Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

1. 9. 2019 23:07 | Mrversio

Dobrý den Paulo, prvé řadě České spořitelny nejde o klienta nýbrž o to aby jejich finanční toky v miliardách skončilo v mateřské Este bank.Dávno jsem pochopil proč se jejich kvalita služeb ,tak otřesná a především nejsou nijak dobře zabezpečená. Být Vámi neváhal by ani vteřinu tuto banku opustit a porozhlédnout po jiné ,kteří k Vám budou přívětivější nebo poradí.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 9. 2019 19:44 | Paula

Jsem student denního studia a už 2.rokem pracuji (nyní dokonce na celý úvazek)- Loni mi byl schválen kontokorent na 5 000Kč, který jsem měla jako rezervu a téměř jsem ho nevyužila. Jen mám ráda jistotu. Nyní se stěhuji a chtěla jsem kontokorent navýšit - riziko nezaplacení nájmu včas. Žádost mi na Georgi visela týden, tak jsem se raději objednala na pobočku osobně. Tam mi kontokorent zamítli, protože jsem ještě ve zkušební době. Místo návrhu studentského účtu, kde by korent nebyl problém jsem byla postrašena tím, že teď ho nikde dostat nemůžu, dokud nebudou na účtu 3 výplaty. To, že mi zkušebka končí během týdne, že jde pouze o navýšení a dosud jsem vše platila včas, to že jsem student, u ČS mám účet 5 let a ani to, proč ho chci nikoho nezajímalo. Neustálé výpadky George mě už nezaskočí, stejně jako nefunkčnost bankomatu. Jakmile se ustálí má situace, tak s bankou končím.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2019 22:10 | Jiří

Naprosto nevstricny,těžkopádný,moloch,b yrokracie,neochota,negativnípostoj ke klientovi,jenom tahat poplatky za nesluzby,a profitovat z peněz uložených klienty,nekrestansky a poplatky a poplatky,pobočka v luhacovicich hrůza,a když chcete s timto ústavem ukončit smlouvu nereagují hlava do pisku jako pstros a jen vyhrožují pokutami.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2019 14:29 | Indra

Ano ano, také jsem důchodce a větší hnus než GEORGE jse nazažil !!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 7. 2019 14:25 | Indra

Jenom néé GEORGE je to nejhnusnější produkt, který vzešel asi od nějakého pomatence !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2019 14:53 | Mirka

Chtěla jsem se zeptat jak je možne,že lidi z jedné firmy a s jednou bankou ( Česká spořitelna) někdo výplatu dostal a někdo,ne. Myslela jsem,že to chodí všem najednou
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2019 10:50 | Eva Cermak

Jsem velmi zklamana z noveho bankovniho systemu Georg. Je to velmi slozity system. Ja jsem studovala a absolutne to nezvladam, nedovedu si predstavit duchodce. Osobne znam uz dva duchodce, kteri prechazi k jine bance. Zrejme tento program vymyslel nejaky mlady ajtak a jestli to lidi budou umet, to mu je zrejme jedno, hlavne ze skasiroval penize. Take se mi nelibi, ze kdyz si duchodce chce vybrat SVOJE penize, nezvlafa to u bankomatu, takze je donucen jit k ptepazce, kde vsak zaplati opravdu nelidske penize. Pracuji v Rakousku a tam si muzu vybirat jak chci a nikdy nic neplatim.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2019 13:12 | Jirka

Dobrý den chci se zeptat jakou máte zkušenost s půjčkou u české spořitelny? Děkuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2018 16:27 | Martina Bartonova

Jsem dispinent k účtu své matky 87 let. Chtěla jsem přejít na George ale potřebovala jsem plnou moc. Má matka se o holich těžce dostala na poštu aby plnou moc podepsala. Můj bratr právník to mohl převést bez plné moci. Tak je teda spjritelna jenom pro VIP?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2018 11:29 | akcie české spořitelny

Prosím o bližší informaci o akciích čs.spořitelny

Ing.Pavel Vantuch, děkuji
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2018 14:36 | Mrversio

Zřejmě figurujete jako spam a to co píšete je nedůvěrodný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2018 14:18 | Petra

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám u své banky nastavený trvalý příkaz a mám ho vždy na poslední den v měsíci. Tenhle měsíc mi příkaz vyšel na víkend v sobotu jenže banka platbu neprovedla. Ale následující den v neděli 1.dubna si banka provedla své platby vedení účtu a atd. Ale má platba nebyla stále provedena i když mám dostatek financí na účtě. A to mám obavy že mi přijde upomínka že společnosti kde mám zasílat trvalý příkaz. Protože při nahlédnutí v internetovém bankovnictví se mi tam ukazuje další platba na další měsíc a to jsem se dívala do historie plateb zda náhodou platba byla provedena ale jen zapomněli zaslat SMS ale nic. Proč ČS o víkendech provádí své platby ale trvalé příkazy které náhodou vyjdou na víkend už ne. Děkuji předem všem za odpověď.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 2. 2018 18:26 | Mrversio

Čtu příspěvky diskutujících a kroutím hlavou.Vážený ,nikdo vás nenutí ,aby jste zůstali v České spořitelně.Není to žádný doživotní závazek ,když už tak raději jinam .Některé banky mají zdarma účet a ještě klienta hýčkají, tak proč zůstávat v České spořitelně? Bud je to lenost zařídit si účet ,anebo nemají důvěru v jiném bance. Nepřekvapuje arogantní chování a taky pohrdají záleží na koho narazíte. V práci jsem přesvědčoval kolegu at odejde od ČS a pomohl zařídit nový účet u jiné banky a je velmi spokojený.Dlouho trvalo než se rozhodl ,ale za tu námahu stálo za to .U starších lidí je situace velmi složitá .
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 2. 2018 12:30 | Karel Hawliczek

nevím co se děje ale nedostal jsem výpis z učtu za leden 2018 a jak mám zjištěno nejsem sám
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2018 13:19

V pořádku to není, je to porušení etického kodexu sestaveného českou bankovní asociací (ČSA). Smutná pravda je, že Česká spořitelna tento kodex porušuje v jednom kuse. Několikrát jsem toho byl svědkem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2018 13:14 | Vašek

Dnes jsem byl svědkem zajímavé situace v České spořitelně. Nějaká starší paní chtěla zrušit penzijko a poradce se jí ptal, co s tím chce dělat, na čež mu odpověděla, že jsou to její finance a nic jim do toho není. On vybouchl a řekl, že s ní jednat nebude a zavolá manažerku. Přišla paní manažerka a snažila se jí usmlouvat, ať to neruší. Ten rozhovor trval asi 10 minut, protože na ni stále tlačili a nechtěli jí to zrušit. Bylo vidět, jak to té paní bylo strašně nepříjemné. Po 10ti minutách se tedy zvedla a řekla té manažerce, že porušuje etický kodex banky na což ona odpověděla, že vůči takovým, jako ona ano. Čili dokud peníze do banky dáváte, tak je to v pořádku, ale jakmile je chcete vybrat, tak Vám to nechtějí dovolit.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2017 9:53 | JanBartoš

Dobry den Ma pritelkyne mela na ceske sporitelne od babicky zalozene sporeni pro sve dve deti ktere potom babicka prevedla na pritelkyni nu matku pritelkyne se dostala do spatne financni situace tak jsme chteli pojistky obouch deti zrusit stim ze penize pouzijeme na bydleni aby jsme meli s detma kde byt na koupi pozemku a domu DNe 10,8,2017 to matka pritelkyne prevedla pojistky na pritelkyni kde probehlo prepsani papiru aby pritelkyne mohla pojistky zrusit Pan pojistitel ktery dela pojistky v praze prepsal papiry dal je matce pritelkyne ale ty ktere mel odeslat na centralu tak je vlozil do supliku a neucinil tak VIZ:: pozor jmenovany MICHAL MOSKALJUK kdyz jsme si pozadali o papiry matku po 3 mesicich tak se strasne divili na pobocce o to je za blbost a zacli resit zruseni ktere probehli u jedne pojistky zacatkem mesice listopad 2017 a dopis op zruseni prisel ze zruseni probehli az dne 13,11,2017 jak je to mozne a pojistku rusila Pi. ALENA TRNKOVA kde bylo v dopise napsano ze pojistky se zrusi az v den 24,12,2017 a CS maji potom na vyplaceni castek 3 tydny takze diky tomu ma pritelkyne prisla o lukrativni pozemek za nizkou cenu a za zaplacenou zalohu 20 tisic korun ceskych ktere musela uhradit u dohody o zdrzeni prodeje pozemku tim paden jsme prisli o levne a sve bydleni mam pocit ze ma pana moskaljuka podame trestni oznameni o zhorseni podminek k bydleni jelikoz jsem se radil o tom uz s pravnikem a na pani trnkovou za spatne udani udaju o ukonceni pojistky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2017 11:26 | bohous

Tak jsem zvědav, kdy mi odpoví-volal jsem tam dnes 8.11.v 11.20!/-nelíbí se mi automatická pokuta 250kč- v případě, že jste v debetu cca -500kč!-Upomínka prý stojí 250kč!!!-z komerční banky!!Zloději to jsou!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2017 11:22 | bohous

A vědí to? Zavolala jste jim??Maj tam číslo!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2017 11:21 | bohous

Můžete tam vkládt ihned po zřízení účtu----§§,,,!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Karel Janeček

podnikatel, RSJ

Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Karel Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services