Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

2. 3. 2018 11:04 | Josef

Nevím jak aplikace, ale rychlost banky je katastrofální. Lákají na založení účtu on-line, ale tento on-line účet jsem založil ve čtvrtek, a oni mi sdělili že fungovat bude možná v pondělí o)))))))))))))). Beru nohy na ramena a zdrhám jak se dá. Hezký web ještě neznamená že banka dělá dobré a rychlé služby.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2018 22:18 | Mirek

Ahoj, taky jste se sešli s tím ze platíte platební kartou, karta nebyla přijata a penze vám to přečetlo ? Nebo když pošlete reklamaci mám platbu a oni ji přijmou tak napíšou. Děkujeme za vaši důvěru. To si mám hlídat každý měsíc peníze ? Podle mě by se tohohle mělo začít řešit. Jestli vás je více pište pod koment.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 10. 2017 14:30

Souhlasím,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2017 14:56 | Marketa Robinette

Moneta bank ma vubec nejhorsi servis. Pri odletu z Ceske Republiky jsem dala otci plnou moc na ukonceni uctu s Monetou. Vse jsem napsala po jejich instrukcich a bylo to notarsky overene. Cekala jsem prijem penez na svem ucte, proto jsem nemohla zrusit ucet osobne. Kdyz penize na muj ucet dorazili, nemohla jsem si je prevect na svuj ucet v USA ....i kdyz jsem to s Monetou pred odletem resila, opet mi dali nespravne informace. Nakonec jsem pouzila Money transfer, abych mohla prevect moje penize do USA. Telefonovani s Monetou ze zahranici mi stalo spoustu penez a casu a vysledek zadny. Kazdy vam rekne neco jineho a pak vas prepoji dal.... Ucet mi odmitli zrusit, asi cekaii, ze si koupim letenku a pojedu do Ceske Republiky osobne. Nejhorsi zakaznicky servis. V zadnem pripade Monetu banku nedoporucuji!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2017 14:54 | Michal

Taky se musím pochlubit s bankou Moneta. Dostal jsem se do problémů s financemi díky ztrátě zaměstnání a rodinným problémům, potřeboval jsem odložit jednu splátku, kdy splácím bez jediného prodlení přes 4 roky a v bance mi řekli, že je to možné, ale pouze s uzavřením nové smlouvy, ztrátě pojištění úvěru a zápisem do registru dlužníků. Tak to je opravdu pomoc. Okamžitě úvěr převádím do jiné banky. Monetu tedy nedoporučuji...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2017 8:28 | Věra Charyparová

Věra Charyparová, Palackého 640 Hluboká nad Vltavou.
Dobrý den, Obdržela jsem od vaší společnosti: Změna produktových podmínek spotřebitelského úvěru pro revolvingoný úvěr a kreditní kartu. Prosím o vysvětlení k uvedení článků 30, 19, 27 a94. Děkuji. Věra Charyparová Dne 01.06.2017
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2017 10:31 | Petra

Kreditní karta u Monety je strašně drahá záležitost. Nechala jsem se zlákat a teď se biju do hlavy. Utratila jsem z ní asi 2000,- limit mám asi 30 tis. Měla jsem problémy s výplatou - opožděná, takže jsem ihned volala do banky abych se domluvila kdy splátku uhradím. Byli neochotní, přitom tam mám léta účet a úvěr, splácím bez problémů, výplata mi chodí k nim, a ne malá. Než mi peníze došly, naúčtovali mi 600,- za upomínku. A to už šestý den po splatnosti. Chápu že splátky se mají hradit včas, ale 600 Kč ? A to mohou dát prý až 2x za jedno období. Kreditní karta je obecně moc drahý úvěr, pokud člověk to co vyčerpá nehradí v bezúročném období - což z okolí vím, že se dřív nebo později každému vymkne. Když si vzpomenu jak mi 3x denně volali abych si ji zřídila, slibovali hory doly..pak mi nepočkali ani týden. Kartu jsem zrušila a už nikdy víc!!! Pokud peníze nepotřebujete nutně, neberte si ji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2017 21:58 | Květa

Má někdo zkušenosti s kreditní kartou této banky?Je tam vše v pořádku? Děkuji
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2017 9:49 | Katka

U monety jsem šest let a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Mám u nich jak úvěr, tak běžný účet s flexikreditem, jednání vždy slušné co se týče bankéřek na pobočce a není problém kdykoli s čímkoli zavolat a vždy pomůžou. Ceny mají také pěkné a úroky nejsou také špatné.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2017 14:51 | marek

Chtěl jsem si u nich půjčit , ale když to tu čtu , tak utíkám co mi nohy stačí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2017 16:50 | Tomáš

Rozhodně nedoporučuji. Velmi slabý zákaznický servis a místo řádných informací infantilní spoty. Obtěžování nevyžádanými telefonáty. Předražené služby, nulová flexibilita. Po rozhodnutí přejít do jiné banky mi zrušili neprodleně internetové bankovnictví, ačkoli výpovědní lhůta běžela ještě měsíc a platil jsem plnou sazbu za služby. Takže jsem si nemohl zkontrolovat odchozí platby a stáhnout v elektronické podobě pohyby na účtu, jež potřebuji pro účetnictví.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2016 18:06 | Brave89

Už od této banky nic nikdy nevezmu...vzal jsem si u nich hypotéku všechno bylo rychlý a v pohodě,ale pak když jsem žádal o další čerpání peněz tak nastaly hrozný problémy a už měsíc čekám na zbytek pěněz z hypotéky......a furt nic !! HYPOTÉKU OD MONETY NEDOPORUČUJI!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2016 17:45 | Jirka

Moneta už nikdy a po dnešní zkušenosti ji budu všude jen velbit, naštěstí už jsem od příštího měsíce u jiné a doufám lepší bankovní společnosti. Takže po více než několika letech u me současné banky kdy jsem se rozhodl odejít mylně jsem se domnival ze by tot mohlo proběhnout bez komplikaci. Moneta se celou dobu tvářila jako že nic, ale pak Vám bez jakékoliv informace tyden před požadovanou změnou zablokuje platební karty a na infolince Vám pak jen suše zdělí, že jste přeci požádal o změnu banky tak co se divíte oni přeci plní jen Vaše přání. Přes tuto skutečnost ze Vás odstřihl i od peněz si Vaši celou hotovost nechají ležet do dne "D" ve své bance. Navíc mají tolik drzosti Vám poradit ze se přeci potřebnou hotovost můžete převést pomoci internet banky kam přeci potřebujete, ale kdesi máte vybrat hotovost když Vám karty z vlastní zvůle zablokovaly a po 16-té hodině jsou jejích pobočky uzavřené, slušně řečeno bordel. Jak už tu bylo řečeno jsou to podvodníci a jejich přístup ke klientovi nestojí ani za ........ Takže Moneta ať už se v budoucnu bude jmenovat jakkoliv jedním slovem NIKDY, lepší je mít peníze v matraci??
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2016 16:18 | Mirek

Moneta = legalizovaný zloději s praktikama šmejdů, směřují si lidi dle svých potřeb, zbytečně vytvářejí záznamy o dotazy v registrech, zvou si lidi i když vědí, že zbytečně apod..., zkušenosti z Hradce Králové , Futurum, Šrámek a Rybová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2016 10:16 | Hana

Jestli mohu radit - vůbec tam nechoďte!! Okrádají lidi, jak a kde můžou. Na půjčkách, na úrocích na poplatcích, na kartách... Naúčtují si peníze za sjednání půjčky, po řádném splacení, Vám místo potvrzení o splacení úvěru z účtu zmizí čtyři tisíce a bez Vašeho vědomí se Vám navýší kontokorent. Když zavoláte na klientskou linku- žádné potvrzení o ukončení úvěru neposkytují a 4 000,- je za vedení půjčky (krom dalších měsíčních poplatků a poplatků za administrativu)- máte si pořádně přečíst smlouvu o úvěru. Ale jak ji pročítám odshora dolů nic jsem tam o tomto poplatku nečetla. Když jsem šla účet rušit, paní na pobočce mě vyslýchala 20 min, proč chci od tak skvělé banky odejít??!! a ihned mezi hovorem už měla pro mne namodelovaný nový úvěr! Nikdy víc!!!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2016 22:02

Když nemáte peníze na zaplacení nájmu včas nejezděte na dovolenou, ale zase se můžete pochlubit kolegyním v práci jakou ste měla krásnou dovolenku
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2016 21:52 | Jiri fincmajstr

Vzít si dobrovolně půjčku kde je o 2000 vyšší splátka než se domluvíme může jen člověk mdlého rozumu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 9. 2016 12:43 | Martin

Přesně tak, jsou to nejvetsi zloději, vlastně byly vždy, ale teď co to koupil Kelner nebo jak se jmenuje, tak to jsou tupl hajzlové, jakmile vše doplatim, odcházím, kašlu na ně.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2016 13:40

Je to tak.Také mam velice spatnou zkušenost.Hned jak to půjde odejdu jinam!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2016 14:21 | Olina

souhlasím s Flumi...ta blokace účtů a všech peněz je hrozná. Mám stejný problém...bohužel musím počkat, až doplatím úvěr a mizím. Když se mnou uzavírali smlouvy, tak bylo všechno růžové a zadara....škoda, že mi neřekli, že to "zadara" trvá jen 3 měsíce....Platím si jakési pojištění, kdybych náhodou nemohla splácet a přišla o práci, ale je to k ničemu. Berou si další 500 navíc, ale účty Vám blokují stále.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mikuláš Šveda

podnikatel, Exchange

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Mikuláš Šveda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services