Havarijní pojištění a povinné ručení: on-line prodej na Peníze.cz

| rubrika: Jak na to | 29. 6. 2011
Havarijní pojištění a povinné ručení: on-line prodej na Peníze.cz
Nemusíte své auto milovat jako člena rodiny. Nemusíte ho milovat vůbec, i nenávidět ho můžete. Určitě ale stojí za to s chladnou hlavou uvážit, zda se nevyplatí pojistit ho. Zvlášť když se podaří najít výhodné havarijní pojištění. A s Peníze.cz se to podaří. Což platí i pro povinné ručení, které tak jako tak mít musíte.

Havarijní pojištění

Nabourat může sebelepší řidič. Ale pokud si myslíte, že vám se to stát nemůže, nebudeme vám to vyvracet. Vždycky ale může někdo nabourat do vás nebo vám někdo může auto ukradnout, může přijít povodeň – zkrátka může se toho stát docela dost a vy budete najednou potřebovat peníze na opravu vozidla, nebo dokonce na koupi nového. A to je důvod, proč se uzavírají havarijní pojištění.

Ta mohou být různá. Mnoho automobilistů je dělí do dvou základních skupin: na levná a drahá pojištění. Je to jistě možné – ne však užitečné. Podstatné je, co vám pojišťovna za vaše peníze nabízí. Výši pojistného navíc ovlivňuje celá řada parametrů, jakými jsou například cena vozidla, stáří vozidla, míra spoluúčasti a úroveň zabezpečení vozu.

Povinné ručení

Zatímco havarijní pojištění je určeno na pokrytí škod na vašem vozidle, povinné ručení slouží ke krytí škod, které svým vozidlem způsobíte. Jak je slyšet z jeho názvu, musí ho mít každý motorista. I nabídka povinných ručení je v Česku značně bohatá a zorientovat se ve všech podmínkách, parametrech, ale i výhodách a bonusech, které jednotlivé pojišťovny nabízejí, není nic snadného.

Havarijní pojištění a povinné ručení on-line

Server Peníze.cz pro vás přichystal další servisní sekci. On-line prodej obojího pojištění vozidel, tedy havarijního pojištění i povinného ručení. Za partnera se nám podařilo získat společnost ePojištění.cz, která se na prodej pojištění vozidel specializuje dlouhé roky. Za tu dobu získala celou řadu klientů, a tedy i značně silnou pozici pro vyjednávání s pojišťovnami. Spolu s ní dokážeme tedy nejen doporučit kvalitní a vhodný produkt na míru vašeho vozidla a vašich potřeb, ale také výhodné ceny.

Vyzkoušejte novinku na Peníze.cz – věříme, že budete příjemně překvapeni cenou, kterou vám specialisté vyberou ze stovek nabídek našich předních pojišťoven.

On-line prodej havarijního pojištění a povinného ručení

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.