Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

16. 9. 2014 8:19 | Jaromír Chřibek

Dobrý den asi před měsícem jsem Vám zaslal,doporučený dopis,ohledně,výmazu z registru dlužníku,který mne komplikuje život,přesto že žádny neplatič nejsem,Žádal jsem o vysvětlení a odpověď,doposud jsem žádné vyjádření nedostal.Věřím o kladné a rychlé vyřizení Chřibek
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2014 18:22 | Marek

POZOR,ATTENTION,ACHTUNG. Byl jsem hloupý na úvěr od GE Money auto jsem koupil. V životě si nic nepůjčujte od GE Money ani kdyby jste měli umřít od hladu.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2014 23:46 | Vít Janša

Pokud uvažujete o koupi auta, doporučuji, nikdy nevyužívejte banku GE Money Auto. Z mé vlastní zkušenosti je to nejpříšernější banka. 3 roky jsem řádně platil úvěr. Pak se mi jedna platba zpozdila o 2-3 dny. Nejprve následuje pokuta 400,- za zpoždění, pak následuje 150,- pokuta, jako úšlý úrok (!), pak následuje telefonát z call centra, kde vás ,,upozorní", že takové chyby mohou vymáhat soudně (chápej, inkvizice, exekuce). Ve smlouvě není uveden telefon, nebo email na konkrétní osobu. Na webu není telefon, nebo přímý email, jen linka na call centrum, kde vám nikdo nic neřekne konkrétně, jen si vás vyslechnou. Vypovědět úvěr předčasně je poměrně komplikovaná a složitá záležitost. Veškeré kličky a chytáky jsou uvedené v jakýchsi všeobecných obchodních podmínkách, ale ty opět nejsou součástí úvěrové smlouvy. S nikým nikdy nejde jednat přímo. Nakonec jsem předčasně vše splatil a utekl. Můj dnešní dojem, tak jak se mnou jednali a jaké pasti mi nastražili je takový. Banka vám půjčí a pak čeká na jakoukoliv vaší chybu. Zdá se, že banka nestojí o řádné splacení úvěru, ale čeká na chyby klienta. Pak ho zničí, protože celý právní rámec mají předem dokonale nastražený jako past a zdá se, že tento způsob je pro banku daleko výnosnější. Pozor, velmi nebezpečná, záludná a podlá banka.
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2014 9:57 | Gy money Bank

Oznámení nedostupných poboček : ZLIN,VALAŠŠKÉ MEZIŘÍČÍ,VSETÍN,PŘEROV, KROMĚŘÍŽ, potrvá do zítřejší 09:00 dne 14.5.2014 Duvod registrace a instalace sistému vas Gy money Bank
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2014 9:06 | G y money Bank

Gy money bank oznamuje nedostupnost pobocek v celé ČR ke dni. 8.5.2014 -12.5.2014 z duvodu aktualizace sistému potrvá do 15:00 ke dni 12.5.2014 .Nahrani sistemu je pravidlem evropskéunie a do to 6. měsíce 2014 .Veškeré problémy nahlasit na operátory Gy money Bank .Děkujeme za za spolupráci Gy money Bank
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2014 13:34

Řekněte si o účet flexi a free, ten je u nich zdarma, podmínkou je akorát aby Vám přišlo na účet 7 tisíc za měsíc.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2014 13:32 | Nela

Perfektní banka, jediná, kde nikdo neotravuje nevyžádanými telefonáty a na pobočce nezdržuje s nabízením dalších karet, pojištění atd., o které nestojím. Vedení studentského účtu i se spořícím mám zdarma, stejně jako příchozí a odchozí platby, internet banking, výpisy, karta, atd. Nestudentský účet, na který mi to převedou až ukončím školu, tak bude stát 139,- ale mají i alternativu, který stojí jako ten studenstký, tedy je zdarma (ale musíte si o to říct), podmínkou je měsíční příjem na účet aspoň 7 tisíc. RB chce mít obrat 25 tisíc, požaduje platit jejich kartou a kdesi cosi a stejně platím za vedení přes stovku. Takře za mě rozhodně perfektní banka. Na hypotéku jsem se zatím jen ptala, ale měli zas jednu z nejlepších na trhu.
-19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2014 0:19 | borivoj vojan

Rozhodně nedoporučuji.Vyřizujeme zděděný účet po zesnulém rodinném příslušníkovi,vedený mimo Prahu.Na příslušné mimopražské pobočce sdělili, že to vyřizuje pouze centrála ve Vyskočilově ul. Praha 4. S 85 letým otcem a všemi papíry jsme tam osobně jeli 130 km. Odehnali nás hned od dveří,ať si to vyřídíme v oné mimopražské pobočce.Jak v pohádce o kohoutkovi a slepičce.Z té údajné centrály jsme nechtěli odejít, dokud nezavolají vedoucího. Marně, vedoucí prý měl nějaké jednání, následně se někam skryl. Prý ani ve skutečnosti centrála nejsou,ale též pobočka. Na infolince, i na pobočkách říkají naprosto různé informace. Zřejmě mají stále dost napálených a důvěřivých lidí, jako jsme byli dříve i my,a podle toho se chovají. Ne 2x, ale několikrát měřte, než se do této banky vypravíte. Již nikdy více nic společného s GE.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 16:25 | Zuzana

Příjemné jednání sice můžu potvrdit, ale jakmile jsme podepsali smlouvu, došlo nám, jak jsme těmhle zlodějům a lhářům naletěli. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!! Když opomenu několik hodin strávených v bance, než jsme měli vyřešenou "půjčku ihned", rozhodně nejsem spokojená se způsobem vyřízení půjčky - výši svěho platu jsem musela potvrdit asi 4x a když jsme konečně měli vše vyřešené, stála ve smlouvě splatná částka o dva tisíce měsíčně vyšší, než o které jsme celou dobu mluvili - což v důsledku dávalo půjčku se 100% úrokem! Byli jsme domluveni, že vše potom přebere hypotéka, kterou jsme měli více méně dojednanou. A pak to začalo - znovu asi tisíckrát potvrzovat můj příjem, tentokrát i s pracovní smlouvou, potvrzením od zaměstnavatele, dokonce i potvrzením z banky, že u nich mám vedený účet... Jelikož pracuji v zahraničí, musela jsem vše nechat úředně přeložit (s tím, že hypotéku máme schválenou, tudíž to není zbytečný výdaj) - poté, co mě tahle "sranda" vyšla na tři a půl tisíce, jsme zjistili, že hypotéku nedostanem a bylo nám sděleno, že nám doporučují, co nejdříve splatit půjčku a pak o hypotéku znovu zažádat!!! Proč by nám také schvalovali hypotéku, když nás teď pěkně obírají o peníze díky 100% úroku! Takže už vyřizujeme hypotéku u jiné banky (kde ani půjčka ani výše příjmů absolutně není problém) a rychle od nich pryč! Vidím rudě, když si vzpomenu, jak nám symaptická slečna poradila, nebát se vzít si půjčku a vše pak vyřešit hypotékou, se kterou URČITĚ MŮŽEME BEZ PROBLÉMŮ POČÍTAT.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2014 11:47 | Zabiják

Dobrý den, u Ge Money zlodějů platím za vedení účtu 139kč, úrok žádný, jenom okrádají darebáci! Ke které bance dnes jít? Kdo je na tom lépe? Abych nebyl neustále okrádán? Moje peníze půjčuje tahle svoloč za 20% úrok+skryté poplatky a ještě mě okrádá na poplatcích gauneři!
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2013 16:46 | Ela V.

To je naprostý nesmysl. To jste si nečetl, co podepisujete? Musel jste podepisovat žádost a I schválení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 8. 2013 11:37 | LÍDA

já jsem s vypovězením GE MONEY neměla žádné potíže,vše šlo rychle,nic mi nevnucovali,nepodstrkovali,nao pak,žádnédohadování,vyzvídání ...byli vstřícní a velmi profesionální je na vás kam svěříte finance a jaké využijete služby.
s FIO jsem neměla vůbec dobré zkušenosti
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2013 9:33 | Petr

PRO PODNIKATELE: Naprosto souhlasím s negativními komentáři ohledně práce této "banky". Vedu malý podnik a jakékoliv jednání s GEMB je čirá tragédie. Nic nefunguje, nic nejde zařídit, na všechno se čeká. "Firemní bankéř" je kapitola sama pro sebe, něco takového nepamatuji ani z divokých 90. let. Neochotou a amatéřinou to v této bance doslova smrdí na každém kroku. Takhle opravdu ne.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2014 15:38 | Petr

Já s nimi končím zítra, naprosto žádná úcta k letitému klientovi, spíš mu ještě vše zdražit. Platební karta mi skončila 10/ 2013, novou nemám, proč, to oni neví, já to vědět mám? Tedy to bylo mé jediné štěstí, díky tomu můžu zrušit účet ze dne na den. Vyřídit nic nelze, jejich "systém" to neumožňuje, stížnosti se zamítají, oni mají pravdu, klient je od toho, aby platil, platil a platil. Doplácel jsem úvěr, v internetovém bankovnictví nebyla výše poslední splátky, byla proškrknuta. Volám na pobočku, oni neví, proč se nezobrazuje, ale je stejná jako předešlé, dám tam peníze na splátku a ejhle, nepovolený debet, poslední splátka je o cca 800 Kč vyšší, jaké to překvapení. Takže informace z pobočky jsou pro kočku, na nic. Úvěr drahý a plný překvapení. Překvapení se skrývají v Podmínkách a v Sazebníku, bohužel úvěr jen dál prodražují, ano je to moje chyba a měl jsem číst mezi řádky. Pokud chcete úvěr doplatit předčasně, platíte pokutu 5% z dlužné částky plus počet zbylých splátek krát suma splátky. Zaplatíte ještě víc, než při pravidelném splácení atd. Toto je jen pár prima příkladů fungování. Nikomu tuto banku nedoporučuji a varuji před ní, nejde jí o klienta, ale pouze o dukátky, penízky. Oškubat a vyplivnout. Jaké vedení taková banka, ryba smrdí od hlavy, tedy od předsedy představenstva pan Sean Morrissey, zdárný příklad špičkového " manažera ". Objednat se k němu nelze, schůzka není možná, česky nemluví. Ale hovory s bankou se nahrávají, aby se zlepšila úroveň služeb. Proč? Úroveň banky z relativně slušné banky kolem roku 2010 nyní klesá až na úplné dno.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 12. 2013 1:05 | Josef Kocián

Také já se připojuji ke stížnostem na tuto banku.Koupil jsem s manželkou nový byt v Praze.Dvě třetiny jsem zaplatil hotově a zbytek zažádal o hypotéku(bohužel) u GE 27.6.2013.Nikde nedlužím ani korunu,vyřizoval jsem hypotéku přes poradkyni přímo z Central Group,která mi předběžně dala seznam všech potvrzení a papírů,aby to šlo co nejrychleji.Přidělili mi p.Somola"bankéře".První měsíc žádná reakce,občas jsem se připomněl.Přikládal jsem pomalejší tempo začínajícím prázdninám.Na konci prázdnin už jsem začal lehce tlačit na rychlost vyřizování,protože jsem platil úroky z dlužné částky za byt.Máme malé dítě a tak nejsou peníze na vyhazování.V září jsem pochopil,že se na to nikdo ještě ani nepodíval,natož aby hypotéku schválil,nebo neschválil.P."bankéř"Somol začal vždy řešit nějakou nesrovnalost cca v horizontu 14.dnů.Po každé když něco slíbil,tak byla jistota,že to nepůjde nebo nesplní.Na konci října jsem si už stěžoval avyhrožoval,že odejdeme i z účty k jiné bance,za dva dny jsem měl hypotéku schválenou.Další měsíc trvalo,než došlo k čerpání t.j.26.11.2013.Banka se mi později vyjádřila k mojí stížnosti na výše uvedeného"bankéře",že je vlastně vše v pořádku.Můj kolega si vyřizoval hypotéku stejně jako já u jiné banky a vše měl vyřízené za měsíc a půl.Vznikli nám nemalé finanční ztráty,nemohli jsme se přihlásit do nového bytu a stále hlášeni ve starém,ačkoli už byl dávno prodaný.Dvakrát zaplacená dosílka na Poště(déle už to nejde.)To nemluvím o pocitu bezmoci s tím něco udělat.Oni na lidi úplně kašlou,Hlavně že jim jde reklama v televizi,on se zase nějaký trouba najde.Zkrátka je to banda amatérů a po vypršení fixace odcházíme jinam.Od GE už nikdy více.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2013 13:54 | Karel

Také jsem s GEMB skončil, včera. Poplatky, zdražený kontokorent atd.-už jsem toho měl dost. A to harakiri při ukončování, neskutečné ! Chtěl jsem původně jen využít jejich aktuální nabídky a zřídit nový účet s vyloučením řady vysokých stávajících a nesmyslných poplatků - to nejde, už JSEM jejich klient !? Dlouhodobý, od r. 2001. Žádná úcta, bonus "starému" klientovi, nic !!! Takové jednání a přístup neakceptuji.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2013 11:05 | Miloš

Kdo nemá důvěru v peněžní ustav tak musí a) všechno utratit nebo b) spořit doma do polštáře. Pak je tu ještě jedna možnost c) sponzorský dar chudým, dětem,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2013 18:35 | Gante

Otřesná banka! Už dvakrát mi zvýšili poplatky za vedení úvěrového účtu! Novým klientům je odpustili a starým přirazili! Stížnost zamítli, prý na to mají právo. Takže mi to můžou zvyšovat donekonečna a já s tím nic dělat nemůžu. Zvažuju odchod do jiné banky! Tady už ani ťuk! A varuju nové klienty, aby se nenechali nalákat na reklamu o žádných poplatcích, přirazí vám to jinde!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2013 13:45 | Zdeněk

K poplatkům GE. Zatím ještě mám účet v USD u této banky, ale po tom, co mi naúčtovali za příchozí platbu, zvážím přemístit peníze jinam. GE mi strhla poplatek ve výši 52 USD za příchozí platbu rovněž v USD, a to i přes to, že odesílající banka v USA si odepsala z mého účtu 25 USD jako poplatky s platební dispozicí OUR (platím vše), tedy transfer z USA do ČR byl plně zaplacen. Celkem mě tedy příchozí platba, tj. mé peníze na můj účet, z USA do ČR stála 77 USD (1.500,- Kč)! Takovéto podobné instituce z Česka dobrovolně sami neodejdou - podobně, jako vodovody a kanalizace v rukou francouzských firem, nás mají jako novodobou kolonii. Jediná možnost, jak jim nedělat pitomce, je od nich odejít.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2013 17:12 | Lenka V

Když čtu komentáře, jsem ráda, že jsem se nenapálila pouze já. Při odchodu z této banky jsem rušila účet dva celé měsíce. Nejdřív my vzali kartu a dali účet do výpovědi, a až za měsíc mi byli schopni ukončit intenetové bankovnictví - samozřejmě jsem platila dva měsíce poplatky. Navíc ochota zaměstnanců hrůza!!! V našem malém městečku je i Česká spořitelna, kterou jsem navštívila a supr - mám účet zdarma =) pak že to nejde...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Aleš Michl

ekonom

Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Aleš Michl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services