Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

NN životní pojišťovna

Kontakty

AdresaNádražní 334/25Praha 5150 00
Telefon257 471 111
Infolinka800 127 127
Emailklient@nn.cz
Web

Další Informace

IČO40763587

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

NN životní pojišťovna - Články

Výpis článků s klíčovým slovem ing pojišťovna, nn životní pojišťovna

Životní pojištění. Co je a jak funguje progresivní plnění

12. 9. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Životní pojištění. Co je a jak funguje progresivní plnění

Pojistné smlouvy a podmínky jsou plné výrazů, kterým laik jen stěží porozumí. Jedním z takových termínů je progresivní plnění. Poradíme, co pojistka s progresí znamená a jaké výhody vám může přinést.

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

6. 6. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

Terorismus donedávna prakticky všechny pojišťovny řadily mezi okolnosti, za kterých se nevyplácejí peníze ani z cestovních, ani z životních pojistek. Doba se mění a teroristický útok se u těchto pojištění přestává mezi takzvané výluky počítat. Nabízíme přehled, kdo vás pojistí.

Šéf NN pojišťovny: Váš život nemá cenu tři sta tisíc

26. 11. 2016 | Ondřej Tůma | 22 komentářů

Šéf NN pojišťovny: Váš život nemá cenu tři sta tisíc

„Když si u nás člověk sedne do auta, chce mít jistotu, že má pojištěné plechy. Jestli je sám pojištěný, to často vůbec neřeší,“ říká generální ředitel NN pojišťovny a penzijní společnosti Jiří Čapek.

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

30. 8. 2016 | Monika Hájková | 2 komentáře

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

Za hranice nevyjíždíte bez cestovního pojištění a navíc máte i životní pojistku. Pokud se ale stanete obětí teroristického útoku, nemusí ani jedna z pojistek stačit. Jak pojišťovny postupují, pokud jde o cestovní pojištění, a které pojišťovny mají terorismus ve výlukách u životního pojištění? Dozvíte se v našem přehledu.

Helena Lazosová: Statistiky jsou spravedlivější než unijní regulace

14. 12. 2013 | Martin Vlnas | 3 komentáře

Helena Lazosová: Statistiky jsou spravedlivější než unijní regulace

„Jsem vystudovaná pojistná analytička. Je ještě potřeba něco dodávat?“ odpověděla s úsměvem na rtech Helena Lazosová na otázku, co říká sjednocení pojistných sazeb pro muže a ženy, které si vynutila Unie. Čerstvá šéfka marketingu a produktového vývoje ING Pojišťovny pro Českou republiku a Slovensko byla první ženou z branže, s níž jsme toto téma otevřeli. Není se čemu divit, vývoji produktů u konkurence většinou šéfují muži.

NN životní pojišťovna - Zkušenosti

6. 5. 2017 18:05 | Schille Petr

Dobrý den dne 8.4.2017 jsem s vámi ukončil smlouvu a bylo mi řečeno že do čtrnácti dnu mi pošlete peníze ale nevím zdali pošlete na konto nebo složenkou ale zatím se nic neděje tak vám písní zdali se již něco děje dDěkuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

1. 6. 2016 23:50 | Kateřina Maitahová

Dobrý den, můj poradce funguje mezi Hradcem Králové a Prahou, sama jsem z Nymburska, Kolínska.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lenka Malečková 25. 02. 2016 12:25)

25. 2. 2016 12:25 | Lenka Malečková

Kateřino, můžu se jen zeptat odkud váš poradce je? Pokud by byl např. z Prahy, je to pro mě zbytečné. Díky.
Jinak co se týče ING a NN, tak NN je Životní pojišťovna a Penzijní společnost. Někdy na jaře se takhle rozdělili, trochu mě to taky zmátlo. A mají i jiné stránky Životko je na: https://pojistovna.nn.cz Penzijko: https://penze.nn.cz/
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Kateřina Maitahová 20. 09. 2015 19:56)

14. 11. 2015 11:25 | Antonín

Za mě taky můžu NN jen doporučit. Za stejně poškozené rameno jsem u České dostal 20 tisíc a u NN 160 tisíc. Stačil pouze papír od doktora co mě léčil , netahali mě po jejich doktorek jako třeba Česká Česká a celkově sporte. Jinak pokud tu má někdo urazovku a myslí si, že mu to bude šetřit tak je debil, pokud chcete urocit vaše úspory tak od toho jsou investice a podílové fondy !
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

20. 9. 2015 19:56 | Kateřina Maitahová

Velice záleží na poradci, dlouho jsem poradce hledala a konečně našla, pokud-li chcete mohu zaslat kontakt KaterinaMaitahova@seznam.cz. Jinak co se týče plnění manžel měl děti pojištěné u ČP a já u ING- teď NN a za stejnou věc jsme od ČP dostali 1000 a od NN 9000, dcera si ošklivě zlomila ruku. NN do 14 vyplaceno ČP měsíc a půl k vyplacení. Pak bych ráda uvedla na pravou míru to, že ING a NN je rozdíl a upřímně ING také nedoporučuji tak jinak nedoporučuji bankovnictví, ale co se týče života ano. Jinak me opravdu mrzí že takové komentáře píše jeden a ten samí člověk, který 100% něco porušil, tak je naštván, že by penízky podvodem chtěl.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-6
Líbí
Nelíbí

20. 7. 2015 11:49 | danča

Tak nikdy víc s tímto ústavem, varujeme všechny před spořícími produkty, slíbena návratnost 100% vkladu a ještě procenta , za 5 let jsme přišli o 5000, nemluvě o tom, že dát si před 5 lety 2 stavebka, jsme teď 30000 v plusu. Podvodníci a vše říkající NN- Nic Nečekejte.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

27. 10. 2012 3:46

Souhlasím s tímto článkem,nic si s ING nezačínejte.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dunovský Petr 14. 07. 2012 20:11)

14. 7. 2012 20:11 | Dunovský Petr

Mé skušenosti z ING Životní pojištovnou jsou následující. Nechal jsem se uchlácholit mou kamarádkou, která pracuje pro pojištovnu ING, že má poojistka kterou mám v součastné dodě u České pojištovny je pro mne navýhodná a že Česká pojištovna jsou zloději kterým jen platím a nic od nich nedostanu. Uzavřel jsem tedy v počátku roku 2011, prý pro mne velice výhodnou životní pojistku prostřednictvím mé dobré kamarádky z pojištovnou ING. A EJHLE CO SE STALO! K mé smůle jsem počátkem roku 2012 měl ůraz, v levém koleni. diaknosa zněla:roztržení vazu kolena a roh vnitř. menisku. Musel jsemm tedy podstoupit operaci kolena. Poslal jsem potom lékařskouz zprávu na obě pojištovny. Na už zmíněnou pojištovnu ING, a také na Českou pojištovnu. Nutno ještě dodat, že u České pojištovny platím asi poloviční čásku než u pojištovny ING. Od České pojištovny mi obratem přišlo že se má záležitost vyřizuje a následně mi přišlo na učet uspokojivé finančni vyrovnání. U pojištovny ING to proběhlo naprosto obráceně. dlouho se nikdo neozval a po dvou měsících mi poslala likvidátorka pojistných událostí, paní Matoušková dopis, že nemám nárok na žádné finanční plnění. Toto je muj první krok,upozornit všechny lidi na tuto zlodějskou pojištovnu, další kroky budou následovat. Nenechám si to. Chci se tímto omluvit za výroky mé kamarádky vůči České pojištovně, jsou daleko horší pojištovny a právě tato ING je v okrádáni slušných lidí ŠPIČKA. Dunovský Petr
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

15. 6. 2012 16:50 | Hanáková

I já se připojuji ke stížnostem na ING pojišťovnu. Od 16. února, kdy jsme odeslaly potřebné doklady k výplatě pojistného po úmrtí otce, jsme se přes několikeré urgence nedověděly, zda jsou doklady v pořádku, v jakém stádiu je vyřizování výplaty a zda vůbec výplatu obdržím. Každého varuji, ať se od této pojišťovny drží co nejdále. V porovnání s přístupem Kooperativy i České pojišťovny zcela jasně propadli.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

29. 3. 2012 11:28 | I Bulvová

Ještě doplňuji pro objektivitu: Po včerejší zkušenosti hodnotím pracovnice klientského centra velmi kladně, konkrétně paní Mrkvičkovou, která reagovala promptně na mou e-žádost. Takže zřejmě je negativum opravdu v Č.Budějovicích...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ing.Iva Bulvová 27. 03. 2012 14:32)

27. 3. 2012 14:32 | Ing.Iva Bulvová

Připojuji se k výše uvedeným všem záporným příspěvkům. Myslím, že práce dealerů je otřesná, stejně tak pobočka v českých Budějovicích - klidně zrušit. Nevyhoví, vše je problém, nic nejde, pokud klient žádá jen maličkost - změnu adresy. Ve 21.století - PROBLÉM!! Negativní zkušenosti má manžel, od dob komunismu se s tak otřesným přístupem ke klientovi nesetkal.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-2
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2012 6:05 | AlishaCraft29

Set your life more simple take the loans and all you want.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-2
Líbí
Nelíbí

13. 11. 2011 21:19 | životní omyl

Dobry den,s ING mam zaporne skusenosti,uzavrel jsem smlouvu o ktere jsem si myslel ze me ochrani a ono h....o,pri uzavreni jsem jasne rekl jake mam pozadavky a to,pro pripad ze by se mi neco stalo,jelikoz jsem mel rizikove povolani jsem chtel byt chranen,jenze se mi nikdo neobtezoval rict,ze kdyz se mi neco stane do jednoho roka od pojistení tak dostanu akorat tak H....o,vim,kazdy namitne ze je to moje blbost a ze jsem si mel precist podminky asi tak o 5 -ti strankach maleho pisma,tak kdyz nemuzu verit pojistovakum tak nevim,oni jen aby meli počet smluv,jen kratce co se mi stalo-uzavrel jsem smlouvu,po mesici mi zacali zdravotni potíže,jednoho dne jsem prisel z prace a seklo to se mnou,nasledovala nemocnice spousta vyšetrenia ve finale mi byla určena diagnoza Akutní leukemie,kdyz jsem se z toho po dvou letech dostal domu z nemocnice po transplantaci a lecbe a trochu nabral sily,tak jsem po pojistovne zadal plneni,CO ONI NA TO???????????bohuzel,tuto nemoc jste moch predpovidat,idioti,samozrejme nezapomeli dodat formulku o roku kdy se mi nic stat nemuze,o ktere jsem nevedel,takže nevim,lidi nebudte blbi a utečte od nich,protože vas nepodržej,jen si chtej nahrabat,maj to dobře spočítany,možna skusim neco soudne,nevim,musim si nechat poradit,vsem lidickam preju hodne zdraví a prežijte to tady na tom nasem světě,papa
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-7
Líbí
Nelíbí

9. 12. 2008 18:34 | nachytaný

jesli-že odstoupíte od smlouvy v prvních 2 a půl letech, nedostanete prostě nic. :-(
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

6. 3. 2003 14:59 | karlos

sorry , to byla otazka na tebe Michale, tak jeste jednou, v cem vidis problem u jejich dealuru
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-40
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 12. 10. 2001 09:06)

Zobrazit všech 24 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 787 919 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK