Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Generali Pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaBělehradská 299/132Praha 2120 00
Infolinka244 188 188
Emailservis@generali.cz
Web

Další Informace

IČO61859869
Obchodní firma a právní forma pojistitele, místo registrace pojistitele:
Generali Pojišťovna a.s., IČ: 618 59 869, provozující pojišťovací činnost, zajišťovací činnost a činnost související s pojišťovací a zajišťovací činností ve smyslu zákona č. 363/1999 Sb., o pojišťovnictví, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 2866

Adresa sídla pojistitele:
Bělehradská 132, 120 84 Praha 2, Česká republika

Název a sídlo orgánu odpovědného za výkon státního dozoru nad činností pojistitele:
Česká národní banka, se sídlem Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Generali Pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem generali pojišťovna, generali pojišťovna a.s.

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

10. 8. 2017 | Monika Hájková | 2 komentáře

Srovnání: Na kolik přijde povinné ručení

Kdo chce jezdit autem, neobejde se bez povinného ručení. Na kolik pojistka přijde a na co si dát pozor? Peníze.cz přináší porovnání online cen povinného ručení.

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

24. 5. 2011 | Ondřej Tůma | 22 komentářů

Pojištění právní ochrany může ušetřit spoustu peněz

Tak a dost! Tady si z vás snad někdo dělá legraci! Nejradši byste toho šizuňka hnali k soudu! Kdybyste na to ovšem měli. Peníze a žaludek. A kdybyste vůbec věděli, jak se to dělá. Možná jste si včas měli sjednat pojištění právní ochrany.

Generali Pojišťovna a.s. - Zkušenosti

11. 4. 2018 9:13 | Zdeněk

Dobrý den, mám 2 zkušenosti s pojišťovnou Generali a obě katastrofální. První bylo havarijní pojištění. Po té, co jsem havarival s autem a bylo to označené za “totálku” jsem z pojišťovny téměř 3 měsíce lánal informace, kdy dostanu peníze z havarijního pojištění. Likvidátor události nebral telefony, neodpovídal na e-maily. Až když jsem se na centrálu vydal osobně a nechal si onoho likvidátora zavolat, se ledy hnuly a do týdne jsem měl peníze na účtě. Ponaučení: neztrácejte čas telefonováním, jděte ba centrálu hned. Druhou zkušeností bylo spořící životní pojištění, které jsem se pro jeho nevýhodnost rozhodl ukončit. Na přepážce mě vypovídající zaměstnanec Generali ujistil, že ihned po uplynutí 6ti týdenní výpovědní lhůty obdržím naspořenou částku (odkupné) na účet. Jelikož tato lhůta zasahovala pár dny do dalšího měsíce, ptal jsem se, zda-li musím i za tento měsíc zaplatit pojistné. Pracovník přepážky řekl, že nemusím. Když 6ti týdenní lhůta uplynula a peníze nepřicházely, začal jsem se o to zajímat. Operátorka na telefonní lince mi sdělila, že peníze obdržím až o měsíc později, že mě nejspíš zaměstnanec přepážky mylně informoval a navíc musím zaplatit i ono zmiňované pojistné. Když mi peníze konečně přišly, zjistil jsem, že částka je nejnže nižší, než mi bylo řečeno na přepážce při vypovídání smlouvy, ale samozřejmě v ní nebyly započteny ani ty dvě další pojistné, které jsem byl nucen ještě zaplatit. Ponaučení: neshednávejte se spořící životní pojištění s vidinou cílové částky, protože tu nikdy neuvidíte. Mám-li tedy zhodnotit své zkušenosti s pojišťovnou Generali, tak pokud se někdy bude demonstrovat za její zrušení, budu jedním z demonstrantů. Jsou to prospěcháři, kterým jde o vlastní zisk, nikoliv o spokojenost klientů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

17. 3. 2018 13:11 | Jirka

Všechno zlé je k něčemu dobré. Díky tomu ,že jste mi zrušily denní odškodné úrazu na syna(kdy měl více úrazů,já i dcera žádné), jsem si všiml ve výpisu ,že se mi začala strhávat rizika a poplatky (za rok 2017)přesahující výši vkladů(+13000kč pojistné, -15185kč rizika a poplatky). Proto jsem se rozhodl smlouvu zrušit! Bohužel hodnota smlouvy( odkupné ) nepokryje ani částku kterou budu muset vrátit na daních. Jsem zklamán a rozhodně si už nikdy neudělám Životní pojištění se spořením!!! . Beru to jako podvod, při sjednávání smlouvy mi bylo řečeno , že cca 50% půjde na úraz a 50% na spoření, které se bude ve fondech úročit. Už je mi jasné ,že bych dostal méně peněz než tam vložím, tak k čemu je to dobré? Sjednám si u konkurence "životko" bez spořeni.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

20. 2. 2018 10:55 | Jarka

Dobrý den, měla jsem životní pojištění včetně trvalých následků u dvou pojištoven, platila jsem roky 1000.- měsíčně u každé, abych byla krytá.Stal se mi velmi vážný úraz, přes rok léčení operace 3 měsíce Kladruby a mám trvalé následky. Od pojištovny Generali jsem dostala vyplacených 660.- korun a uznání pouze 0.33% >>výsměch<< a od jiné vyplacení 6.7% za to samé, tak posuďte sami. Všechny pojistky jsem zrušila, ale už je pozdě. Tak raději uvažte, zda se pojištění vůbec vyplatí, ale 100% ne u Generali pěkný den
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2016 21:59 | Tepes

Důrazně nedoporučuji tuto instituci. V případě nezaplacení pojistky na další období (při roční platbě bych při nezaplacení očekával ukončení smlouvy), krom zaúčtování penále, předávají "dluh" na třetí osobu. Víceméně by stačil jeden telefon a bylo vyřešeno, takto jsem se o problému dozvěděl náhodně z mailu, který byl odfiltrován do adresáře aktualizace :D Šmejdi se státním požehnáním...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

6. 2. 2018 14:41 | Barbora Sochorová

Dobry den, vskutku otresne jednani. Jen ryzuji penize z lidi, kdyz maji neco vyplatit chteji spousty papiru, na vse tricet dni. Nesjutecne tezce vybojovane penize a po dlouhe dobe, takove pojisteni je k nicemu. Chystam se je dat uz k soudu, do TV apod. Byli by na dliuho zde psat co jsem s nima zazila na neschopence a za jak dlouho proplatili hospitalizaci. Jak delaji blbce z lidi, ze mnozi starsi obcane, vazne nemocni lide v bezvedomi ci rakovinou apod. nemaji na tyto boje kondici, je myslim jasne. Financni poradce co je dohodi klientum dostanou statisice od pojistovny a ty co zas dohodi lidi temto poradcum take odmeny. Je to byznys a vsechno jsou to nechutni smejdi, hlavne si nahrabat a byt v teple.Lidi nenechme si srat uz na hlavu. Preji pokud mozno hezky den vsem pojistenym :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

1. 12. 2017 18:00

Souhlasím podobná zkušenost likvidátorka podává nepravdivé údaje nepošle písemně rozpočet dohadování a vyhrožování jak na tureckém trhu Pozor na ně vše si ohlídat jinak vás oberou!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jirka 19. 09. 2010 19:31)

13. 8. 2017 17:55 | Petr

Neseriózní jednání,
při online sjednání cestovního pojištění se dozvíte jiné informace, než po uzavření smlouvy, kde je spousta výjimek. Při stornování pojistky jste odkázáni v 21. století na doporučený dopis na jejich centrálu, díky čemuž si mohou část ceny pojištění nechat...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

16. 6. 2017 13:21 | V.F.

Bohužel musím přidat další negativní zkušenost. Klientka měla životní pojištění u Generali, stal se jí úraz a likvidační oddělení si dává dost načas. Jednání s pojišťovnou trvá už cca 3,5 měsíce, v současné době čeká už 14 dní na to, než likvidátor zavolá jejímu doktorovi, aby mohl poslat písemně výsledek šetření, celé to uzavřít a případně poslat peníze. Svým klientům už Generali nikdy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

6. 3. 2017 15:38 | Andrea

Nejhorší pojišťovna, co snad existuje.. přítele nabourala ženská a teď mu chtějí vzít auto. První měl doplatit skoro 10 tisíc, a když pohrozil právníkem, tak to najednou snížili na 5 tisíc. A teď mu chtějí zabavit celé auto. Co to má být? Dejte si na tuhle pojišťovnu bacha..
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

16. 2. 2017 22:30 | Renik

Pritel ma u teto pojistovny pojistku, jezdi kamionem. Sek zaplatil pres internet. Tak pak zadal po pojistovne pres telefon,at mu zaslou na email ze ma pojisteni zaplacene, ze to potrebuje dolozit na uctarne. Byli lini neco odeslat!!! Neodeslali nic.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

21. 1. 2017 22:50 | Lada J.

Mám stejnou zkušenost s povinným ručením. Taktéž mi zaslali sms vyzývajíjí k vyzvednutí nějakého dokumentu na internetových stránkách o jejichž existenci jsem neměla tušení. Byla tam upomínka platby, jenž jsem měla platit složenkou. Složenka nikdy nedorazila, upomínka korespondenčně také ne. Já nikdy nic pozdě neplatím, příčí se mi to. Navíc je částka vyšší, než jaká byla sjednána bez jakéhokoliv důvodu, okolnosti se nezměnily, žádnou nehodu jsem neměla. Jejich předražená linka není teď o víkendu v provozu, navíc skvělá představa, že jsem jezdila bez platné zelené karty. Bohužel mě to se mi to při všech starostech nepodařilo uhlídat, když má přijít složenka. A posílat s dvouměsíčním zpožděním s odpuštěním podělanou smsku, kterou jsem četla po několika dnech uplnou náhodou, protože jsem si samozřejmě myslela, že je to nějaká nabídka nebo přání k něčemu. Jinak bych jezdila nepojištěná do aleluja. Trošku nechápu, jak by na tom byl takový chudák 75letý děda, který internet viděl tak z rychlíku a neumí otevřít sms. Přijde mi, že to dělají naschvál. Hnus, hned, co to půjde jdu od nich pryč!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

5. 11. 2016 10:52 | Alena Rovnerová

S pojišťovnou Generali mám negativní zkušenosti. Autoservis, který je u nich pojištěný mi při servisní roční prohlídce totálně zničil auto. Neseriózní jednání pojišťovacího pracovníka (drzé, neomalené a řekla bych vulgární) mne připravilo o vidinu, že dostanu peníze. Nehoda se stala 29.9.2016, dnes je 5.11.2016 a já nemám auto a ani peníze. Firma, která mi škodu způsobila hraje mrtvého brouka a chová se jako bych chtěla něco, na co nemám nárok. Ano jistě firma mi zařídila náhradní auto, ale to jsem jim vrátila, jelikož mělo dost sjeté gumy! Takže jsem jim nevěřila, a proto jsem auto vrátila. Řeknu Vám, že kdo něco podobného nezažije NEUVĚŘÍ. Uvažuji, že budu chtít po pojišťovně náhradu za promarněný čas, nesolidní jednání(neinformovanost poškozeného) a za provolané telefony, kterých bylo mnoho. Nejsem tak bohatá a peníze potřebuji na jiné auto. Doufám, že reklama, která se vysílá na rádiu Impuls není jen klam a pojišťovně Generali jde určitě o jejich dobré jméno.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

25. 10. 2016 16:04 | Ondřej

Vám všem co máte negativní zkušenost doporučuji zamyslet se nad tím kdo Vám tu kterou pojistnou smlouvu sjednal. Chyba není v pojišťovně, ale v lidech, já jsem s celou rodinou u Generali pojištěný už řadu let a neměl jsem s nimi jediný problém! Proplatili bez problému jak moje úrazy tak úraz dcery i onemocnění partnerky - ale se vším mi pomáhal člověk co mi smlouvu sjednal, nic jsem nemusel hlásit sám!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

9. 10. 2016 18:05 | Saj

Nejhorsi pojistovna!Pri poruse auta v patek v madarsku nebyli schopni zajistit odtah.Slovensky hovorici zena z pojistovny vas prehazuje jak horkej brambor na dalsich 5 "poradcu" a nakonec po 4h cekani vam reknou ze mate pockat do pondeli!!!Banda na rozbiti huby.Nikdy nic uz od tohoto cirkusu.Hnus
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

31. 8. 2016 14:56 | Hana

Dobrý den, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s likvidátorem Tomášem Coufalem? Nám se před 3mi měsíci stala havárie vodovodního potrubí v našem panelovém domě - ucpala se stoupačka pod námi ve sklepě a voda ze záchodů i van 8 pater nad námi nám natekla téměř do celého bytu.. Bylo kontaminováno vše, co leželo na podlaze, vše se muselo vyhodit.. Byly zničeny 2 plovoucí podlahy.,.Museli jsme byt nechat vyčistit chemicky, jinak bysme tam s dětmi už nemohli bydlet.. Vše nás stálo spoustu peněz, času i nervů, ale bylo nám řečeno, že nám to určitě pojišťovna zaplatí.. Protože byla ucpaná stoupačka domu, tak se to mělo platit z pojistky domu, který je pojištěn u Generali. 3 dny od havárie k nám přišel technik pojišťovny vše nafotit.. A pak se nedělo nic.. I když jsme už několikrát posílali podklady pojišťovně, tak s námi likvidátor T.Coufal, co to má na starosti, nejedná. Co máme dělat??? Máte někdo zkušenosti??? Dá se donutit pojišťovna, aby případ předala někomu jinému? Coufal nám tvrdí, že prý to nejde a přímo se nám vysmívá..Máte někdo osobně s tímto člověkem zkušenosti???
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 89 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 434 173 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK