Vychytávky pro vaše webovky: vždy aktuální kurzy měn, ceny benzínu a nafty či ceny akcií

| rubrika: Jak na to | 12. 4. 2011
Vychytávky pro vaše webovky: vždy aktuální kurzy měn, ceny benzínu a nafty či ceny akcií
Máte web? Blogujete? Možná by se vám mohl hodit některý z widgetů, které pro vás připravil tým serveru Peníze.cz.

Prodáváte zájezdy, píšete články o cestování? Možná byste na svých internetových stránkách čtenářům rádi nabídli aktuální kurz některé z hlavních světových měn – může jich být až 31, ale třeba i jen jedna jediná! Nebo jsou vaším tématem motorky, auta či doprava? Proč neinformovat návštěvníky svých stránek o aktuálních cenách benzínu i nafty, ať už v celé ČR, nebo jen určitém regionu? Zajímají se vaši čtenáři o burzu a investování? Pak by určitě ocenili, kdyby u vás denně nalezli aktuální kurzy akcií.

Cokoli z toho jim můžete nabídnout ještě dnes.

Aktuální kurzy měn denně na vašich stránkách

Každé odpoledne zveřejní Česká národní banka kurzovní lístek platný pro příští den. Záhy na to můžete mít aktuální kurzy nejdůležitějších 31 z nich na svém webu. Peníze.cz pro vás vytvořily jedinečný widget: stačí, když okopírujete jeho html kód na svůj web či blog. Jednodušší už to být nemůže.

Zobrazovat samozřejmě nemusíte všech 31 měn, které widget obsahuje. Zajímá vás a vaše čtenáře jen euro a americký dolar? Zvolte si pouze tyto dvě měny! Vše je jen na vás…

Kód ke stažení je k dispozici zde

 

Řekněte svým čtenářům, kolik dneska stojí benzin

Provozujete webové stránky? Blogujete? Chodí k vám lidé, protože něco hledají? Nyní jim můžete nabídnout víc. Tým Peníze.cz pro vás připravil unikátní widget s pravidelně aktualizovanými cenami pohonných hmot. O jeho správu se nemusíte starat, vše zvládneme sami. Stačí, když si vyberete, zda vám stačí sdílet ceny benzinu a nafty v celé České republice, nebo byste raději informace lokalizovali pro konkrétní kraj či kraje, a připravený html kód vložíte na váš web. Jednoduché, funkční a hlavně bez starostí.

Kód ke stažení je k dispozici zde

 

Čerstvé info z pražské burzy

Vylepšete své webové stránky a umístěte na ně aktuální kurzy akcií, které se obchodují na pražské burze. Tým Peníze.cz pro vás připravil widget, jehož html kód si jednoduše zkopírujete na svůj web či blog. Zobrazovat samozřejmě nemusíte všechny akcie, které widget obsahuje. Zajímá vás jen ČEZ a Komerční banka? Zvolte si pouze je! Vše je jen na vás. Aktualizace probíhají průběžně během celého obchodního dne, takže i na svých stránkách budete mít vždy aktuální ceny českých akcií.

Kód ke stažení je k dispozici zde

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.