Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Soutěž skončila: iPhone našel majitele

| rubrika: Soutěž | 2. 6. 2011 | 10 komentářů
Soutěž skončila: iPhone našel majitele
Články ze serverů Peníze.cz a Finmag můžete číst nejen na monitoru svého kompjútru, ale také na mobilním telefonu iPhone. Tedy pokud ho máte. Pro ty, kteří ho nemají, jsme se společností AXA připravili soutěž, ve které byl hlavní cenou právě zmíněný smartphone.

Soutěž jsme vyhlásili 18. května, původní uzávěrku jsme pro veliký zájem posunuli z 29. května na půlnoc posledního máje.

Jste borci!

Soutěžící měli za úkol správně zodpovědět deset otázek z oblasti financí. Výbornou zprávou o stavu naší čtenářské obce je, že z celkem 1 612 formulářů s odpověďmi, které jsme do uzávěrky soutěže obdrželi, jich bylo celých 1 106 bez chybičky.

Celkový průměr správně zodpovězených otázek činil 9,4 z desíti možných, což je numero vpravdě utěšlivé.

Aplikace, které pro iPhone připravily Peníze.cz a Finmag, si můžete prohlédnout a stáhnout tady, respektive tady.

Muž jednapadesáti mejlů

Průměr ovšem zvyšovali borci, kteří správné odpovědi poslali vícekrát – což nebylo zakázáno, nutné bylo pouze pokaždé uvést jiný e-mail. Většinou jste byli zdrženliví a posílali odpovědi jen jednou nebo dvakrát, někdo pětkrát. Našel se však i jedinec vybavený zvlášť silným soutěživým pudem nebo nezvyklou slabostí pro výrobky firmy Apple. Odpovědět dokázal víc než desetkrát. Přesněji 51× (slovy jednapadesátkrát!).

Gratulace

Ovšem Fortuna je bohyně vrtkavá a snaživost a píle pro ni neznamenají vůbec nic – los nakonec stejně rozhodl pro někoho jiného. Z 1 106 správně vyplněných formulářů, které postoupily do slosování, zvítězil ten, který odeslal pan Marian Zoň – jemuž srdečně blahopřejeme a kterého důtklivě nabádáme, aby se nové hračce nevěnoval za volantem. A už vůbec ne nepojištěný!

V nejbližší době dojde k předání ceny za osobní účasti pana Marka Zemana, ředitele PR a firemní komunikace skupiny AXA.

Informace o finanční skupině AXA na Peníze.cz

Vytisknout

Líbil se vám článek?

-4
Ano
Ne

Diskuze

3. 6. 2011 | 11:57 | Petr

Zato tady je to jasný, když to patří Partners a ty mají zájem prodávat svým klientům produkty od společností, se kterými mají smlouvy... nebuďte směšnej... více

3. 6. 2011 | 8:31 | Hubert

Ten web Bankovní poplatky je bohužel čím dál horší, kdysi jsem tam chodil pravidelně a teď to stačí jednou za dva měsíce, častěji není důvod. Nuda, podivné informace, u kterých nevíte, jestli jsou placené nebo ne, ... více

2. 6. 2011 | 15:52

Hezký den,
kdepak korupce. Slosování probíhalo zcela transparentně! Navíc za účasti celé redakce, abychom se vzájemně ohlídali :)
více

2. 6. 2011 | 15:49 | vlnasmar

Také tomu úplně nerozumím... Takových soutěží přece může paralelně běžet třeba padesát. Můžete nám, Petře, objasnit, v čem přesně vidíte problém?
Díky
více

2. 6. 2011 | 12:21 | Karel Janů

Co to blábolíte za nesmysly? Jaká psaná a nepsaná pravidla? Proč by si Axa nemohla objednat stejnou propagaci na dvaceti různých webech, pokud chce? více
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK