Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

28. 3. 2022 13:36 | Robert

10000% souhlas. Co mně provedli letos, to jsem ještě neviděl. Balím kufry, a ádijé. Po 27 letech.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2022 14:46 | Karel

Mám účty u čtyři bank a KB je z nich naprosto nejhorší. Účet mám z donucení kvůli hypotéce. V bankovnictví nejsou možnosti spravování účtu a limitů, tak jako mají ostatní banky. Něco z toho se dá zařídit přes telefon, ano až na to, že na lince na kterou se nedá dovolat. Nebo můžete na pobočku za poplatek. Naopak, když jsem se v týdnu asi pětkrát pokusil na linku dovolat, vyslechl jsem hlášení o třech různých chybách a problémech, které aktuálně řešili. To opravdu budí důvěru. O kvalitě služeb na pobočkách by to bylo další dlouhé povídání.. Prostě celkový pocit z banky „dej sem prachy a nám můžeš..“
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2022 11:43 | Jindřich

Akorát že to není vůbec tak jak píšete.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 2. 2022 15:48 | Niky

Měli jsme ve 15:00 domluvenou schůzku, měli jsme přijít a podepsat smlouvy, které nám paní T. Ve. měla a řekla, že je připraví. Hádejte co se stalo, přišly jsme do pobočky a smlouvy nikde sedíme tu už cca hodinu a obsluhuje nám tu nějaká nová paní, která neumí ani vytisknout dokumenty z mailu. Fakt hrůza://////
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2021 7:44 | Pepa

Mám KB už 19 let a nemám s tím nejmenší problém. Dostal jsem 3 hypotéky a tři půjčky, z toho už mám vše zaplaceno kromě jedné hypotéky. Pokud jsem něco potřeboval zvedl jsem telefon kdekoli na světě a KB to zařídila. KB není banka pro socky.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2021 21:52 | Petra

KB ach jo,kdybych u nich neměla hypotéku, odešla bych zpět k CS. Strašně mě vadí neustále několikráte opakované vylepšování inter.banky, tím pádem x krát za sebou nedostupné. A ejhle ani termín platby hypotéky není pevně daný k 15.,tak si to pro jistotu strhnou už 13.v sobotu,pak vidím že je vše smazáno a platba proběhla až 15.v pondělí? Tak si že mě někdo dělá prdel? Občas se mi stává, že si to prostě strhnou dřív,tak s těma korunama někde kseftujou ty dva dny,nebo co? Víkend beru,to ať si to strhnou v pátek,ale tohle je fakt divný..
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2021 8:51

Tak zrovna internetové a mobilní bankovnictví je to jediné proč tam mám účet . Jednoduché bez zbytečných grafů apd Aktivační kód potřebuji jen když měníme mobil
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2021 14:24 | Radek Velešík

Nejhorší ze tří bank, u kterých spravuji účet. Složité, nekomfortní. A co nejhorší - bez upozornění nutná aktualizace KB klíč v mobilu, ale opětovná aktivace kódem z bankomatu nebo osobně na pobočku !! Takže v případě nuceného pobytu doma nebo mimo dosah pobočky a bankomatu nelze po nucené aktualizaci spravovat internetové bankovnictví.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2021 8:57 | Míša

Dobrý den, a na koho jste se obrátili? Jsem v podobné situaci...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 10. 2021 19:16 | Jana

Ste drahý potřebuji poslat 600 platbu a zase zůstatek nedostupný už se těším až to vše doplatim a zmizim k jiné bance tohle je pořád
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2021 22:03 | Petra

Take mi mizi penize. Zrovna dnes se mi odecetli penize ktere byli zauctovame uz minuly mesic. A do toho mi zmizelo 5000 z uctu. Jako co to je???? je mi z toho zle ??????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2021 11:58 | Radovan

Nedávno nám byl předložen v KB sankční formulář. Neslýchané, nevídané? Kdepak, připadali jsme si, jako bychom byli dotazováni kdysi STB, zda souhlasíme se vstupem vojsk spřátelených armád v srpnu 68. Stupidní "sankce" nelze uznávat. Samotné USA jsou "hodny" sankcí. Je to ostuda, do čeho se nechává náš stát zavlékat. Brrrrrrr.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2021 19:13 | Tom

Nikdy vic. Vyrizeni hypo se protahuje, bankeri nekomunikuji. Neco slibi, ale nakonec nic, neozvou se, nedovolate se. Akorat sileny nervy, aby se vse stihlo. Pri nasledujicim refixu jdu pryc.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2021 11:50 | Anna

Když jsem chtěla udělat refinancování nešlo to.A splácet skoro 4ooo Kč no pardón. A když jsem si teda udělala refinancování u jiné banky, která jim dala příkaz a určitý termín ke splacení. Nic! Nekomunikují a nereagují na zprávy. Takže až tam naběhnu tak se budou divit!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2021 0:48 | Peterapetr

KB nebrat , kradou , ono pokud často nakupujete a točí se peníze na účtu tak si nevsimnete pokud vám zmítané 100 Kč xkrat za měsíc ale pokud si necháte na ucte 500 a stejnou vám x poplatku kouknete a na ucte 56 Kč , o dva dny -2,6 a přitom žádný popisek žádná platba nic , takže kam zmizeli peníze nevíte , jsou to zloději
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2021 0:45 | Petera Petr

Partnerce se též ztrácí peníze z účtu , časté poplatky , na úctě jsou peníze ale poplatek za vstup do minusu což je blbost , pak poplatky za kartu , úrok atd ale pak má na úctě částku koukne se o den později a najednou částka pryč třeba 150 Kč a kouká zda už přišla výplata aby si to preposlala na druhy účet kde střádá tam nekradou a najednou -2,6 Kč a žádná položka strhnuta nebo zaplacená , takže zloději to jsou
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2021 11:06 | Tereza Pechová

Máme stejný problém... Tato banka už nikdy, nesmyslné poplatky za vše...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 4. 2021 11:44 | Petr

Já mám termín předčasného splacení hypotéky u KB právě dnes. Mě naúčtovali cca 31 tis. Kč pokutu. Tato častka představuje úrokové náklady. Ale tyto náklady nevznikly bance v okamžiku předčasného splacení, ale už v okamžiku, kdy si obstarávala na finančním trhu peníze pro zafinancování naší hypotéky. Tudíž tam není přícinná souvislost mezi vynaložením nákladu a předčasným splacením. Stejně to vidí i ČNB ve svém stanovisku z března 2019. Už to řeším s advokátem a budeme zahajovat řízení u finančního arbitra, aby nám tyto peníze byly vráceny.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 4. 2021 8:47 | Olda

Tak jsem si přečetl diskuze na všechny banky a všude samá negativa hlavně od lidí co si půjčí peníze. Vyzkoušejte třeba účet v Německu tam se platí za všechno Třeba Sparkasse poplatek za vedení za kartu za výběry atd Mobilní a IB mnohem na nižší úrovni
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2021 13:03 | Simona

Ještě bych chtěla dodat, že jednou jsem sjednala schůzku protože jsem chtěla vědět za co mi neustále odečítají peníze, má bankovní poradkyně si k tomu přizvala ředitele banky a ostatní poradkyně, seděli tam kolem mě jako gestapo a já začala mít pocit, že mě snad zavřou za to, že jsem se přišla zeptat co to má znamenat. Cítila jsem se tam jak blázen a oni na mě zkoušeli nějaké mafiánské zastrašování.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Kalousek

politik

Radovan Vítek

podnikatel, CPI Group

Miroslav Kalousek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radovan Vítek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services