Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Slavia pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaRevoluční 655/1Praha 1110 00
Telefon255 790 111
Infolinka255 790 111
Emailinfo@slavia-pojistovna.cz
Web

Další Informace

IČO60197501

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Slavia pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem slavia pojišťovna, slavia pojišťovna a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

6. 6. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

Terorismus donedávna prakticky všechny pojišťovny řadily mezi okolnosti, za kterých se nevyplácejí peníze ani z cestovních, ani z životních pojistek. Doba se mění a teroristický útok se u těchto pojištění přestává mezi takzvané výluky počítat. Nabízíme přehled, kdo vás pojistí.

Slavia pojišťovna a.s. - Zkušenosti

15. 3. 2018 15:41 | Alice

Nejhorší pojišťovna. Nikomu nedoporučuji. Měli jsme pijištěnou domácnost, sklep a kočárkárnu. Byly nám odcizena kola - vše jsme nahlásili na Policii a samozřejměna pojišťovnu Slavia. Po třech měsících nám byli sděleno, že pojišťovna škodnou událost plnit nebude, protože do kočárkárny měli přístup i ostatní uživatelé bytového domu. Ostatní pojišťovny ukradená kola sousedům uhradily. NEPOJIŠŤOVAT U SLAVIE RADĚJI NIC
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

15. 12. 2017 20:43 | eva a kamil

po uzavreni online pojisteni se nic nedelo zadne podklady pro pojisteni nedosly,penize stazene z uctu,nedoporucuji lejlevnejsi pojisteni,ale jinak k nicemu pojistovna
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (mirek novák 09. 11. 2013 21:02)

9. 10. 2017 15:06 | Blablabla

Nabourala do mě paní pojištěná u Slávie, totálka samozřejmě... To se stalo 22. Února 2017, co k tomu dodat. Komunikace s jejich pojišťovnou nechutná. Případ řešil magistrát, vyplatili mi 60% s tím, že 40% je pozastavených, dokud případ nedpřeší správní orgán. No, správní orgán vše dořešil už tak 4 měsíce zpátky a při pokusu o vymáháni zbylé částly mi píšou, že jim na žádost o poslání rozhodnutí správní orgán nereaguje. Na magistrátu jsem byl, tam mi řekli, že jim přišli již 2 žádosti a na obě odpověděli a že jestli jim je to málo, maji zvednout prdel a jít si pro to, že to je jejich práce. Co k tomu říct, nezbýva mi než se smát, kdybych jednou tu krysu co to řeší potkal tak mu nejspíš šlápnu na krk. Nevím si rady už, počítám s tím že ty keshe už neuvidím, což je špatně, jelikož přesně tohle oni chcou.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

23. 8. 2017 10:27 | Mnatskan

Zaplatil jsem pojišteni cizince a po měsíci zrušil. Vzaly si 90 % platby jako storno poplatek. Sviňe! Zloději!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

22. 8. 2017 11:25 | Petr

Dovolte abych se podělil o svou novou a smutnou zkušenost s pojištěním u pojišťovny SLAVIA, u které jsme měli asi 7 let psa za roční splátku 1000,- Kč. Během této doby jsme měli 3 události, kdy nám jednu zamítli pod záminkou pozdního dodání dokladů, druhou "protože je to kožní choroba = výluka" .. třetí událost byla dražší a pojišťovna byla poprvé nucena plnit. Následovalo ovšem nemilé překvapení, když OKAMŽITĚ následovala písemná výpověď dle par. 22 odst 3. zákona 37/2004 /možnost podání výpovědi po události/. Z komerčního hlediska je pochopitelné, že pojišťovna potřebuje pouze zdravé a bezproblémové klienty, ale pokud je toto oficiální obchodní strategie /vypovědět smlouvu dlouhodobým klientům jakmile vzroste riziko plnění/, tak je to ... smutné... opravdu to takto má FUNGOVAT? Snad bych i pochopil, kdyby někdo přišel a řekl, máte starého psa, budete platit víc.. Nevím jak se chovají ostatní pojišťovny, za mne SLAVIA už asi ne. PS. ještě perlička na závěr .. ve výpovědi je m.j. uvedeno : Pojistiteli náleží uhrazené pojistné v plné výši". Takže když jsem uhradil pravidelnou roční splátku těsně před výpovědí, tak mám opravdu smůlu? Je toto normální?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

10. 6. 2017 19:41 | Vl.Machačka

Pojišťovna Slávia je spolek gaunerů a chování jim nic absolutně neříká a to do doby, než jsem to předal právníkovi a najednou začalo být ticho a od té doby nekomunikují a to za to, že bez důvodu mi tam nějaký matlák zrušil pov.ručení bez důvodu a pak z jejich strany jen lži a jeden to házel na druhého a pak zase, že nejde říct kdo to byl a nejde dát kontak a pod. Nikdy více Slávia!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

10. 6. 2017 16:07 | Olga Matějková

Já jsem měla strach jak dopadne naše vyřízení vyplaceni za škodou událost, která se stala 3.5.2017 když kamení z tatry nalitalo na naše auto po přečtení všech příspěvků zde, ale nemohu si stěžovat po zaslání všech dokumentů vše jsme dělali rozpočtem. Mám peníze již od 8.6.2017 na účtu a ani nedošlo k žádnému krácení peněz.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

5. 3. 2017 23:13 | Luděk

Zatím čtu samé problémy z povinného ručení, ale ono tam asi nefunguje pořádně vůbec nic. Komunikoval jsem s jednou manažerkou a ona neodpovídá. Již jde o tři různé zprávy bez odpovědi. Nikdy a nikde jsem podobné jednání nezažil. Taková pojišťovna nemá co prohledávat na trhu a neměla by mít ani licenci.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

16. 2. 2017 23:36 | Karel

Nedoporučují servisní pojišťovnu ze Zlína. Nechtějí zaplatit nic a hledají stále nějaké nové dokumenty co potřebují. Zlatá Slavie.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Miroslava Naiel 06. 02. 2017 13:00)

6. 2. 2017 13:00 | Miroslava Naiel

Pojišťují cizince bez jediného dokladu totožnosti.Když jsem šla v Mladé Boleslavi pána upozornit na chybně uvedené jméno a datum narození manžela, odmítal se se mnou bavit, že ho to nezajímá! Neseriózní jednání, nedoporučuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2016 10:01 | Ota Voprsalek

Smlouva se Slavii je smlouva s ĎÁBLEM!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

31. 10. 2016 18:17 | Evka

Zajímavé! mě se tě'd s nimi děje to samé! Vyřešili jste to nějak nebo vše zaplatili? Mě přišla po roce nová složenka k zaplacení na další rok s tím, že jinak pojištění zanikne...Já si ho zaplatila jen na rok. Posílali ji asi třikrát. Říkám si, že nic už od nich nechci. Pak příjde další složenka s úhradou pojistného za dva měsíce navíc a pokuta. Pokud nezaplatím, budou vše řešit soudní cestou. Když tam Volám tak paní je automaticky nesnesitelná a arogantní. Pojiš'tovny si asi myslí, že většina Čechů se nechá zmanipulovat a že z pohodlnosti zaplatí vše, co jim kdo pošle na adresu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Mira B. 07. 03. 2014 08:52)

29. 8. 2016 23:45

Dobrý den, aktuálně dnešní zkušenost. Máme u nich pojištěný vozík k autu. Po roce nepřišla žádná složenka k uhrazení pojistného, která měla přijít v 6/2016, až nyní přišla upomínka od nějaké firmy, která pro ně vymáhá pohledávky. Tak jsem tam volala, připadá mi, že už to všechno mají nacvičeno - prý nám složenku poslali, prý nám poslali i první upomínku, a to co jsme teď dostali je už druhá upomínka. Tak musím napsat, že ani složenku ani první upomínku jsme od nich nedostali. U druhé upomínky mám připočetli k částce pojistného 130 Kč administrativní poplatek 300 Kč. Takže u nich už nikdy více. Nechápu toto jednání a chování.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

5. 1. 2016 16:42 | mart

Souhlasím. Slavia už NE. Nejhorší pojišťovna!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

29. 9. 2015 13:43 | Alena

Cestovní pojištění u poj. Slávia rozhodně nedoporučuji!!!! V zahraničí jsem nešikovně upadla. měla jsem poraněný obličej a vylomený přední zub. Za základní ošetření jsem zaplatila v přepočtu cca 7.000,- Kč /kořen mi zabrousili , dali něco proti bolesti a provizorně zakryli/. Po 4 měsících tahanic s pojišťovnou mi proplatili 296,- Kč.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 35 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 111 046 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK