Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

17. 2. 2021 9:44 | carlos john

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.co m
-15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2021 10:59 | Marcela B

Potřebovala jsem vyčíslení účtu k 28.2.Po delším přepojování mi bylo řečeno,že mi do 24 hodin zavolají,a posléze mi to pošlou.Volám tam už 4.den,ještě se mi nikdo neozval.Je to děs!Žádná komunikace.Z České spořitelny mi to přišlo po zavolání do 10.minut.Končím s něma
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2021 7:54 | Radek Rozsypal

Zatím nejhorší poznání Hypoteční banky! Pracoval jsem v bankovnictví 20 let...něco příšerného! Varování všem potenciálním klientům MONETY-VYHNĚTE SE OBLOUKEM těmto PODVODNÍKUM!
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2021 10:34 | Eva V.

Dejte si, prosím, pozor na Moneta Banku, jedná se o podvodnou společnost s velmi nekompetentními a nezdvořilými zaměstnanci.
Mám s touto bankou strašné zkušenosti, už nikdy víc.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 1. 2021 13:00 | Pavel

Creditas, Fio banka..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 1. 2021 12:59 | Pavel

K bance jsem kdysi přešel od České spořitelny, to se Moneta ještě jmenovala GE Money Bank. Účet byl zdarma. Když jsem potřeboval půjčit, tak mi nepůjčili a chovali se až drze (Pobočka Praha Prosek) Po pár letech se chování o něco zlepšilo, asi když tam chodí pravidelně vyšší výplata. Dostal jsem kontokorent i kreditku. Ta jejich nabídka na půjčku je jen lákadlo. Vždycky mi nabídli úrok daleko vyšší, RPSN něco pod 10 procent. Oproti starým dobám, kdy jsem byl u ČS a Raiffeisenbank rád za 15 procent je to sice pokrok, ale já už jsem zvyklý na 5. Mám radost, že jim asi kvůli Covidu přibyly vkladové bankomaty, které jsou zároveň i výběrové.
Banka podle mě špatná není, ale super taky ne. Jsem s nima vlastně vcelku spokojený až na ty hrátky s půjčkama za 2 procenta.
I na té pobočce na Proseku už na mě byli při nedávné návštěvě slušnější.
Jen by mohli vybrat lepší design platebních karet..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2020 3:55 | Angelina

Chtěla jsem si tam otevřít účet, poprvé mi žena, která se mnou pracovala, řekla, že mi účet neotevřou, protože jejich systém neprošel (třeba proto, že jsem cizinka), a abych si u nich mohla otevřít účet, musím oficiálně pracovat v České republice. Zeptala jsem se, jaký druh práce by měla být, a dostala jsem odpověď, že by mohla být jakákoli: na plný i částečný úvazek. Hlavní věc je, že tam byla smlouva. Jakmile jim přinesu smlouvu, udělají všechno. Dohodli jsme se, že příští den přijdu se smlouvou (už jsem měla práci na částečný úvazek). Když jsem přišla další den, tato zaměstnankyně tam nebyla a její kolega seděl vedle mě, jak jsem rozuměla: manažer. Vzpomněl si na mě, protože se neskrýval svou nelibostí a zeptal se: proč jsem přišela znovu? Bylo mi řečeno, že si zde nebudu otevírat účet ..! Překvapilo mě to, a jsem mu ukázala svou oficiální pracovní smlouvu. Zvláště ho nezkoumal: řekl, že to není ono, a mělo by se pracovat POUZE NA DOLNÍ PRACOVNÍ DEN. A odmítavě mě upozornil. Poté jsem napsala dopisy dalším 3 bankám, kde jsem dostala stejnou odpověď: že už NIC nepotřebuji, potřebuji pouze speciální číselný kód, který bude zdarma napsán ve vašem oficiálním českém dokumentu, kde jste jej dostali. V tuto chvíli jsem si klidně otevřela účet v jiné bance ve stejném městě a jsem velmi šťastna. Tuto banku nedoporučuji, protože zaměstnanci jsou nekompetentní, nezdvořilí a dávají osobní preference nad pracovní povinnosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2020 21:00 | Rostislav

Dobrý den, taky mě tím zklamali. Máte nějaky tip, kam jít? Díky.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2020 10:39 | Honza

S Moneta Money Bank po jejich "úpravách" spořicích účtů s okamžitou platností končím.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2020 19:27 | Olga

Opravdu nejhorší chování bankovního poradce, co jsem zažila. Kateřina Čmuchálková mi zařizovala úvěr, který byl schválen. Ovšem za hrozných podmínek. Tak jsem šla do KB, kde bych u půjčky 350k předplatila 51 000, kdežto u Monety by byl přeplatek 200k. takže jsem si úvěr rozmyslela a odstoupila od smlouvy. + paní Čmuchálková mi ještě řekla, že si úvěr musím nechat pojistit 438,- že pokud bych nepojistila, zvýší mi už tak dost vysoké RPSN. Ale že ho mohu za dva měsíce zase zrušit, že to pak vadit už nebude. (No, co si o tom myslet ) Když jsem novou smlouvu od KB přinesla do Monety, paní Čmuchálková byla značně rozladěná a smlouvou hodila o stůl, že tohle vážně nabídnout nemohou a že pokud si dobře vzpomíná, tak i první úvěr jsem splatila předčasně, takže ať nepočítám s tím, ze mi někdy v budoucnu ještě půjčí. No hrozná reakce. Jediné co jsem na to stihla říct je, že musí pochopit že pokud mám možnost přeplatit o 150 000 méně, že rozhodně nemohu jednat jinak. A že mi v jejím postupu vadilo i více věcí. No, jsem ráda, že už paní Čmuchálkovou nemusím vidět a na tu andělskou pobočku už nikdy jít.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2020 19:19 | Olga

Opravdu nejhorší chování bankovního poradce, co jsem zažila. Kateřina Čmuchálková mi zařizovala úvěr, který byl schválen. Ovšem za hrozných podmínek. Tak jsem šla do KB, kde bych u půjčky 350k předplatila 51 000, kdežto u Monety by byl přeplatek 200k. takže jsem si úvěr rozmyslela a odstoupila od smlouvy. + paní Čmuchálková mi ještě řekla, že si úvěr musím nechat pojistit 438,- že pokud bych nepojistila, zvýší mi už tak dost vysoké RPSN. Ale že ho mohu za dva měsíce zase zrušit, že to pak vadit už nebude. (No, co si o tom myslet ) Když jsem novou smlouvu od KB přinesla do Monety, paní Čmuchálková byla značně rozladěná a smlouvou hodila o stůl, že tohle vážně nabídnout nemohou a že pokud si dobře vzpomíná, tak i první úvěr jsem splatila předčasně, takže ať nepočítám s tím, ze mi někdy v budoucnu ještě půjčí. No hrozná reakce. Jediné co jsem na to stihla říct je, že musí pochopit že pokud mám možnost přeplatit o 150 000 méně, že rozhodně nemohu jednat jinak. A že mi v jejím postupu vadilo i více věcí. No, jsem ráda, že už paní Čmuchálkovou nemusím vidět a na tu andělskou pobočku už nikdy jít.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2020 19:15 | Olga

Opravdu nejhorší chování bankovního poradce, co jsem zažila. Kateřina Čmuchálková mi zařizovala úvěr, který byl schválen. Ovšem za hrozných podmínek. Tak jsem šla do KB, kde bych u půjčky 350k předplatila 51 000, kdežto u Monety by byl přeplatek 200k. takže jsem si úvěr rozmyslela a odstoupila od smlouvy. + paní Čmuchálková mi ještě řekla, že si úvěr musím nechat pojistit 438,- že pokud bych nepojistila, zvýší mi už tak dost vysoké RPSN. Ale že ho mohu za dva měsíce zase zrušit, že to pak vadit už nebude. (No, co si o tom myslet ) Když jsem novou smlouvu od KB přinesla do Monety, paní Čmuchálková byla značně rozladěná a smlouvou hodila o stůl, že tohle vážně nabídnout nemohou a že pokud si dobře vzpomíná, tak i první úvěr jsem splatila předčasně, takže ať nepočítám s tím, ze mi někdy v budoucnu ještě půjčí. No hrozná reakce. Jediné co jsem na to obětina že musí pochopit že pokud mám možnost připlatit 150 000 méně že rozhodně nemohu jednat jinak. A že mi v jejím postupu vadilo i více věcí. No, jsem ráda, že ji už nemusím vidět. Na tu andělskou pobočku už nikdy nepůjdu ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2020 15:55 | Roman

Dobrý den Dane,pokud někdo má info o kartě z obou stran je to zneužitelné,a proto je lepší kartu ihned zablokovat. S pozdravem Roman
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 10. 2020 11:05 | Dan

Dobrý den, chci se zeptat, když někdo si ofotí moje cislo kreditni karty a další cisla na karte, zda dokáže s ní něco zaplatit pres internet nebo tak. Děkuji za odpovědi
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2020 16:16 | Dagmar

Nejvetsi lichva uznavana statem uz nikdy vice preplatila jsem na hypotece 95% .pryc od nich!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2020 13:05 | Antonio

Dnes jsem chtěl založit učet online, ale během posledního kroku se mi banka snažila vnutit instalaci své aplikace na telefon, a tím podmíněno dokončená registrace, kde žádná jiná možnost tam nebyla. Zrušil jsem to, jelikož mi nikdo nebude vnucovat instalaci své aplikace. Výborné UX, čím více kroků a překážek, tím lépe.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2020 14:11 | Jaroslav

Dnes jsem byl v této „bance" pro vyřízení úvěru, který mi byl schválen online. Přinesl jsem potvrzení o příjmu a čekal až se na mě dostane řada. Dostal jsem kávičku a vodu. Zatím vše v pořádku, jen připomínám, vše jsem měl potvrzeno online. Paní bankéřka byla velmi ochotná a sdělila mi, že si nejdříve musím u nich vytvořit účet, ale s tím jsem taky počítal. Tak jsme při čekání na potvrzení úvěru tvořili účet a posléze nám vyskočilo vyhodnocení, že úvěr je schválen…. Hurá, ale to jsem taky čekal, ale nečekal jsem, že mi paní sdělí změnu RPSN z 3,8 na 11 %. Tak prosím všechno zrušit, děkuji a na neshledanou. Ještě paní skočila za vedoucí, která mi oznámila, že je to normální a potřebují abych měl účet a používal bych ho, prý to dělají i ostatní jejich zákazníci. Připomínám, všechno bylo před schváleno online. Tak nevím 11 % je lichva a jednání se mi zdá taky trošku podvodné. Nedivím se, že jim propadají akcie.
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2020 16:46 | Martin

tuhle banku nikdy byl jsem u nich cca 12 let a zadny benefity ,uver preplacenej doslova 2x ,ucet zdarma jen pri prichozi platbe nad 7000 a vybery zdsrma jen z jejich bankomatu ,presel jsem k equa bank a mam ucet cely zdarma a vybery ze vsech bankomatu zdarma
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2020 17:34 | Monika

S bankou jsem byla absolutně nespokojená. Založila jsem si nový účet s tím, že karta přijde do 14ti pracovních dnů, a samozřejmě nikde. Volala jse tedy na infolinku, abych se ujistila, že je vše v pořádku, a paní mi řekla, že posílají novou, a měla by přijít do 5ti pracovních dnů. Nečekaně, nic nepřišlo. Po necelém měsíci, kdy jsem neměla přístup ke svým penězům, jsem volala znovu. Řekli mi, že zjistí kde je problém a zavolají zpět. Čekala jsem 4 hodiny a nic, tak jsem volala znovu s tím, že paní mi vysvětlila, že vlastně vůbec neví, kde je chyba, že neví, jak mi pomoci a že je chyba na straně dodavatele. Nebyla schopná mi zaručit, že kartu vůbec někdy dostanu, tak jsem zrušila účet a přešla jinam.. neakceptovatelné chování...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2020 16:51 | Anna

Řeším zcela identický problém také ze 3.9., s tím rozdílem, že jsem včera odeslala navíc email se žádostí o vysvětlení, dne 4.9. bez odpovědi, bez výsledku. Do call centra jsme se ani nedovolala.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Tomek

podnikatel a investor, zakladatel NetCentrum

Petr Koblic

ředitel Burzy cenných papírů Praha

Ondřej Tomek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Petr Koblic
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services