Kromexim

Tomáš Skřivánek | 17. 9. 2002
Pestrá nabídka různých typů vozíků firmy Kromexim si rychle získává zájemce. Prokurista firmy Kromexim, Ing. Jiří Hanák říká: "Využíváme především finanční leasing, asi v 80 % případů, s délkou doby splácení - obvykle 36 měsíců, někdy však může být i delší. Určitě nejen pro naši firmu se leasing stal nepostradatelným pomocníkem, díky němu je pro zákazníky všechno snadnější - nákup, obnova dopravního i technologického parku."

Manipulační techniku značky Toyota k nám dováží výhradně firma Kromexim z Kroměříže. Ať už jsou vozíky dovážené ze země vycházejícího slunce elektrické, dieselové, benzinové nebo plynové, je na ně spolehnutí, snadno se ovládají a jsou výkonné, při dlouhé životnosti a nízké spotřebě paliva. Navíc mají záruku 60 měsíců a do doby, kdy si zaslouží generální opravu, najezdí 35 až 45 000 motohodin.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Finanční leasing, Leasing

Simplecoin

A tohle už jste četli?

Češi si na investice nevěří, ukazuje průzkum

26. 5. 2022 | Jana Divinová | 9 komentářů

Češi si na investice nevěří, ukazuje průzkum

Čtyři z deseti Čechů se vidí jako nezkušení investoři, další tři z deseti jako zcela nezkušení.

Spoření vylepšuje i největší banka. Odmění za investice

23. 5. 2022 | Petr Kučera | 10 komentářů

Spoření vylepšuje i největší banka. Odmění za investice

Česká spořitelna, největší tuzemská banka podle počtu klientů, zvyšuje úročení vkladů. Sníží tak svou ztrátu za nejlepšími nabídkami na trhu.

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

19. 5. 2022 | Jana Divinová

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

Česká gastronomická skupina chce díky novému kapitálu od investorů snížit zadlužení z dob koronaviru a financovat nové projekty, mimo jiné i vstup italské sítě Caffé Pascucci na tuzemský... celý článek

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

18. 5. 2022 | Petra Nová

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

Brněnská investiční společnost Jet Investment finančníka Igora Faita má v plánu postavit největší fond soukromého kapitálu v Česku. Chce kupovat průmyslové podniky, a to nejen za peníze... celý článek

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

17. 5. 2022 | Petr Kučera

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.