Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

7. 9. 2021 9:01 | Honza

Hypotéku od Monety nedoporučuji, peníze vyplácí se zpožděním, vyžaduje podklady, které nejsou ve smlouvě a také které již byly dodány. Mají tam v tom nehorázný bordel. Vůbec se nedá plánovat práce dopředu.
První hypotéku jsme měli na pozemek od Wüstenrot, druhá hypotéka na dům již přešla na Monetu. Když porovnám obě instituce, tak W je super, vše hned a bez problémů. Zato Moneta je k vzteku, asi z ní zešednu.
Než Vám někdo odpoví, tak jsou dva dny pryč, pak to týden prověřují a do 14 dní máte odpověď, že jim chybí to a tamto. Přitom podklady již dostaly, takže se Vám po týdnu omlouvají, že je dohledaly a vše je ok... děs a hrůza.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2021 19:10 | Roland

Dobrý deň som Slovák a chcem si zobrat pozicku z moneta mám u ich účet chody my knih výplata , a mám prechodny pobyt je tu nějaký cidzinec kdo stim má nejake skusenoťy?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2021 14:00

Ty peníze už nikdy neuvudíte to mi věřte!!!!Stalo se mi něco podobného
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 7. 2021 11:13 | Jakub

Zdravím. Byl jsem zaměstnancem Monety- už nikdy víc!!! Tahle banka své klienty pouze okrádá o peníze, za vše tam musíte platit. Jenom slibují a nic neplní. Nehledě na to, že sami zaměstnanci LŽOU do očí klientům, popř. i přes telefon. Je to tím, že mají určité cíle které musí splnit každý měsíc. Já sám s tím mám zkušenosti, nikdy své požadavky neřešte na pobočce. Tam vám každý nakecá co se mu hodí, podepíšete smlouvy kde Vám zapomenout říct, ze k tomu podepisujete i nějaké pojištění. Radši si vše zjišťujte přes internet nebo od známých. Člověk potřebuje práci a peníze, proto jsem u monety byl. Teď bych takovou práci už nikdy nechtěl, za ty nervy to nestojí.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2021 10:51 | Martin

Monetu ne!! Absolutně nekompetentní pracovnice - schůzka na poboičce Vítězné náměstí Praha 6 objednána on-line přesně na hodinu. Po příchodu mi pracovnice oznámila, že pokud jdu kvůli hypotéce, té ona vůbec nerozumí, přestože jsem potřeboval pouze stručnou a triviální informaci ke způsobu doplacení. Prý dělá jenom úvěry... Mou prosbu, aby informaci zjistila telefonicky, odmítla. Místo toho mi dala číslo, ať si zavolám na jejich centrum hypoték nebo ať je navštívím v jejich kanceláři v 1 patře. Tam v pátek po obědě byla pouze slečna sice ochotnější, která taky nic nevěděla - prý se mi ozvou. Proč tam ty pracovníky mají a platí je z peněz svých klientů? Býval jsem 23 let klientem KB, kde byla zcela jiná kultura a kompetentnost pracovníků, navíc vždy relativně slušná ochota vyjít vstříc. S Monetou ihned po doplacení hypotéky končím never more!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2021 16:27 | Ivan

Nejhorší banka v ČR. Minulý týden jsem si byl vložit 2000 Kč do vkladomatu MONETY, vyjel mi lístek že 200 Kč bude předmětem zkoumání a částka 200 Kč bude připsána na účet. Ty peníze se vůbec nepřipsaly. Tak jsem volal do MONETY a podal reklamaci a paní na infolince mi řekla, že na to mají 15 dní a možná že to bude trvat i déle, jelikož záleží na ČNB. Vy svěřujete vaše peníze bance a ona ještě vy musíte podat reklamaci o navrácení zpět. Už nikdy více účet u takových lichvářů...
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2021 21:55 | Petr

Mrzí mě,že jsem si zde recenze nepřečetl dříve.Vybíral jsem z bankomatu 3000.-.Bankomat reagoval velmi opožděně tak jsem transakci zrušil,karta mi byla vydána zpět,minutu jsem čekal zda je vše v pořádku.K mému překvapení byla transakce na internetovém bankovnictví potvrzena a reklamace s negativním výsledkem.Jak to tu čtu tak běžná praxe těchto vykutálenců.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2021 5:19 | Patrik

Hoj jak to chodí když mi někdo chce poslat peníze co mi dluží bze sporiciho účtu dá se to poslat? Nebo jsou s tím problémy?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2021 8:13 | Martin

Prasata, to co předvedli kvůli nedoplatku 3 tis. po té co jsem po 12 ti letech hypotéku refinancoval u jiné banky, tak s tím jsem se ještě nesetkal. A to podnikám přes 25 let. Kolik jsem jim za tu dobu nechal na úrocích je asi jasné.Lichváři by bledli závistí, blahopřeji ..
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2021 22:41 | Ondřej

Zdravím, Rád sem napíšu svou zkušenost z tou to bez páteřní společnosti, který jsou její klienti naprosto jedno.
Měl jsem u Monety Auto leasing, díky situaci která byla tady s námi přes rok jsem nestíhal splácet. I napříč když jsem se snažil komunikovat s bankou, o dluhu na voze jsem se dozvěděl až od pohledávkové společnosti DiS-Fin též vypečená společnost která by potřebovala prověrku jak to u nich funguje... No řekněme po X telefonátech s Monetou a Dis-finem jsem si připadal jak pingpongový míček žádný informace nic jen a pouze lži. Když jsem se obrátil na samotnou obusmanku Monety též ticho po pěšině. Takže za sebe Monetu nedoporučuji a upřímně tahle banka by neměla existovat.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2021 9:40 | Dagmar

No se mnou podobně vyběhli u Spořitelny. Myslím, že si asi u nás nevyberete, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají... A tím to končí
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2021 8:15 | Petr Novak

Tak to jste jejich vážení klientem, jinak se k Vám otočí zády a výs.... na Vas. Tak si dobře rozmyslete kterou banku si vyberete, Jestli banku, která se o Vas postará, nebo otočí zády. Děkuji za přečtení a kdyz se o této zkušenosti podělit se svimi znamimi jediné dobre
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2021 8:09 | Petr Novak

Dobrý den, též mám s monetou špatně zkušenosti a rád bych se s Vámi o ně podělil. Při výběru z bankomatu, ve kterém nebyly penize(trvalo doplnění hotovosti 4dny)mi bylo neoprávněně využito mých těžce vydelanich peněz a bylo mi z bankomatu přeposláno 3500kc na účet české spořitelny. Když sem to v bance byl reklamovat, po týdnu mi z banky volali a po telefonu mi bylo řečeno že jsem si to přeposlal sám,k tomuto vysvětlení došli na jejich centrále kde mi nadiktovali čas kdy jsem zadával pin kód, čas kdy jsem se pokoušel vybrat peníze. Když jsem se bránil a vysvětloval, že já to určitě nebyl a chtěl jsem po bance výpis z účtu + mail z jejich centrální s časem v zadáním pinů, výběrem a přeposlání peněz, bylo mi řečeno že se na to ještě podívají a budou to řešit. Trvalo jijich centrále 14 dní než mi poslali maila s časem, co mi nadiktoval zaměstnanec banky po telefonu před 14 dny. Tak takhle Moneta reši problém. Takto si váží svych,, KLIENTU '' Dokud jim tam posíláte své peníze, berete jsi půjčky, hypotéky apod.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2021 0:32 | Václav Procházka

Jsem klientem Monety a nedoporučuji jakoukoli spolupráci s bankou. Osobně jsem šel prosit o peníze a řekli mi, že jsem přes 10ti lety měl vroubek, pozdní splátka. Tak že max kilo... Takto to přesně řekla manažerka v pobočce Atrium HK. Tak dík končím s Monetou je to neprofesionální a tak tam vše ruším ať si políbí p... l.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2021 9:37 | Milu

Za zjištění zůstatku v bankomatu 30Kc ....jako cože ?Internet .bank pro jistotu pořád pada,asi abych musela do bankomatu ,že . A navíc nechápu ,proč pořád ukazuje 0Kc zůstatek ,pokud jste v mínusu ,ráda bych třeba věděla kolik přesně -ale to bych za těch 30 Kč asi chtěla moc . Takže pokud chcete mít špatnou náladu ,tak hurá k Monete.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2021 8:52 | Dominika

Zkoušeli jsme vyřídit hypotéku on-line u Monety a naprostá katastrofa. S paní co nás měla na starosti nebyla žádná rozumná komunikace, nedala nám informace, které jsme potřebovali k řádnému vyřízení hypotéky. Po nahrání dokumentu žádná zpětná vazba, zda jsou dokumenty pro banku akceptovatelné, po zavolání na ústřednu, kde Vám sdělí, ze Vám zavolá paní co Vás má na starost, oper žádná odezva. A když voláte vlastně neustále, tak Vám dotyčná paní co Vás má na starost oznámí, ze Vaše dokumenty kontrolovat nemůže, protože vlastně ona nic neví a nepozná. Že až někdy něco, tak se to pošle někam (to samozřejmě trvá zase nějaký ten den) a tam po těch X dnech řeknou, zda je to správně nebo ne. Takže vyřízení hypotéky na opravdu dlouhé lokty. Takže Monetu za mě určitě ne. Nedoporučuji. Nakonec jsme přešli k jiné bance a vyřízení během jednoho týdne, skvělá komunikace, zpětná vazba po nahrání každého dokumentu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 8:03 | Štěpán

Nejhorší banka a bohužel nyní i stavební spořitelna se kterou jsem se setkal. Jediné co umí jsou sliby, ale realita byla vždy jiná, podstatně horší. (i když tvrdí že né, tak poplatky za vše a skryté poplatky u všeho) Od této banky jsem odešel už dávno, ale bohužel se nyní spojili, respektive koupili wustenrot stavební spořitelnu, kde jsem dlohodobě vedl spoření, nyní jsem potřeboval vyřídit úvěr na rekonstrukci, po 5 nepříjemných návštěvách na pobočce a dalším 14 denním čekaní na schválení úvěru jsem to nevydržel a tuto banku a spořitelnu jsem ihned opustil, samozřejmě ani to nebylo a stále není bez problémů. Stále mi chodí sms, že mám přijít podepsat úvěr (opět na pobočku), na pobočce sem již dávno žádal o zrušení této žádosti, zkoušel sem to také přes infolinku, na kterou se nešlo vůbec dovolat a když se to na několikátý pokus podařilo, tak mi k tomu neřekli vůbec nic, pouze, že se mi do dvou dní někdo ozve, což se taky nestalo. Nakonec jsem vše vyřídil bez problémů u jiné banky, vyřízeno za pár minut z domova, takže maximální spokojenost. MONETU UŽ NIKDY VÍC!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2021 16:45 | Schmidt

Bohužel banka, nebo respektive jejich bankéři nedrží své slovo. Sliby,že po roce upravíme úrok na lepší sazbu se neuskutečnily. Musím hledat jinou banku,kde si váží,že bezproblémově splácím 13 měsíců půjčku 430 tisíc na 9,8 úrok. Ani kontokorent mi po roce nepovolili. Nedoporučuji tuto banku
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2021 4:42 | Jiří

Nesolidní banka! 26.3.2021 budu mít poslední splátku,ještě před 3 dny jsem měl zaplatit kolem 5100 Kč,včera jsem opět díval a najednou o 500 Kč více a mám zaplatit 5678,27 a včera mně přišla SMS z upozornění že mám nechat větší částku, že mám doplatit částku 6132,92 Kč.Ale když je nejhůř a potřebujete jen odložit 1 splátku a nebo snížení splátky tak vám nevyhoví,ale že jim dáte skoro 3/4 na úrokách. To jsme dobří. Už nechci žádnou půjčku,a více jak 10 tisíc tam jim nenechám,úrok tak je směšný halířový,tak že peníze budu schovat doma a nebo přejdu k jiné bance.To raději dám peníze na útulek pro zvířata a nebo charitu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2021 11:25 | Kateřina

U této banky jsem měla úvěr. Díky Covidové situaci jsem si odložila splátky s tím, že budu doplácet pouze určité úroky. Teď když jsem úvěr splatila, strhli si částku za úvěr, k tomu za předčasné splacení přes 4 tisíce! To bych ještě brala. Ale po veškerém splacení začaly běžet splátky dál. Po nekonečné snaze se dovolat či dopsat na jejich zákaznické centrum, mi bylo řečeno, že musím zaplatit ještě další 4 splátky ! Chtěla jsem po nich doklad o tom, kolik tedy ještě zbývá doplatit. Slíbili mi do 3 pracovních dnů tyto dokumenty a bez odezvy. Opakovaně se snažím dovolat a dopsat, abych je upozornila, že to ten dokument potřebuji a bohužel bez výsledku. S touto bankou už v životě nechci mít nic společného. Naprostá nespokojenost, neznalost orientovat se ve konkrétních informacích, když se klient něčeho dožaduje. Věčně si mě přehazovali s tím, že dotyčný neví jak se to řeší, že nemá kompetence apd. Raději si vyberte jinou banku než tuto, protože takhle nespokojená jsem snad nikdy v bance nebyla.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Bakala

podnikatel, BXR Group

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Zdeněk Bakala
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services