Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

AXA Manager: soutěžte s námi o nejnovější iPad

| rubrika: Soutěž | 3. 10. 2011
AXA Manager: soutěžte s námi o nejnovější iPad
Soutěž o iPhone, kterou jsme se skupinou AXA připravili letos v květnu vzbudila mezi čtenáři opravdový zájem. Jak to bude v soutěži o větší krabici od firmy Apple – iPad 2?

Když jsme uzavírali soutěž o iPhone, kterou v květnu připravily redakce Peníze.cz a Finmagu společně se skupinou AXA, byli jsme příjemně překvapeni zájmem našich čtenářů. Nyní tu máme něco ještě většího – soutěž o iPad 2, tablet od společnosti Apple.

Pravidla jsou stejná, jako byla posledně: kdo odpoví správně na deset soutěžních otázek a nechá na sebe aktuální a platné kontakty, bude zařazen do slosování. Z něj pak vzejde šťastlivec, který se stane majitelem iPadu. Přesná pravidla najdete v boxu pod tímto textem.

Otázky se týkají skupiny AXA, jejích produktů a aplikace AXA Manager. Při hledání správných odpovědí vám určitě pomůžou stránky skupiny AXA a samozřejmě – web Peníze.cz.

Zmíněná aplikace AXA Manager – můžete si ji do iPhonu či iPadu stahovat zdarma z AppStore – obsahuje průvodce hlášením dopravní nehody jako pojistné události, je vybavená kalkulátorem pojistného ručení. Účinnou pomůckou může být i přehledný průvodce poskytnutím první pomoci nebo možnost ověřit si při nehodě pojistitele druhého vozidla. A to nejsou ještě zdaleka všechny funkce...

Axa Manager v akci: pomocník při hlášení dopravní nehody a sledování podílových fondů AXA

Soutěž začíná okamžikem uveřejnění tohoto článku a trvá do pondělí 17. října včetně, končí s úderem půlnoci. Zde naleznete soutěžní otázky.

Redakce Peníze.cz, Finmagu a skupina AXA vám přejí hodně štěstí.

Krásné čtení

A jak budou na vašem novém iPadu vypadat vaše oblíbené servery?

Podívejte se na aplikace, které pro iPad a iPhone připravil Finmag a Peníze.cz. Níž vidíte obrázky, pod odkazy se dočtete, co všechno aplikace umějí.

Pravidla soutěže AXA Manager

1. Podmínky účasti

Soutěže AXA Manager (dále jen „soutěž“) se lze zúčastnit prostřednictvím formuláře na webových stránkách Peníze.cz (dále jen „formulář“). Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž je finanční skupina AXA ČR, resp. všechny společnosti do této skupiny spadající (dále jen „pořadatel soutěže“).

2. Systém soutěže

Soutěžící se do soutěže přihlásí tím, že ve formuláři správně zodpoví otázky a uvede v něm své jméno a platnou e-mailovou adresu. Pokud splní tyto náležitosti, bude zařazen do losování, ve kterém bude náhodně vylosován vítěz soutěže.

3. Cena

Vítěz soutěže získá iPad 2.

4. Časový harmonogram

Zahájení soutěže (zveřejnění formuláře na stránkách Peníze.cz): 3. října 2011

Odpovídat prostřednictvím formuláře lze do 23 hodin 59 minut dne 17. října.

Vítěz bude vylosován do 19. října 2011. Vylosovaný vítěz bude kontaktován prostřednictvím e-mailu, který uvedl do formuláře. Pokud se nepodaří vítěze kontaktovat do dvou týdnů od vylosování, může pořadatel soutěže uskutečnit nové losování, na základě kterého bude vybrán nový vítěz (dále jen „nové losování“).

5. Předání ceny

Předání ceny vítězi proběhne v místě a čase určeném pořadatelem soutěže. Vítěz je povinen se na předání ceny dostavit osobně. Pokud tak neučiní, může pořadatel rozhodnout o novém losování.

6. Práva pořadatele

Pořadatel má právo zveřejnit jméno a obec bydliště vítěze soutěže a právo zveřejnit fotografie či jiné audiovizuální záznamy pořízené při předávání ceny.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

+5
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

AXA, AXA Manager, iPad, soutěž

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK