Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Soutěž s AXA: kdo dostane iPad?

| rubrika: Soutěž | 21. 10. 2011 | 1 komentář
Soutěž s AXA: kdo dostane iPad?
Jste soutěživí? Ne, to je řečnická otázka. Jste soutěživí. A nás těší, když vám můžeme přichystat atraktivní ceny – jako například nejnovější iPad. Schválně nám řekněte, o co by se podle vás mělo hrát příště...

Deset otázek, které jsme pro vás se skupinou AXA, jež do soutěže věnovala cenu – designově bezchybný tablet od Applu –, vymysleli, bylo snad až příliš snadných. Dá se tak usuzovat z toho, že celkový průměr správně zodpovězených otázek byl 9,7. Příště přitvrdíme.

Z téměř sedmi set padesáti zúčastněných vyplnilo kvíz bezchybně 610 čtenářů. Ti se tak dostali do slosování, které proběhlo den po skončení soutěže. V tu chvíli už nerozhodovaly znalosti a rešeršní schopnosti, ale štěstí. Největší dávku ho měla paní Soňa Hanzlíková. A zřejmě proto, že největší radost je sdílená radost, rozhodla se paní Soňa svůj nový iPad hned darovat dál, dceři Simoně. Fotografie z předávání zveřejníme na facebookových profilech Peníze.cz a Finmagu.

Oběma damám srdečně gratulujeme, jedné ke klice, druhé k mamince.

A všem čtenářům přejeme hodně štěstí nejen v dalších soutěžích na Peníze.cz.

Redakce Peníze.cz a Finmagu a skupina AXA.

Zdá se vám iPad jako dobrá cena? O co byste rádi soutěžili příště? Nechejte nám vzkaz pod článkem.

Peníze.cz a Finmag na iPhonech a iPadech

Podívejte se na aplikace, které pro iPad a iPhone připravil Finmag a Peníze.cz. Níž vidíte obrázky, pod odkazy se dočtete, co všechno aplikace umějí.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

-2
Ano
Ne

Diskuze

21. 10. 2011 | 18:12 | Kamil

Iphone 4s více

Oblíbená témata

AXA, AXA Manager, iPad, soutěž

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK