Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 52 komentářů)

14. 4. 2006 2:47 | Mikys

má zkušenost je taková že pokud cokoliv chcete musíte se ptát ptát a ptát protože sami od sebe vám budou říkat jen pozitivní věci, po podpisu smlouvy jsem si uvědomil že to s Váma myslí Vážně upřímně co je psaný to je daný. Využívaj slovíčkaření a tak doporučuju smlouvu opravdu pomalu prostudovat a pochopit vše! ještě před popisem - nejlépe to probrat s někým kdo je nezáv. na bance...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2006 21:41 | Zaja

Cestoni pojisteni ke kreditnim kartam uz neni bez omezeni, ale jeho planost je max 180 dni pri jednom vyjezdu. A to je velka skoda, protoze kdyz jste chteli cestovat po svete treba 2 roky, karty vam uplne stacili. Ted si musite po 180 dnech vyridit klasicke cestovni pojisteni v pojistovne. DOporucuji opet CSOB pojistovnu. Je nejlevnejsi a smlouva se da uzavrit i ze zahranici a to po internetu.
+59
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2005 20:07

Kdysi jsem tam byl a přišel mi dopis, že se mění podmínky (kvůli jakémusi zákonu) a je potřeba podepsat papír, že s tím souhlasím. Tak jsem to podepsal a osobně zanesl na pobočku na rohu Vodičkovy a Václavského náměstí. Tam jsem to chtěl předat "někomu kompetentnímu" paní na informacích ho nepřijala, ale ukázala mi na stůl, který byl hned u dveří, a na kterém byla krabice s nekolikacentimetrovou vrstvou těchto papírů. Nikdo nikde a na těch papírech byly čísla účtů a podpis majitele podle podpisového vzoru. Tak jsem na to upozornil ostrahu a pak i paní z informací a ta už to konečně vyřešila. Dala tu krabici pod takovou poličku, tak kdyby si z ní někdo chtěl pár kousků papírů vzít, tak už by se musel natáhnout. Samozřejmě, že jsem tam ten svůj nedal a odešel. Nakonec mi z banky nikdo nepsal (že jsem jim ještě nedal ten podepsaný papír) a tak to asi ani nebylo tak důležité.
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2005 15:00

Mám hypotéku od těchto umělců, vyřízení je naprosto neskutečná záležitost, zestárnul jsem o 10let, naprosto neprofesionální a arogantní přístup personálu, každý tvrdí něco jiného, údaje v reklamních prospektech a na internetu jsou více než zavádějící! Podstatné věci ohledně čerpání(v mém případě samozřejmě komplikace) sdělí až po podpisu smlouvy a jakákoliv její změna je penalizovaná obvykle 6000,-Kč. Za vyřízení jsem zaplatil 16000,-+ 12000,- odhadci určenému ČMHB. Nedodržují termíny, v případě, že o něco jde čekají až na doraz a pak dodržení termínu podmíní zvláštním poplatkem v řádech tisíců!!!! Konkrétně do pobočky Na pankráci se nedovoláte klidně i 4pracovní dny za sebou! Vřele NEDOPORUČUJI !!! Po skončení fixace od nich padám.....
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2005 16:21 | Jirka

myslím, že ČSOB jako taková není špatná. Je to jenom o přístupu pracovníků. V každém oboru jsou lidi schopní, méně schopní, vstřícní či namyšlení. ČSOB se snaží a dávám jí plus.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2005 10:55 | Udnatra

Pri urgovani reklamace se obracejte primo na reditele pobocky a projevte odhodlani resit jejich chyby u financniho arbitra. To, aspon v mym pripade, zabralo. Jinak jsou to neskutecny ignoranti.
+65
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2005 10:53 | Undatra

Davejte si lidi pozor. Banka v zasade odmita resit opravnene reklamace. Pokud podavate reklamaci tak zasadne pisemne a nechte si potvrdit prevzeti. Banka zrejme nedodrzi zakonou lhutu a budete to presto muset urgovat.
+40
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2005 15:27 | vakoc

Bez problému
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2005 9:48

Arogantni tupci! Pravy kapitalismus a volnou hospodarskou soutez na ne!!!
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2005 18:40 | pp

já bych tedy neřekl http://www.csobinvest.cz/data/inv/dokument/zajistene_fondy_prehled.xls
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2005 21:04 | Josef

Je zajímavé ,že u zajištěných fondů dosahují až na malé výjimky toho nejnižšího možného zhodnocení (viz přehled fondů)což pří započítání všech poplatků se téměř rovná úrokům na termínovaných vkladech, máte taky tento poznatek?
+84
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2005 20:40 | tomson

Az na ten 0,3% urok s nimi negativni ykusenost nemam..
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2004 21:34

Od pobočky banky ČSOB Na Pankráci 310/60 jsem obdržela doporučeně výzvu, abych se dostavila k uzavření nového smluvního vztahu o pronájmu bezpečnostní schránky nejpozději do 15.12.2004, neboť z důvodu novely zákona o DPH je nájemné v 19% sazbě a z těchto důvodů došlo ke změně výše nájemného za mnou pronajatou schránku. Díky mé nepozornosti, důvěřivosti atd. mi nájemné bylo zvýšeno novou smlouvou o 100%, což neodpovídá avizovanému zvýšení z důvodu novely zákona DPH. Prosím, neopakujte mé chyby. Účet mám v pobočce Na Poříčí a zde jsem se nesetkala s žádnými problémy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2004 15:22

V CSOB jsem normalne telefonoval a nikomu to naproso nevadilo, asi chodite do divne pobocky...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 8. 2004 16:37 | Undatra

ČSOB je banda negramotnejch ignorantu a zlodeju. Mam s nimi pouze negativni zkusenosti. 1. Nejsou schopny evidovat adresy klientu - doposud mam ucty u 2 pobocek - na kazdy z nich jsem zmenu adresy oznamoval 3x!!! Stejne se najde dopis/vypis kterej mi ty kreteni poslou na starou. 2. kradou - strhavaj si poplatky ve vyssi vysi nez jaka je v sazebniku. Kdyz to clovek vyreklamuje tak mu ani neodepisou a musi opet urgovat - kdyz uz tu castku vratej tak si z ni strhnou poplatek za transakci. Poplatky za transakci si ostatne strhavaj i za strzeny poplatky za sluzby. Je otazka casu kdy jim budou klienti platit poplatky z poplatku za poplatky :-( 3. totalne neproskolenej personal - zastupkyne reditele pankracky pobocky mi 3 roky tvrdila, ze nelze menit ucet ze kteryho se splaci hypoteka - samozrejme, ze to jde - resim to na jiny pobocce, ale za 3 mesice to jeste nevyresili O tom co jsem si doposud vytrpel kvuli hypotece ani nemluve. Je to banda neschopnejch byrokratu co se napakovala na IPB
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2004 12:17 | M.Č.

Platí se za služby , které jsou v civilizovaném světě zdarma
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2003 23:05 | milos

Nastvali me zpoplatnenim volani na Linku 24 od rijna 2003. Tim padem je to nepouzitelne.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2003 20:39 | Honza Tachov

Jsem u ČSOB asi šestý rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na pobočku v Tacově.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2003 16:37 | slimak

Ona ta úroveň služeb je otřesná i u jiných bank,používal jsem jak Českou ( rakouskou) spořitelnu,tak Českou (belgickou) obchodní a i Komerční(francouzskou)Banku i HVB ( nemecká).Všechny tyto banky mají něco společného - vlastníci jsou ze zahraničí a v podstatě je jim jedno jak lokální MANAGEŘI docilují zisk,vždyť jsou za to plceni - viz info z kausy Union Banky pan Vávra cca 200 T Kč měsíčně.Toho zisku se dosáhne nejjednodušeji jednak úsporami ( omezení doby a pracovníků na přepážkách atd.,možná náborem meně placeného= méně kvalitního personálu) a jednak zvýšením poplatků za služby,že by si lámali hlavu s produktem od nich nemůžete chtít - to by nestíhali golf či rauty.Když bude nejhůř tak pomůže stát z našich daní.Co dělá ČNB je mi záhadou,ať si udělá srovnání kolik se platí na poplatcích v poměru na průměrný plat v bankách vlastnících banky výše uvedené.I úrokové sazby u úvěrů jsou vyšší než jinde a to PROČ táži se ČNB?Nelze toto nějak regulovat?Ne snad přímo sazby diktovat to by bylo omezení volného trhu ale např .požadovat aby jejich sazby a poplatky byly v relaci s poplatky a sazbami u bank - vlastníků.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2003 9:20 | TGP

Ale nepovídejte, Kopřiva někde vyplul? To jsou ale věci...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services