Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 152 komentářů)

7. 2. 2021 17:17 | Aleš

Velká nespokojenost. Neustále mění věci v bankovnictví,nemůžu se připojit,provést platby,které potřebují provést ihned. Přišel sem uz o několik tisíc,ze sem neuskutečnil transakcí. Tato banka není spolehlivá. Provádím hypotéku a všechny finance ke konkurenci.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2021 13:10 | David

Velmi nespokojen. Při rušní účtu jsem byl přesvědčen, že když účet zachovám bude dále bez poplatků. Už se však neříká na jak dlouho. Za rok pak opět začínají poplatky. Když nezaplatím hned sankce. Hned všechno zrušit, nevěřit, a nic už s nimi už nemít společného.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2021 9:01 | Denisa

Musím napsat, že mě velice zklamali. Mám účty ještě u ČSOB a AirBank a všechno tam je úplně v pohodě. Asi nejlepší AirBank. Aktivace nové karty bez problému, bez aktivace v internetovém bankovnictví, stejný pin. Celkově služby přívětivé, vše lze rychle vyřešit i po telefonu. U RB všechno hrozně složité, neochotní operátoři, ale nejvíce mě dostala šance jak se dostat na účet: 1. aplikace v mobilu - zdarma (ale co když telefon toto nepodporuje??), 2. SMS klíč - za poplatek 19 kč! Takže každé přihlášení stojí 19 kč, v dnešní době absurdní!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2021 22:39 | Václav

Co nejdál od nich. Považuji za sviňárnu, že za SMS upomínku naúčtovali 500,- Kč. Nastavili to tak, aby mě v pátek večer došlo jedno upozornění na nedoplatek a v pondělí ráno strhli pokutu. Že jsem to ihned ještě v pátek doplatil a že v tom byl víkend, kdy banky převody neúčtují je nezajímalo - mimochodem, proč, to je mi záhadou, platby kartou apod. se účtují ihned, ale bankovní převody jen v pracovní dny. Operátorka na telefonu mi v pondělí ráno řekla, že tam žádná pokuta není a že je zablokovala. Za cca hodinu se mi pokuta strhla. Takže SVIŇÁRNA. Jediné, čeho tím dosáhli je, že s nimi KONČÍM a nikomu nedoporučuji s nimi začít.Naštěstí používám i konkurenci a bez sviňáren.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2020 18:02 | Jaroslav

PO MÉ DOSAVADNÍ ZKUŠENOSTI PRYČ OD RAUFFEISENBANK!!! SLIBY CHYBY!!!! Uvěřil jsem reklamě a udělal si u banky účet. Naštěstí jsem nepřešel komplet. Poté co mi přišel mail, že účet založen jsem se nemohl přihlásit. Po zavolání na podporu jsem byl odpálkován, že vše je v pořádku. Po opětovném volání už byl na lince schopný pracovník, který mi pomohl vyřešit přihlášení (trvalo sice půl dne, ale povedlo se). Co se týká zvýhodněného účtu s 3% - nemám dodnes. Podmínkou byla instalace aplikace eKonta, již 2x jsem urgoval na podpoře, že mám stále úrok 0,1% a pořád nic, tak uvidíme, možná někdy příště splní sliby. U Raiffeisenbank platí doslovně - Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2020 18:30 | aleš dziubek

mam u banky učet a neustale mam problem s prihlasovanim k bankovnictvi.Navštivil sem banku,znovu nastavil a po 3 tydnes sem zase na začatku,zase nefunguje. tato banka je nanic,budu přechazet jinam i s mymi financemi.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2020 21:01 | Pavel

Dobrý den. Já jsem byl vždy velmi spokojen než jsem zjistil, že nás Všechny krásně okrádají. TAKZVANÉ SKRYTÉ POPLATKY. A NÉ MALÉ. JEDEN TELEFON V SOBOTY Z BANKY, MNE STÁL SKORO 700. NEŠLO MNE ANI O TY PENÍZE JAKO O TU HAJZLOVINU., kterou Vše jsem tam zrušil, podal trestní oznámení a nyní vše připravují a STÍŽNOST kterou předám ČESKÉ OBCHODNÍ BANCE. Něco jsem již začal řešit i s bulváru. MŮŽETE SE I PŘIDAT. pecenkapavel@seznam.cz Pečenka Pavel
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2020 21:43 | Vasco

Vy nečtete smlouvy, které podepisujete? Poplatek za předčasné splacení je zcela běžný a ve smlouvě je zajisté uveden.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2020 14:50 | Petr Pěnkava

Jsou to podvodníci. Při doplatku půjčky si naučtovali poplatek za předčasné splacení, úrok a náklady za předčasné splacení i když jsem byl ujištěn že nic platit nebudu. Pobočka Beroun.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 12:45 | Jana

To máte pravdu,že ke to nejhorší banka
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2020 10:41 | Jana Pomijová

Velmi špatná banka.Nabízeli za založení eKonta do mobilu 3%.Bohužel jsem si e Konto do mobilu založila a úroky jsem nedostala.Po založení jsem ještě psala email jestli mám 3% a odpověď nebyla jednoduše ne ale odkaz na nepřehledné vebové stránky.Vše jsem se dozvěla až na konci měsíce,že nemám nárok na 3%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2020 19:34 | Milan Vladík

Maximální spokojenost. Jde jen o lidi. Doporučuji pobočku Blansko opravdu jsem se divil za vstřícnost. Děkuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 8. 2020 7:27 | Radim D

Nauctovali mi 99 za vedeni uctu, ackoliv jsem plnil podminky vedeni zdarma. Dal jsem vypoved 14 dni cekal na prevedeni penez na jiny ucet. Penize z RB zmizely a na účet nedorazily, tak jsem tam volal a dalších 14 dni si je nechají nez je prevedou. Nejedna se o par tisicovek, ale statisíců, ktere si banka jen tak ponechala, aniž bych k nim mel přístup.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2020 8:22 | JanHoza

Dejte si pozor na zavadejici informace u RB. Byl jsem informovan o bezplatnosti bezneho uctu. Pouze v pripade pouzivani uctu v zahranicni mene jsem dle informaci bankere mel udelat transakce ve vysi 15000 Kc mesicne, aby byl tento zdarma. V momente, kdy jsem ucet v zahranicni mene prestal pouzivat, logicky jsem nedelal ani zminovane transakce. Jake bylo me prekvapeni, kdyz me za to, ze mam u Raiffeisen banky penize na uctu, banka nauctovala 99 Kc. Je to opakovane, co jsem dostal zavadejici informace od bankere teto banky. Dale banka chybne uctovala uroky, ktere doplatila az po reklamaci.
Reklama, ze "RB je nejprivetivejsi banka pro klienty" je v mem pripade zcela klamna a zavadejici. Mam ucty i v jinych bankach, ale Raiffesen Bank je spolehlive nejhorsi na trhu!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2020 9:27 | Ingrid Rašková

NEDOPORUCUJEM... a s radosťou oznamujem, že som sa konečne rozviedla s touto "otravnou" bankou, ktorá ustavične volá a snaží sa klienta dostať do pôžičiek a kontokoretných situácií. Pre zrušenie účtu som zvolila osobnú návštevu (vzhľadom k tomu, že už nejakú tú skúsenosť s nimi mám). Počas rušenia účtu mi chodili nelogické maily s odkazom na internet banking a aplikácie, do ktorých mi posielali výpisy. S dotazom, aby mi to poslali do mailu som neuspela. Odpoveď bola nasledovná: Vážená paní Rašková, děkujeme, že jste se obrátila na naši Klientskou schránku. Výpis ke kreditní kartě již nezasíláme v elektronické podobě do e-mailu. Výpis je nyní dostupný v Internetovém bankovnictví. Pokud nemáte možnost se do Internetového bankovnictví přihlásit, obraťte se prosím na naši Klientskou linku 412 440 000 (ze zahraničí +420 412 446 400), kde Vám naši bankéři s výpisem pomohou. Děkujeme za pochopení. V případě dalších dotazů jsme Vám i nadále k dispozici. S přáním příjemného dne Michaela Knotková Kontaktní centrum Raiffeisenbank a.s.
Zostatok na účte a na kreditnej karte, ktorý mi ostal som neobdržala. Evidentne si ho ponechali na pokrytie nákladov vrámci svojich nezmyselných poplatkov, ktoré majú niekte v zozname "poplatkov". Našťastie som im tam nechala len to minimum, ktoré požadovali a ostatné som si stihla previesť na nový účet.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 7. 2020 21:38 | Karel Bergman

Zmizela mi z uctu vetsi castka penez a pripady v teto bance pribyvaji. Banka nerozhodla, zda reklamaci uzna. Vse tam trva neumerne dlouho. Tehle bance nejde o klienta, ale haji jen svoje zajmy. Povest dobrou nema a po precteni recenzi tady, jsem rozhodnuty prejit k jine bance. Nejprivetivejsi banka roku je vysmech.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 18:18 | Honza

Nejhorší banka co znám, pokusil jsem se ukončit účet ze zahraničí přes státem garantovanou datovou schránku a ta banka mi sprostě odepsala, že účet lze zrušit jen osobní návštěvou.
Ale když Vám chtějí zrušit účet oni, tak Vám ho zruší i bez písemné výpovědi bez udání důvodu.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2020 9:54 | Petr

NEDOPORUČUJI!!!! Zažádal jsem v téhle době o odložení splátek na tři měsíce. Banka mi prní měsíc nestrhla nic a druhý měsíc strhla vše dvakrát!!!! Takže teď je naše rodina na pokraji finančního kolapsu. Banka si mi akorad vysmívá. Jsou to ubožáci.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2020 11:25 | Tereza

Nejhorší banka na světě, absolutně nedoporučuji, paní mi tvrdila že stačí za měsíc zaplatit kartou 3x a nebude žádný poplatek, platila jsem 15x kartou a i přes to mi strhli penize
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2020 14:05 | Michal

Naprostaq katastrofa. Nejhorsi pristup k zakaznikovi, nejhorsi aplikacni podpora co exsituje. Tato banka, jestli tomu muzu tak rikat je hrozna ale hrozna sracka. Nikdy vice....
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Jan Procházka

ekonom

Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Jan Procházka
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services