Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Česká pojišťovna a.s.

Kontakty

AdresaSpálená 75/16Praha 1110 00
Telefon241 114 114
Infolinka841 114 114
Emailklient@cpoj.cz
Web

Další Informace

IČO45272956

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Česká pojišťovna a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem česká pojišťovna, česká pojišťovna a.s.

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

6. 6. 2017 | Monika Hájková | 1 komentářů

Pojištění a terorismus. Kdo platí a kde ho mají ve výlukách

Terorismus donedávna prakticky všechny pojišťovny řadily mezi okolnosti, za kterých se nevyplácejí peníze ani z cestovních, ani z životních pojistek. Doba se mění a teroristický útok se u těchto pojištění přestává mezi takzvané výluky počítat. Nabízíme přehled, kdo vás pojistí.

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

30. 8. 2016 | Monika Hájková | 2 komentáře

Teror a pojištění: Která pojišťovna platí a kdo vás nechá na holičkách

Za hranice nevyjíždíte bez cestovního pojištění a navíc máte i životní pojistku. Pokud se ale stanete obětí teroristického útoku, nemusí ani jedna z pojistek stačit. Jak pojišťovny postupují, pokud jde o cestovní pojištění, a které pojišťovny mají terorismus ve výlukách u životního pojištění? Dozvíte se v našem přehledu.

Pavel Řehák: Dělat pojištění, které bychom se nestyděli nabídnout vlastním rodičům

4. 6. 2016 | Monika Hájková, Martin Vlnas | 7 komentářů

Pavel Řehák: Dělat pojištění, které bychom se nestyděli nabídnout vlastním rodičům

„Díky Directu se před námi objevil prostor, kde se dá dělat pojištění, které bychom se nestyděli nabídnout vlastním rodičům,“ popisuje Pavel Řehák jednu z myšlenek, na které spolu se svými partnery z VIGO Investments staví pojišťovnu Direct.

Bouračka v zahraničí: Dostat se k penězům z pojišťovny může být oříšek

11. 6. 2015 | Ondřej Tůma | 2 komentáře

Bouračka v zahraničí: Dostat se k penězům z pojišťovny může být oříšek

Doba letní dovolené se blíží. Statisíce Čechů vyrazí na cesty za hranice všedních dnů a republiky vlastním autem. Málokdo ale ví, jak si v cizině poradit s autonehodou a co dělat, aby si zbytečně nekomplikoval cestu k náhradě škody od pojišťovny.

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

3. 2. 2015 | Zdeněk Bubák | 7 komentářů

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

Přinášíme výsledky čtvrtého ročníku soutěže Finparáda – Finanční produkt roku.

Kolik stojí smrt? Češi na posledním rozloučení šetří

6. 11. 2014 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Kolik stojí smrt? Češi na posledním rozloučení šetří

Před pár dny jsme si připomínali své blízké, kteří už tu s námi nejsou. Připomínat bychom si ale měli i vlastní pomíjivost. Víte, kolik dnes stojí pohřeb? A máte jistotu, že ten váš bude skutečně vypadat podle vašich představ?

Očima expertů: Jak si má Česká pošta vydělávat na živobytí?

26. 9. 2014 | Gabriel Pleska, Ondřej Tůma | 14 komentářů

Očima expertů: Jak si má Česká pošta vydělávat na živobytí?

Prodej bankovních produktů a pojistek. Prodej spotřebního zboží, vymáhání pohledávek, Poštovní lékárna… Česká pošta dostane občas sodu, že se věnuje i jinému byznysu než doručování. Nebo spíš za to, jak se mu věnuje. Pošta říká, že by byl hřích nevyužít sítě, kterou má k dispozici, a především – že se jen poštovními službami neuživí. Jak by si na sebe měla vydělávat?

Pojišťovny jdou podvodníkům po krku. V akci i „detektory lži“

21. 8. 2014 | Ondřej Tůma | 1 komentářů

Pojišťovny jdou podvodníkům po krku. V akci i „detektory lži“

Počty odhalených pojistných podvodů rok od roku rostou. Pojišťovny nabírají do boje proti podvodníkům nové lidi a nasazují i moderní technologie. Klidně se vám tedy může stát, že si při telefonátu s pracovníkem pojišťovny popovídáte s hlasovým analyzátorem, „měkčí“ obdobou detektoru lži. Přesto se podle odhadů podaří odhalit jen desetinu podvodů.

Kdopak to volá? Falešné asociace a triky nepoctivých pojišťováků

5. 8. 2014 | Petra Dlouhá | 18 komentářů

Kdopak to volá? Falešné asociace a triky nepoctivých pojišťováků

„Haló? Tady Novák z Asociace pojišťoven. Musíme vám zkontrolovat smlouvu…“ „Dobrý den, Mráček z Centra pojišťoven. Víte, že máte nárok na slevu? Kdy se sejdeme?“ Nepoctiví pojišťováci se kryjí za neexistující instituce s úctyhodným názvem. Důvod? Chtějí navodit dojem, že jsou z „vaší pojišťovny“ nebo příbuzné organizace a přetáhnout ke konkurenci. Nemusí se to vyplatit. Dejte pozor, kdo volá.

Na lovu pojistných podvodů s šéfvyšetřovatelem České pojišťovny

19. 7. 2014 | Ondřej Tůma | 11 komentářů

Na lovu pojistných podvodů s šéfvyšetřovatelem České pojišťovny

U policie vyšetřoval hospodářskou kriminalitu, praní špinavých peněz nebo podezření z financování terorismu. Když byla finanční policie zrušena, odešel do největší české pojišťovny a postupně se vypracoval na šéfa útvaru vyšetřování a interní bezpečnosti. Jak se loví pojistní podvodníci? Čtěte ve druhé části rozhovoru s Jaromírem Kaděrou z České pojišťovny.

Česká pojišťovna a.s. - Zkušenosti

28. 6. 2017 10:42 | Oli

Tak se pak ozvete :-D. Ja se za klienty peru :-D.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zdeněk Medřický 13. 06. 2017 21:57)

13. 6. 2017 21:57 | Zdeněk Medřický

Stavební firma s pojištěním odpovědnosti za škodu u České pojišťovny při demoličních pracích poškodila plynové potrubí a zničila dvě odběrná místa plynu. Poškozený 8 měsíců posílal České pojišťovně další a další podklady, přičemž Česká pojišťovna evidentně hledala záminku, proč škodu neuhradit. Po osmi měsících skutečně poslala vyjádření, že škodu neuhradí. O dalším vývoji napíšu nový příspěvek, ale už téď můžu všechny varovat před pojištěním u České pojišťovny. Existují i slušné pojišťovny.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

10. 6. 2017 10:16 | Tomáš Rychlý

Dobrý den, Rád bych se také vyjádřil k názoru na ČP. Měl jsem úrazovou pojistku od roku 2010. Celou dobu se mi nic nestalo až vloni jsem si přetrhl křížový vaz. Následovala operace a dle pojištění Diamant nezbytná doba rekonvalescence minimálně 15 dní jinak bych nedostal ani korunu.Šel jsem na první ošetření 30.8.2016, ale odtud mě ortoped poslal hned na magnetickou rezonanci do Pardubic, kde se vše potvrdilo. Po operaci a řádné neschopence, jsem všechny dokumenty předal na pobočku tady u nás v Chotěboři. Asi po měsíci mi přišel dopis, že nemohou uzavřít likvidaci pojistky, z důvodu operačního protokolu, protože chybí kopie 1. lékařského ošetření a dále operační protokol. Po dlouhém vysvětlování jsem musel operační protokol doložit (200 Kč) posláno doporučeně z kliniky Dr. Pírka a vysvětlit, že 1. ošetření vlastně neproběhlo, protože jsem byl poslán na magnetickou rezonanci. Následně likvidátorka uzavřela celý případ bez 1. lékařské zprávy. Ale nestačil jsem se divit!!! Vrtané koleno bylo oceněno 3400 Kč!!! Hrozně mě to naštvalo, proto jsem se vypravil na pobočku, jestli bude plnění vyšší, pokud si tu 1. lékařskou zprávu obstarám. Bylo mi řečeno, že ano. Vzal jsem si tedy propustku a k doktorovi zajel, ten mi všechno ochotně připravil a celou zrevidovanou dokumentaci jsme znovu poslali likvidátorce. Nastalo mlčení, měsíc nic. Zeptal jsem se tedy osobně na pobočce, jestli se bude ještě něco dít. Bylo mi řečeno, že ano. Zase 14 dní nic a já se znovu dotazoval, zda je to v jednání. Pán na pobočce napsal, že prosí likvidátorku o revizi celé události a opět nic, což už mě dožralo a napsal jsem na paní likvidátorku stížnost. Na stížnostním oddělení mají 20 dní na odpověď. Přesně po 14 dnech mi přišla tak dlouhá a neuvěřitelná litanie, že to všechno prošetřili a že je všechno v pořádku a není důvod si stěžovat a žádné další dokumenty od mě(z pobočky) nedostali. Napsal jsem jim tedy ostrý email, aby mi dali někoho kompetentního, se kterým to budu moci probrat. Dnes mi přišel email z kanceláře ombudsmana, že celou věc šetří a že do 30 dnů mi odpoví. Napsal jsem jim, že je opravdu smutné, že mají na všechno čas, jeden 20 dnů a druhý dokonce 30 dnů. Předpokládám, že mi přijde stejná nebo podobná litanie jako doposud. Do toho mi ještě přišlo, že mi zvedají povinné ručení a to byla poslední kapka. Zrušil jsem životní pojištění, protože z těchto lidí nic nedostanete, dal jsem výpověď z povinného ručení a všechno ostatní od ČP zruším postupně. Hází miliony, ale jakmile mají platit, tak to je dokazování, hledání skulinek, vyviňování a nakonec konstatování, že Vám nějakou almužnu dají, ale je to opravdu maximum. Nemám tohle zapotřebí. Udělejte si na to každý obrázek jaký chcete, ale je to prachsprostý alibismus a překrucování faktu. Hřeší na to, že do sporu s nimi nikdo nepůjde a když, tak mají právní oddělení a ty Vám to vysvětlí. Jsem na ně neuvěřitelně naštvaný.
Všechno u nich zruším a jdu jinam.
Tomáš
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

25. 8. 2016 16:06 | Jarda

Nejhorsi pojistovna ktera kdy existovala banda hajzlu a podvodniku nepojistil bych si u nich uz ani prkno od hajzlu!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+12
Líbí
Nelíbí

5. 4. 2017 9:36 | Jarda

Lidé většinou komentují, když jsou nespokojení, já bych rád dnes rád POCHVÁLIL. Pojištění domácího zvířete: zranil se mi pes - operace křízového vazu. Mám limit 20tis., stálo mě to cca 28tis. :/ Nahlášeno pojišťovně online v neděli večer, hned v pondělí začala komunikovat likvidátorka a ve středu mi píší, že posílají částku 20tis. Příjemná zkušenost s ČP.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

21. 3. 2017 23:35 | Marek

Deset let si platím pojištění odpovědnosti. Při první škodní události, kterou jsem způsobil, se chytali všech slovíček tak, aby mi napsali, že nezaplatí ani korunu. Je lépe být nepojištěn, než být pojištěn u České pojišťovny. Ale jsou i slušné pojišťovny, k jedné z nich jsem přešel.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+11
Líbí
Nelíbí

10. 2. 2017 17:26 | jana bicanova

Váženi ,nejsem moc spokojena s vaši pojistovnou ,snad vam dokazu vylicit proc, dnes je mi 67 let u pojistovny jsem pojistena od mych 18 let . a je skoda ze pojistovna nema prehled co komu vyplaci. byla jsem si sjednat ,nebi vice mene nechat udlat nabidku na novou pojistku na veci ktere uz tam nepotrebuji a jine ktere jsou pro me dulezitejsi . Dovedela jsem se ze to nejde ze mohu pojistku pouze navysovat a nikoliv nektere body zrusit. To se vubec nestydite kdyz je nekdo v duchodu tak jsou polozky ktere uz nepotrebuji a to vas vubec nezajima . tak ze me nezbýva nez od vas odejit a pojistit se jinde . a to me po takovych letech pripada docela nefer od vas, ale asi to jinak nechcete . je to skoda ze si nevazite lidi kteri cela leta platili a nakonec nemaji zadne vyhody a grazlum jste vyplaceli vesele podvody . To vim pouze s tisku ale asi na tom neco bude . tot vse jen by bylo dobre kdyby se nad tim nekdo zamyslel. bicanova
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

10. 2. 2017 17:23 | jana bicanova

Váženi ,nejsem moc spokojena s vaši pojistovnou ,snad vam dokazu vylicit proc, dnes je mi 67 let u pojistovny jsem pojistena od mych 18 let . a je skoda ze pojistovna nema prehled co komu vyplaci. byla jsem si sjednat ,nebi vice mene nechat udlat nabidku na novou pojistku na veci ktere uz tam nepotrebuji a jine ktere jsou pro me dulezitejsi . Dovedela jsem se ze to nejde ze mohu pojistku pouze navysovat a nikoliv nektere body zrusit. To se vubec nestydite kdyz je nekdo v duchodu tak jsou polozky ktere uz nepotrebuji a to vas vubec nezajima . tak ze me nezbíva nez od vas odejit a pojistit se jinde . a to me po takovych letech pripada docela nefer od vas, ale asi to jinak nechcete . je to skoda ze si nevazite lidi kteri cela leta platili a nakonec nemaji zadne vyhody a grazlum jste vyplaceli vesele podvody . To vim pouze s tisku ale asi na tom neco bude . tot vse jen by bylo dobre kdyby se nad tim nekdo zamyslel. bicanova
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

7. 2. 2017 19:43 | Jitka Kunetová

Prosím o informaci. Nemá někdo zkušenost v soudním řízení s Českou pojišťovnou. Jedna se o STORNA PROVIZI. Děkuji za informaci. Jitka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

3. 1. 2017 10:24 | Martina

Dobrý den, chtěla bych varovat i zaměstnance ČP. Jakmile u nich přestanete pracovat, začnou Vám každý měsíc chodit dopisy, kde Va upozorňují, že musíte zaplatit "storno provize" a jsou to desetitisícové částky, které ani zdaleka provizím neodpovídají. Neskutečné svinstvo.Budeme předávat zkušenosti médiím, aby byli varování další naverbovaní.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

14. 10. 2016 11:24 | jarmila

Ceskou pojistovnu uz nikdy vice jeto jen banda lharu a zlodeju!!!11let sem jim tam cpala penize a jeste pojistku ze sporenim po ukonceni pojistneho si nechaji 80% na setrenych vasich penez tak kde to sme!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

12. 10. 2016 12:14 | Milli

Česká pojišťovna a její priblblý likvidátoři,kteří vymýšlejí samé kličky jen aby nemusely platit!!!!!Nikdy k tomuto ústavu už nikdy!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

31. 8. 2016 16:11 | Petr

Dobrý den, bratrovi pomohlo poslat dopis pomocí advokáta.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pepap 15. 09. 2015 21:02)

2. 8. 2016 13:43 | Petr

Povinne ruceni na auto. Rozhodne nedoporucuji. Sjednane s mnoha sliby, ale pravda byla jinde. Mozna se jednalo jen o ulhaneho pracovnika na pobocce v Boskovicich... ale spolecnosti to rozhodne dela jmeno. Takze Ceska Slibotechna
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

26. 6. 2016 11:17 | Radek

Pozor! Pöjišťovna neplatí jasné škody, ale hledá jen skulinky, proč nic neplatit i za cenu, že si vymýšlí! Konkrétně jsem jednal s Matěj Rezek, tel: +420 725557326 a kromě zabitého času zasíláním podkladů a púod. se nevyřešilop nic, protože stále dokola hledal nějaké spekulace, proč nic neplatit, i když se jednalo o jasné poškození mé strany.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 145 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 854 441 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK