Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 212 komentářů)

25. 11. 2021 10:53 | Kateřina

Neseriózní jednání. Tři lékařské zprávy potvrzují diagnózu, nicméně pojišťovna vám napíše, že vám bolestné neuzná, protože diagnóza není nikde uvedena. Asi někdo neumí číst! ... Neskutečné průtahy s vyřízením totální škody, následná neochota vyplatit celou sumu, za což si svými průtahy můžou sami. Děs a hrůza.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 13:54 | Jirka

Rozhodně nedoporučuji. Při úrazu trvajícím od května 2021 do dnešního dne (absolvuji každý týden dvě rehabilitace) nevyplaceno nic z důvodu, že lékař neuvedl, že se jedná o úraz v lékařských zprávách. Přitom v propouštěcí zprávě po operaci jasně uvedeno, že se jedná o úraz ten a ten. Tato pojišťovna musí být opravdu bohatá, jelikož dle reakcí ostatních nevyplácí zdaleka nic. Zbytečné u nich pořád být.
0
+-

16. 11. 2021 11:25 | petra

Nejhorší pojišťovna na trhu,neochota cokoli řešit jde jim jen o peníze,nikomu nedoporučuji
+2
+-

10. 11. 2021 13:26 | Petra

Vubec nedoporucuji,jedna velká katastrofa. Jednani arogantní a pokud maji plnit vzdy problémy.
+1
+-

9. 11. 2021 13:39 | Jiří Kiš

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení jiné: ★

Při úraze sítnice nic nevyplácí , dejte si pozor na úrazové pojištění od této společnosti - celá škála úrazů je ve výluce, přečtěte si o tom , než sepíšete smlouvu!!!!!
0
+-

5. 11. 2021 18:31 | Vašek

Došlo k dopravní nehodě, kde PČR na základě fotodokumentace a kamerového záznamu určila jako viníka řidiče ČP. Na základě toho vydala potvrzení o dopravní nehodě a potvrdila záznam o dopravní nehodě.
Likvidátor určil smluvní servis k opravě poškozeného vozidla tak, aby oprava nebyla příliš drahá.
Mezitím si likvidátor vyžádal ještě další informace k nehodě, které jsem mu poskytla a dále již nekomunikoval.
Dne 2.11. 2021 bylo opravené vozidlo vyzvednuto ze smluvního servisu bez jakýchkoliv připomínek ze strany servisu nebo pijišťovny.
Dne 5.11. 2021 přišel email z pojišťovny, že mě jako poškozené přisuzuje spoluvinu a požaduje abych přesnou polovinu z částky za opravu uhradila smluvnímu servisu.
V prvé řadě se ptám, zda má pojišťovna ze zákona pravomoc měnit rozhodnutí PČR bez jakékoliv další součinnosti s ostatními účastníky řízení?
Když pominu, že by se mohlo jednat o podvodné jednání pojišťovny, tak je určitě v rozporu s dobrými mravy uvést v omyl poškozenou a smluvní servis tím, že oprava bude uhrazena v plné výši. Za 3 dny po dokončení opravy a převzetí auta bez jakéhokoliv vysvětlení změnit výši pojistného plnění.
+1
+-

26. 10. 2021 0:40

Máte pravdu ja jsem měl u generali taky pojištění na 15 let jak přišlo plnění peníze tam nebyli.
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

19. 10. 2021 17:47 | XXX

Tak já to mám přesně naopak :-D Kdysi jsem odešla od Generali kvůli jejich neserioznímu jednání, různým jobovkám a vysoké pojistce. Tak jsem přešla k České pojištovně a tam naprostá spokojenost, nikdy žádný problém. Ale jakmile se k nim připojila Generali, tak jsem se zděsila a opět problémy. Člověk od nich uteče a oni se pak přifaří znovu :-D
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2021 11:58 | Luděk

Cca 20 let nesnáším Českou pojišťovnu,vždy byl nějaký problém,proto jsem se pojistil u Generali.Když jsem zjistil,že se spojily ,tak mě stály vlasy hrůzou.Opět problémy.Druhé auto mám pojištěné u jiné pojišťovny a bez problémů.Rychle pryč.
-1
+-

28. 8. 2021 11:08 | Oldřich

já s pojištovnou negativní zkušenost nemám, zatím jsem neřešil žádnou událost, přesto od nich přejdu v nejbližší době jinam, už mě nebaví se s nimi každý rok handrkovat jak báby na trhu pokaždé když mi rok co rok zdražují povinné ručení asi o 400 kč ročně, podotýkám že za třicet let jsem nikdy neřešil žádnou nehodu, nechám si všechny smlouvy co u nich mám ( a není jich málo ) přepracovat jinde a postupně přejdu tam kde si váží zákazníka....tyto recenze co tu jsou mě jen ujištují v tom že mé rozhodnutí je správné ...
+3
+-

26. 8. 2021 12:06

Dobrý den,též řešíme úmrtí .Můžu vědět ,na co se máme připravit??
0
+-

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2021 14:02 | Diana

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení jiné: ★ ★ ★ ★ ★

Velmi dobra, vse probehlo bez problemu penize prisli za dva dni, nemam co vytknout
0
+-

12. 8. 2021 21:46 | Zdenda

Hodnocení pojištění auta: ★

Byla mi způsobena nehoda na vozidle (nebyl jsem viník), dal jsem auto do autorizovaného servisu doporučeném likvidátorem ČPoj. (pojišťovna viníka), servis opravil, ale musel jsem doplatit 4000Kč navíc, pojišťovna mé oprávněné námitky zamítla. Od té doby se ČPoj. vyhýbám.
+2
+-

12. 8. 2021 21:25 | Marina

Hodnocení životní pojištění: ★

Špatná zkušenost, úmrtí manžela…horší pojišťovnu jsem ještě nezažila
0
+-

12. 8. 2021 20:51 | Ctibor Jareš

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★

Velmi dobré
-1
+-

11. 8. 2021 10:48 | Jan Penota

Pokud se pojistíte u této podvodné firmy, tak nečekejte rozhodněm, až se vám něco stane, že vám budou plnit pojistné. Zaúkolují vás různými žádostmi a potvrzení, což vám zabere dost času, a pak to navlýknou na tzv. výluku z pojištění. Prostě vám zavolají, že mají pro vás špatnou zprávu, že škodu neuhradí.
0
+-

4. 8. 2021 2:57 | David

GENERALI JE NEJHORŠÍ POJIŠŤOVNA !!! STÁLE SI HRAJÍ NA NEJ NEJ NEJ A PRI TOM VŠEM ČLOVĚK JIM PLATÍ DOST VYSOKOU POJISTKU, KTERÁ JE VE FINALE ÚPLNĚ NA NIC . UŽ NIKDY !!!
0
+-

28. 7. 2021 19:57 | Adam

Nedoporučuji zloději na pobočkách neumí odpovědět na otázky
+2
+-

19. 7. 2021 17:16 | Tomáš

Jak to tak tady pročítám, už psát snad ani nemusím. Generali se prosím vyhýbejte obloukem. To co je psáno je dáno.. Děkuji, Tomáš
+3
+-

14. 7. 2021 11:50 | uu

Je to smecka gauneru
+2
+-

Stránka 1/11

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 040 325 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2021

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Doporučujeme

Kde proboha žili? Fialův plán boje s covidem sází na nemožné

Kde proboha žili? Fialův plán boje s covidem sází na nemožné

Nediskriminovat, ale spojovat. Budoucí vládní koalice Petra Fialy, který bude brzy jmenován...více

Povinné očkování je tu. Můžeme se snad z covidu vyhrabat jinak?

Povinné očkování je tu. Můžeme se snad z covidu vyhrabat jinak?

Dosluhující kabinet vyhlásil další nouzový stav, a kromě toho vytasil zbraň těžkého kalibru...více

„Ať tě znásilní horda migrantů, ty tlustá krávo.“ Musíme si takové komentáře na internetu nechat...

„Ať tě znásilní horda migrantů, ty tlustá krávo.“ Musíme si takové komentáře na internetu nechat líbit?

„Doteď mi chodí výhružky smrtí nebo doporučení, aby mi někdo uřízl hlavu nebo mě znásilnil....více

Hranice inkluze. Je důležitější budoucnost školství, nebo vzdělání mého dítěte?

Hranice inkluze. Je důležitější budoucnost školství, nebo vzdělání mého dítěte?

Jednoznačně jsem příznivkyní inkluzivního vzdělávání. Ale obě moje dcery chodily na osmileté...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Mejstřík

ekonom

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 10 duelů
Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
53,85 %

z 13 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services
Nadílka

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.