Čerstvá makroekonomická data na váš stůl

| rubrika: Co se děje | 19. 7. 2011
Čerstvá makroekonomická data na váš stůl
Nezaměstnanost, HDP, inflace. Čísla nejnovější i historická. Nové interaktivní grafy. Mzdy, státní dluh, schodek státního rozpočtu. To všecko a mnohem více najdete přehledně v nové sekci Makroekonomika na Peníze.cz.

Víte, kdy u nás byla v posledních desíti letech nejvyšší nezaměstnanost? Však ani nemusíte, když víte, kam se podívat, kdybyste takový údaj náhodou potřebovali. Rychlý pohled na graf v sekci Nezaměstnanost vám  řekne, že to bylo v únoru 2002 – bez jedné desetinky jedenáct procent. Nejnižší nezaměstnanost byla naopak v květnu a červnu roku 2008, a to na úrovni pěti procent.

Samozřejmostí je i to, že v téže sekci najdete také „naakumulované“ články a nástroje (například kalkulačky), které s tématem souvisí. 

Nové grafy

Nezaměstnanost je ovšem jen jeden ze zásadních makroekonomických ukazatelů, u nás je teď najdete všechny. V přehledných tabulkách a interaktivních grafech. Pro ukázku třeba vývoj průměrné mzdy v uplynulých desíti letech:

Pamatujte: http://penize.cz/makroekonomika

Co tedy všechno na Peníze.cz v sekci Makroekonomika najdete?

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.