do mbank. V mBank mi celkem ochotně pomohli a Hypoteku a vlastní bydlení již mám. Třešnička na dortu je však ta, že mi Ge money Bank stale zasílá sms s nabídkama půjček s oslovením Vážený kliente!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 1. 2015 11:37

mBank mám 4 roky a ještě jsem neplatil ani korunu - naopak jsem dostal dárky a pak 500,- za doporučení nového klienta..
-16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2015 20:40

tak tento komentář je buď zaplacený, nebo máš IQ 50
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2015 20:36 | Helena

Zlodějská společnost!!!! Z 11.000 tis. dluhu mi jeho výše narostla o neuvěřitelných 20.000 ++++
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2015 8:45 | Tomas

Nejhorsi banka co jsem kdy mel.Nikomu ji nedoporucuji !!!!!! Dostanete se do problebu s penezi a hned vam uctujou jejich poplatek ( jejich oblibenych 600 ) oni nic jinyho ani neumeji.Jak maji platit oni to maji na vsechno cas ale jak mam platit ja tak uz votravuji a nebo rovnou davaji pokutu.Jsou to zlodeji a provozuji legalni LICHVARINU.Lituju toho dne kdy jsem se jim upsal.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2015 1:37 | Pete

GE je parta lichvářů a gaunerů. Přešel jsem k jiné bance, splatil komplet úvěr i s úroky - částku podle intern.bankovnictví, vzali si dalších 3000 za předčasné splacení a další 3000 za nějaké doúčtování úroků mezi uzavřením smlouvy a první splátkou o kterém se se mnou nikdo nechce moc bavit. Již nikdy víc, ten jejich úsměv je jen proto, aby vás sedřeli z kůže.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2014 19:28 | tomáš k.

Ge Money nejhorší banka.2 roky platím půjčku a nikdy nebyl problém,peníze tam každý měsíc mám.V říjnu se mi stala věc,vkládal jsem přes vklad.bankomat peníze na splátku půjčky a plus mi přišly další peníze na účet a peníze nejsou,banka to nijak neřeší,podával jsem reklamaci a stále nic a to se nestydí na mě poslat inkasní agenturu,že jim dlužím a vzápětí vám pošlou sms,že mi nabízí zvýšení flexikreditu.Normálně výsměch klientovi.Jsem znechucen jejich přístupem.Fakt nejhorší banka. A jejich konsolidace půjček to je je taky fraška a oblbování klientů. S pozdravem Tomáš K.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2014 21:20 | michaela

Pred 3roky jsem odeletela do USA a kazdy mesic jsem posilala penize na svuj ucet . po 1roce jsem se dozvedela ze tam dluzim 3000Kc. Jak je mozne ze me posilane penize tam nejsou a tech 3000kc jsou poplatky za vedeni uctu .jackoliv Jsem penize posilala kazdy mesic. Neuveritelne .uz nikdy tuhle banku ....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2014 18:04 | ivan brrazina

Nejhorsi banka vcr,nikomu nedoporucují,delaji jen problemy,kdo muzete bezte od nich pryc
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 10. 2014 20:53 | Květoslava Dišková

Nejhorší zlodějská banka co může být.Roky jsem splácela půjčky v pořádku nikdy jsem nevynechala.Jednou zavolala K.Tučková z Brna a velice mile mi nabídla,že za vzorný splácení mě sloučí dvě půjčky do jedné,abych neplatila dvakrát za vedení půjčky.Já kráva ji uvěřila a stojí ně to dalších 40000kč na úrocích.Taková pracovnice musí být pro banku velký přínos.Proto varuji všechny nikdy nevěřit,že vám chce někdo něco udělat pro vaše dobro.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2014 0:08 | honza

Zkouším posílat platby přes internet banku ,a při rozkliknutí příkazu "nový příkaz k úhradě" mi to napíše "jejda něco se pokazilo" tak se ptám ,jestli si ze mě dělají srandu . Už nikdy tuhle po**nou banku ,budu muset jí zrušit ,nebot si nemohu dovolit skrz placení faktur ve svém podníkání nějaké opoždění. TAKŽE NEDOPORUČUJI
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2014 23:25 | Pepa

Ja mám u ge money pujčku,a nabidli že mi ji přeplati, a že bud elevnější,každý rok o 1%nišší,kdyš sem to doma spočítal, tak nová půjčka by byla o 48000kč drašší,tak sem tam došel a že to chci zrušit, vyhoveli ale 3000kč mi ukradli za zrušení. dále jejich grátis karta , dalši zlodejna sem rad ze ji mam splacenou a us brzy tuto banku opustím,Ge money je fakt fuj.Vše co tu píšete je pravda
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Renata Vesecká

bývalá nejvyšší státní zástupkyně

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Renata Vesecká
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services