Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

1. 4. 2021 12:59 | Simona

Komerční banku mi založili rodiče ve 14. Je mi 29 a banky se nedokážu zbavit. Dostala jsem se do finančních potíží a oni jen odečítají, odečítají a já už nevím za co. Před přehoupnutím měsíce si tam nechám pro jistotu 300 Kč na poplatky, po pár dnech mi píšou, že jsem 130 Kč v minusu, po dvou dnech už 250 Kč za to že jsem se dostala do mínusu, po dalším týdnu 500 Kč. Já si stěží seženu abych to doplatila a oni mi volají že tam sem 250kc v minusu protože jsem to zaplatila o dvě hodiny pozdě a v tu chvíli banka už vygenerovala dalších 250kc. Dříve když jsem chtěla zrušit účet málem mi tam začali lézt do zadku, pak jsem se nechala zlákat na půjčku od té doby? Když chci zrušit účet tak se mi vysmívají arogantně do obličeje, že zrušit účet nemůžu. Když jsem si šla pozastavit splátky za půjčku na tři měsíce, bankovní poradkyně na mě koukala jako bych jejím dětem utrhla jídlo od pusy. Už nevím jak se bránit a několik let hledám způsob jak si stěžovat na vyšších místech. Ale už dávno jsem zjistila že vyšší místa jak KB neexistuje. Prý tyto poplatky jsou jen v postkomunistických zemích. Prý v západních státech KB poplatky nemá.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2021 11:07 | Dita

Dobrý den, mám dotaz. Byla nám doporučena hypotéka u KB. Slyšela jsem, že u této banky, když máte hypo,musíte každý rok dokládat příjmy, je to pravda?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2021 15:34 | Michal

Přidávám se k těm, kteří mají zkušenost s KB a rádi by varovali ostatní. Za předčasné splacení hypotéky mi dnes naúčtovali pokutu ve výši 80 tis. Kč. Přístup na pobočce arogance sama. Chtěl bych varovat lidi, aby se nenechali okrást jako já volbou této banky.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2021 20:31 | DA

Je to fraška a pyramida
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2021 20:18 | Dominik

Komercni banka nikdy viac. Nekomunikuju nevazia si klientov.Ak chcete poslat vacsi obnos penazi ako vam dovoluje limit tak som asi jediny klient ktory to nema vo svojom IB.Aj chlap na strane KB sa divil ze to tam neni povolenie limitu.Vobec neodporucam KB v ziadnom pripade.Neviem ako je to inde no v Brne je to totalna katastrofa.Potreboval som preposlat cash za kupu domu a drzali ma tam viac ako hodinu aby to overil riaditel.V akej dobe zijeme ze vase peniaze musi schvalovat riaditel KB??????A potom Vam volaju a ospravedlnuju sa.Nikdy v zivote uz nemajte peniaze v banke!!!!radsej doma.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2021 15:47 | Olda

Tak já od KB odešel před ca10ti lety a teď jsem se k ní vrátil Nenabízí žádné extra produkty dokonce ani účet v cizí měně´ale s účtem plus zdarma a s prehledným IB a mobilní bankou plní to co od banky potřebuji Pobočku využívám jen kvůli vkladomatu Nemám ani půjčku ani hypotéku takže hodnotím jen základní služby
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2021 13:45 | Fnuk

Dobrý den, s KB jsem dlouhodobě nespokojený, jejich neustálé tahání na pobočku či nefunkčnost mobilního a internetováho bankovnictví mě unaveje. Odcházím. Samozřejmě za refinancování hypotečního úvěru Vám dají potuku, že se Vám budou protáčet oči.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 7. 2020 11:25 | Petra

Můžete mi prosím vysvětlit jakto že se mi strácí s účtu peníze si děláte už srandu stech lidi nebo jak je to možné??
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2020 19:53 | Petra

Mě se to stává pravidelně
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2020 23:44 | Vladěna

Komerční banka šilenost od února řešíme hypotéku. Převzetí stávající hypotéky a dopujčeni zbytku kupní částky uz potřetí dokladame příjmy to co slíbí nedodrží neustale neco mění kupni smlouvu predelavame tak též po třetí na jednom papiru vam daji na doreseni 90 dni a zároveň na druhem nam je seberou a daji nam 5 kalendarnich dni. Opravdu hrozna banka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2021 15:01 | Naty

Je mi 15 let a založila jsem si studentský účet (nebo spíš moje mamka) u Komerční Banky. Účet nemám ani týden a jsem naštvaná a hodně nespokojená. Pošťačka mi dala kartu a taky papír, který nazvala PIN kódem, jenže ten papír byl pro internetové bankovnictví, tak nechápu proč mi bylo řečeno, že je to PIN kód ke kartě. Tudíž jsem se tu kartu snažila aktivovat tímhle PIN, který samozřejmě nešel a po několika pokusech se mi karta zablokovala. Na tom papíru nic o internetovým bankovní nebylo a ještě tam byl napsán aktivační kód, který jsem zkoušela do KB klíče, ale pak mi to došlo, že to co bylo na tom papíru napsaný jako aktivační kód do toho dát nešlo a je to zase něco jinýho, kvůli čemu se musí jít do banky. A kvůli každé kravině se tam musí. Je to můj první účet a na poprvé velmi špatná zkušenost. Akorát jsou s tím pak problémy. To ještě nebudu mluvit o tom, že je výběr z jinýho bankomatu než z KB zpoplatněné jako spousta dalších věcí. Tu kartu jsem nestihla ani aktivovat natož s ní něco zaplatit. Účet si tam nedělejte, nemá to cenu, budete tam nespokojení a akorát budete řešit samé problémy, které jsou ještě těžší vyřešit když vám je 15-17.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2021 10:02 | Jan

Pokud můžete ani na to nemyslete. Vše v této bance je problém. Navíc plno nesmyslných poplatků. Přešel jsem z KB do Monety a jsem na 100% spokojen. Už jen to jednání něco vypovídá o bance. Před prechodem do jiné banky vše ok. Po žádosti o vyčíslení a převodu hypotéky do jiné banky, arogantní chování a totální neochota. Už nikdy více.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 1. 2021 13:23 | Denisa

Pracuji zde o musím opravdu říci, pokud přemýšlíte o účtu zde, tak honem vypustit z hlavy, zbytečné poplatky, jako zaměstnankyně, šikana od “kolegyň”, přišla jsem od policie, tudíž jiný obor, nulové zaučení, arogance rádoby kolegyň, vydržela jsem zde 8 měsíců a rychle utíkám pryč, o platu nemluvím, mzda pod 20 tisíc a věčný stres z vedení a kolegyň
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2020 13:50 | Petr

edit - již čekám 2 týdny
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 11. 2020 13:35 | Petr

Založení podnikatelského účtu u KB? Přijdete osobně na pobočku, podepíšete papíry a až potom oznámí, že tam musíte přijít vlastně ještě jednou podepsat další papíry. Dají prý vědět druhý max. třetí den. Po týdnu bez reakce jsem se byl osobně zeptat jak to pokročilo, prý musím dál čekat. Takovou časovou prodlevu při založení podnikatelského účtu nemají ani v rozvojových zemích.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 10. 2020 10:53 | Milan

Přešel jsem z kb do čs a můžu říct nesrovnatelné o 100% lepší přístup i služby.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2020 10:17 | Karolína Kuncová

Účet mi zřídil zaměstnavatel a sem tak nasrana jako už dlouho ne .. 30 kódu k ničemu po telefonu mi řeknou že musím stejně na pobočku kvůli internetovém bankovnictví i kdyz uz mám na něj uděláno smlouvu?? Co to je ?? Sakra co to je tohle ,mám dost a lituju ty co tam děláj až tam dorazim
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2020 21:25 | Soňa P.

Z toho KB klíče mě asi škubne!!!! Na to abych mohla používat svůj účet si musím stáhnout KB klíč a když obnovím nastavení telefonu tak musím zase do banky pro nový kód?? To je vtip??? Kterej tzv. ajťák tohle vymyslel? Jaký blbce ta banka proboha platí? K-A-T-A-S-T-R-O-F-A
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2020 20:44 | Tom

KB mám dlouho, když jsem ji chtěl zrušit při založení konkurenční, dali mi vše zdarma tak jsem ji nechal... Nechodím tam tak neřeším + či - . Když mi volají a já je nepotřebuji, vesměs nezvedám (spam). No teď změna, nějaký KB KLÍČ, tak že to tedy aktivuji .... proboha proč další aplikace v mobilu, když u konkurence tohle mám ve stávající???! Zase další jméno, heslo, pin .... tvl tohle selský rozum nebere. Jediné plus po tomhle “utrpení” je že už nebude ten podělaný certifikát.
...no snad už je opět nebudu potřebovat - a když začnou prudit s dalšími změnami, už je zruším úplně
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2020 17:18 | Petr Nosálek

Nechápu jak může fungovat.Ubozaci co prodávají pohledávky největším lichvářům a mrdkam exekutorum.Dlouho nebude.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Vlasta Parkanová

politička

Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů
×
Vlasta Parkanová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services