Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

20. 8. 2020 16:58 | Martin

Dobrý den, také mám negativní zkušenosti. Z úvěru 240.000 jsem splatil přes 380.000. To je lichva. A nakonec při použití karty jiné banky v bankomatu cs mě bankomat-prý rozbitý, ale neoznaceny a to přitom pracovnice banky koukala z okna a nevarovala mně. A protože byl podvečer, tak mi sdělila, ze bankomat nejde do rána. No a ze kartu dostanu ráno. No a ráno jsem nic nedostal, ze nemají formulář na výdej karty jiné banky než cs.. K popukání bordel. A George? Trapný propadák...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2020 9:56 | Jakub

Sprostí lichváři. Splátka 10000 Kč měsíčně, měsíčně strháván úrok 5000 Kč. Obyčejný smrtelník ale proti takovému kolosu nenajde zastání.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2020 22:23 | M.M.

A proč se nedojdete osobně optat přímo na pobočku ČS ???
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 8. 2020 15:47 | Mária

Dobrý den, Jsem Slovenka a musím oponovat. Byla jsem na návšteve u konkurencie, ale s takovou vstricnosti jak v CS jsem jse opravdu nepotkala. Jsou to profesionáloch a na správnem místě. Mně vždy vyšli vstříc. A moratorium mi schválili,za čo moc děkuju a moc mi pomohli. V jine bance s tím mněli problém. ??Jen tak dáke, vše je především o komunikaci:)
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2020 15:30 | Honza

Nejhorší banka v ČR. Poté co tato neschopná banka spustila jejich slavné internetové bankovnictví "George" jje skoro nemožné cokoliv provádět. Například jednoduché nastavení inkasa - než mi přijde ověřovací sms, tak vyprší časový limit přihlášení a celý koloběh s přihlášením může začít nanovo. Za celý den se nepovede doručit ověřovací sms do 5 minut - tragédie. Již nikdy tuto banku - všechny ostatní banky na trhu, se kterými jsem spolupracoval jsou rozhodně lepší než tato!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2020 13:02 | Jiřina

Kromě toho, že si česká spořitelna zpoplatnila snad i kyslík kolem pobočky, tak dnešní zážitek s neuvěřitelně arogantním, drzým a neochotným zaměstnancem na pobočce Praha, Metropole Zličín, mě jen utvrdil v tom, že jsem udělala dobře, když jsem účet převedla jinam. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým chováním, a to jsem paní přes 50.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2020 10:11 | Jan

Obyčejní zloději. Schválili nám hypotéku, problém byl v příjezdové cestě, která je zatím v majetku soukromnika a přejde do majetku obce později, je to podloženo smlouvou. Teď jsme chtěli začít čerpat a najednou v tom problém je, měli jsme si pozvat odhadce a podle jeho vyjádření se rozhodnou. Odhadce viděl, ze infrastruktura tam je a říkal, ze s tím nebude problém. Odpověď banky, čerpat můžete až po kolaudaci cesty, což můžou být roky. Takže z vlastního jsme dali téměř dva miliony, máme rozestavenou drevostavbu, peníze nám nedají a pokud to bude stát dlouho, tak barák můžeme shodit a začít nanovo. Samozřejmě zrušit to lze, ale pokuta 150 000, takže peníze nám nepustí a abychom si to vyřídili někde jinde, téhle bande zlodějů musíme dat 150 000. A přitom všechny informace měli a nikomu to nevadilo. Jsem tak vytocený, ze potkat dotyčné lidi, tak je asi pretahnu cihlou po hlavě.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2020 15:54 | Milan Vladiík

Nikdy jsem nepoznal horší banku co se týče firmy. Firemní bankéři se střídají jak ponožky takže když ho potřebujete prostě není
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 21:41 |

Protože jste blbá že si vůbec něco zakládate u České spořitelny, nejhorší banka co může být.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 10. 2019 20:14 | Ivoš

Úžasná aplikace George-neustálé odstávky díky upgrade, volám na hotoline, telefon hraje hodinu a nakonec pán doporučuje zkusit se do nefunkční aplikace přihlásit zítra?????
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2019 23:30 | Arogance

Banka, kterou nezajímají názory klientů. Poplatky nejhorší v republice. Je škoda, že spousta zákazníků je líná podívat se na jiné banky.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2020 14:36 | Alohim

Za celou dobu fungovani internetoveho bankovnictvi Servis24 jsem nezaznamenal jeho pad nebo jinou chybu aplikace. Od spusteni GEORGE jsem svedkem (v soucasnosti) pomaleho nacitani aplikace (po zadani prihlasovacich udaju), erroru pri pokusu o transakci o pulnoci (a "vtipneho" posouzeni situace od predstavitelu CS ve smyslu, ze "k teto chybe mohlo dojit z duvodu o pokus transakce ve vecernich hodinach"), k nenanahlemu automatickemu odhlaseni z aplikace (a to nikoliv po vyprseni limitu necinnosti). Aplikace se tvari na prvni pohled prehledne... Hrosi to je, kdyz jednou za rok potrebujete najit treba dokumenty k danovym ucelum - to abyste si precetli navod na internetu, kde to tam hledat. CS asi (?) nechtela zustat "pozadu" za mBank a tak se vrhla na prekopani funkcniho systemu s formalnim GUI (=Servis24) na system s fancy (ve smyslu "atraktivnim") GUI, ktery ale zaostava za stabilitou a uzivatelsky privetivym pristupem. Fancy to tedy je... ale spise ve smyslu "(zbytecne) komplikovane".
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 5. 2020 8:35

Uhánějte pryč!!!
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 5. 2020 8:31 | Karel

Spořitelna jsou podvodníci!!! Moratorium neplatí je to podvod nikomu to neschválí. Pokud mohu poradit přejděte do jiné banky "české"!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2020 12:36 | Pepík

To by muselo ale fungovat. ČS je banda největších zrmdů na trhu!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2020 9:14 | Jára

Tvůrci "bankovnictví třetího tisíciletí" evidentně neznají počítačovou klávesnici neboť když při přihlašování do George používáte klikání myší na stránce George vloženou klávesnici tak po kliku myší na tlačítko se symbolem šipky nahoru což odjakživa na počítačové klávesnici je pokyn "Shift" se klávesnice systému George trvale přepne do CAPS LOCK ze a dálší zadávané písmeno nelogicky píše jen velkými písmeny. Pro vrácení se do dalšího psaní malých písmen je třeba nutný další klik tlačítka se které má stále symbol šipky nahoru.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2020 17:22 | Monika

Dobrý den,dvě apůl hodiny jsme seděli ve spořitelně jedna hrůza,sepisovali jsme smlouvu na zřízení účtu pro mou dceru neplnoletou ,tedy účet pro studenty e čekala jsem ,že bude bez poplatků a také měl být,první poplatek byl hned po týdnu a to za druhou kartu a to né za mou kartu jakožto né majitel ale zákonny zástupce ,ale majitelova karta a to je dcera byla tedy zpoplatněna ,druhá věc byla nemohla provádět žádne transakce pouze nahlížet na svůj účet vtipné šla jsem tedy na spořitelnu po druhé kde jsem měla vše vyřešit ,podepsat a podobně a opět nic,šla jsem tedy po třetí do spořitelny a po dohodě měla jít do spořitelny dcera doplnit věci jako předložit průkaz op že je již student a né dítě opět vtip po měsíci znamená že asi zřídili dětský ůčet haha no každopádně dcera navštívila jinou pobočku a bohužel je vše jinak musím jít opět já a podepsat ješt jednou nějaké papípy o povolení které jsem vlastně potvrdila již při druhé návštěvě takže znovu ach né a opět nějaký poplatek dcera má na účtu někakých 130 kč a je nešťastná že jí strhli 3,5 za co asi zrušíme smlouvu to jí dám raději kapesné do ruky??
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2020 9:10 | Marie Vinšová

Jsem důchodce a George mě naprosto vyhovuje, nevím co se vám na něm nelíbí.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2020 8:21 | Alena Urbánková

Jsem také důchodkyně, ale potíže s George ani s bankomatem nemám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 11. 2019 8:57 | Nikola Janečková

Dobrý den. Nedávno jsme si s bratrem vzpomněli, že nám babička od narození posílala peníze na vkladní knížky. K těm jsme ale neměli přístup, jelikož je babička zřejmě měla někde schované či přímo u spořitelny. Babička před 20ti lety umřela a děda také, tudíž nemáme žádné informace, co se s knížkami stalo. Stále jsme čekali, že nám přijde oznámení na 18té Narozeniny, nebo při dokončení studia či skrz svatbu. Ale nic. Tak by nás zajímalo, zda se to dá nějakým způsobem dohledat. Nemáte někdo zkušenost či radu? Vím, že je to již hodně dlouhá doba, ale třeba se konečně dočkáme. Díky za reakce.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Kateřina Jirásková

finanční ředitelka PPF

Markéta Šichtařová

ekonomka

Kateřina Jirásková
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Markéta Šichtařová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services