Stavební spoření s Liškou: základ pro úvěr s nízkou úrokovou sazbou

Petra Postlova | rubrika: Jak na to | 2. 8. 2007 | 11 komentářů
Stavební spoření s Liškou: základ pro úvěr s nízkou úrokovou sazbou
Chystáte se financovat vlastní bydlení či jeho modernizaci a současně hledáte výhodné a hlavně jisté zhodnocení úspor? Nejlepší volbou je vkládat peníze do stavebního spoření. Nabízí čistý úrokový výnos až 6,94 % ročně a navíc si již v okamžiku podpisu garantujete do budoucna stálou úrokovou sazbu úvěru ze stavebního spoření. Nyní navíc můžete získat prémii.

Při sjednání smlouvy o stavebním spoření máte Vy nebo Vaši blízcí jedinečnou příležitost získat prémii až 1500 Kč. Akce Štědré léto od Jedničky trvá do 30. září 2007.

Stavební spoření je bezpečné a nabízí jistotu do budoucna

Vklady jsou ze zákona pojištěny a navíc chráněny před dopadem inflace osvobozením výnosů od daní. Mnozí navíc ocení to, že si spořením postupně vytvoří nárok na výhodný úvěr. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo potřebují získat finanční prostředky na bytové potřeby ihned. Mohou totiž využít výhodné překlenovací úvěry.

Jak získat výhodný úvěr nebo překlenovací úvěr?

Základem pro nárok na úvěr ze stavebního spoření je smlouva o stavebním spoření. Úvěr a překlenovací úvěr jsou určeny k financování bydlení a jejich výhodou je, že na rozdíl od hypoték nabízí stálé úrokové sazby po celou dobu trvání překlenovacího úvěru i úvěru. Nespornou výhodou je i to, že máte možnost získat úvěr nebo překlenovací úvěr za výhodných podmínek s nízkou úrokovou sazbou. Například můžete mít překlenovací úvěr Kredit Standard s neměnnou roční úrokovou sazbou 3,5 % prakticky současně s uzavřením smlouvy o stavebním spoření. Úvěr ze stavebního spoření je k dispozici se stálým ročním úrokem již od 3,7 %.

Stavební spoření se hodí pro celou rodinu

Stavební spoření je vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Rodiče mohou spořit jak sami za sebe, tak pro své děti. Nezanedbatelná je i skutečnost, že pravidelným spořením jim otevíráte cestu k pozdějšímu čerpání výhodného úvěru ze stavebního spoření, který se jim do budoucna bude s největší pravděpodobností hodit k zabezpečení jejich bytových potřeb. Uzavřete-li pro dítě nebo mladého člověka do 18 let včetně u Lišky smlouvu poprvé, dostáváte navíc slevu až 1500 korun z úhrady za uzavření.

Stavební spoření u Lišky je tradiční a oblíbený produkt

Stavební spoření je standardní součástí českého finančního trhu čtrnáct let a jeho výsledky jsou fenomenální. Tento produkt využívá přes 50 % obyvatelstva České republiky. Od počátku činnosti Českomoravské stavební spořitelny uzavřeli klienti s Liškou více než 5 milionů smluv o stavebním spoření.

Bližší informace získáte u 2500 finančních poradců ČMSS, v obchodní síti ČSOB, na všech poštách nebo na adrese: Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Vinohradská 3218/169, P. O. Box 117, 100 17 Praha 10, tel.: 225 225 225 – informace o spoření, tel.: 225 226 226 – informace o úvěrech, internet: , e-mail: info@cmss.cz.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 11 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 3. 2008 17:06, Kostolníková Ivana

Dobrý den, rádi bychom se optali na úvěr poskytnutý současně se založením stavebního spoření. Jaká by byla úroková sazba? Zda je nutné dát do zástavy nemovitost a jak dlouho by úvěr trval? Předběžně by se jednalo o úvěr 300 tis. při měsíční splátce 2 tis. a nebo 2,5tis Kč. Předem děkujeme za odpověď. Kostolníková

+44
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (11 komentářů) příspěvků.
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Nejlepší spořicí účty už začínají pětkou. Velké porovnání

27. 6. 2022 | Petr Kučera | 6 komentářů

Nejlepší spořicí účty už začínají pětkou. Velké porovnání

ČNB v minulém týdnu znovu výrazně zvýšila základní sazbu, od které se nepřímo odvíjejí i úroky na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Jak se to zatím projevilo v žebříčku nejlepších? celý článek

Volné peníze u obchodníka s cennými papíry. Jak jsou pojištěné?

17. 6. 2022 | Petr Kučera | 12 komentářů

Volné peníze u obchodníka s cennými papíry. Jak jsou pojištěné?

Nižší limit pro náhradu z garančního fondu se vztahuje jen na zainvestované peníze, říká jeden z největších obchodníků. Na takzvanou volnou hotovost klientů, kterou obchodník uloží... celý článek

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

15. 6. 2022 | Petr Kučera | 9 komentářů

Nový rodinný účet nabídne i nejvyšší úrok na spoření

Moneta přichází s novým Rodinným účtem. Vedle moderní aplikace chce zaujmout hlavně nadprůměrným úrokem na spořicím účtu: 5 % ročně do limitu 50 tisíc korun.

Nejlepší stavební spoření v červnu. Porovnali jsme nabídky

8. 6. 2022 | Petr Kielar | 1 komentář

Nejlepší stavební spoření v červnu. Porovnali jsme nabídky

Stavební spořitelny zvyšují úrokové sazby a přidávají bonusy. U které teď nejlíp zhodnotíme vklady?

Stavební spoření jako termínovaný vklad. Známe nejvýhodnější nabídky

30. 5. 2022 | Petr Kielar | 16 komentářů

Stavební spoření jako termínovaný vklad. Známe nejvýhodnější nabídky

Ani na stavební spoření není nutné pravidelně ukládat peníze. Je možné jednorázově vložit větší částku. Prozkoumali jsme, jak si stojí stavební spořitelny ve srovnání s termínovanými... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.