Do vedení ČSOB Penzijní společnosti míří Koníček

| rubrika: Aktuality | 12. 6. 2020 11:40

Zdroj: ČSOB

Novým členem představenstva ČSOB Penzijní společnosti se od 1. července 2020 stane devětačtyřicetiletý Tomáš Koníček. Bude zodpovědný za oblasti operativního řízení, IT a transformační management.

„Ve své nové roli si klade za cíl dosáhnout spokojené flexibilní organizace, která bude umět rychle reagovat na požadavky obchodu a očekávání zákazníků napříč skupinou ČSOB, prostřednictvím online služeb,“ říká Patrik Madle, mluvčí ČSOB.

Tomáš Koníček nastoupil do skupiny ČSOB v roce 2009 jako ředitel útvaru platebních produktů a služeb. Od roku 2009 do současnosti postupně řídil i další agendy jako strategický rozvoj operativního řízení a nákupu, řízení platebních produktů a nefinančních služeb, platební a karetní řešení, spotřební financování a API.

Podílel se například na zavádění bezkontaktních karet nebo vývoji a implementaci okamžitých plateb či mobilní aplikace DoKapsy.

Nominaci Koníčka do představenstva ČSOB Penzijní společnosti ještě musí schválit ČNB.


Penze?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.