Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

6. 2. 2013 20:14 | Zdenek

Také jsem zaplatil u České spořitelny pojištění aniž bych si ho sjednával,navýšili mne kontokorent,když jsem to šel zrušit,zaplatil jsem 150 Kč za zrušení něčeho,co jsem si nesjednal.Chodím do banky pravidelně a hádám se,hádám,dokud mi to nevrátí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2012 17:20 | mrversio

Jak je možné ,že si Česká spořitelna naúčtovala mém výpisu každý měsíc 2kč za interbanking.Přitom mě bylo ustně řečeno na přepážce ,že je to zdarma.Nestačím se divit jakým právem okrádá .Vůči bance přestávám důvěřovat.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2012 9:57

Jsou tam absolutně nekompetentní zaměstnanci, které nic nevědí a maximálně mistifikují občas bych řekl, že snad úmyslně, aby posléze mohly požadovat zaplacení poplatků o kterých nikdo nic neví.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2012 11:27 | Richie

Služby příšerné předražené poplatky na přepážce zcela neiformované pracovnice zkrátka selhávající celý systém půjčku ve výši 80 tis.kde mají RPSN 17% !!! ostatní velké bank.ůstavy mají při mé kalkulaci sazby o polovinu nižší paní nevěděla rozdíl mezi refinancováním a konsolidací úvěru a nutila mi americkou hypotéku se zastavou nemovitosti všem známým radím rychle od nich pryč nenechat si v žádném případě vnutit jejich nevýhodné finanč produkty v ostatních bankách budete sice platít také ale budete mít pocit že aspon něco funguje
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2012 12:25 | Aneta

Ahoj všem. Odeslala jsem nájemné na účet majiteli, ale ten přešel k jiné bance a tak se mi peníze vrátily zpět s popisem transakce VRATKA PLATBY - neexistující účet. V tom problém není. Ale fakticky se mi ty peníze nepřičetly k těm původním a to už problém je...máte někdo zkušenost jak dál postupovat, nebo je zde možnost že se připíší až za delší dobu? Díky za odpověď
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2012 21:42 | M. B.

Hezkeho dne preji. Podle aktualnich informaci z ponděli tohoto tydne, tak CS mela problem zajistit do patku, tj. 5 dni, hotovost ve vysi "uslintanych" 180 tis pro vyber penez z vlastniho uctu (!) Pravdepodobne sanuje jejich matka, Erste Bank, nejake prukaky na jihu Evropy. Zustane ten Cerny Petr v podobe nevyplacenyvh vkladu nekomu z Vas?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2012 17:29 | Bára Vávrová

Naprosto s Vámi všemi souhlasím. Jít na pobočku vyžaduje pevné nervy. Šla jsem zrušit "Šikovné spoření"(které se mimochodem tak jen jmenuje, v žádném případě nezakládejte, pokud o tom uvažujete!!) a paní na přepážce mě hned podrobila výslechu pomalu stylem - co si to jako dovoluju něco u ní rušit a když tedy zjistila, že se mnou nehne, že jsem to přišla zrušit a basta, tak mi začala nabízet nějaké alternativy jako třeba investování do akcíí atd. Řekla jsem jí, že jsem přišla ZRUŠIT spoření a NE zakládat další produkty, které jsou jistě stejně "šikovné". Tak to tedy velmi neochotně zrušila a já byla ráda, že můžu vypadnout! Hrůza a děs! Osobní účet tam máme stále, uvažuji o změně. Nemáte někdo tip na seriózní osobní účet, kde mi měsíčně jen na poplatcích nepostrhávají 250 Kč?
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2011 8:35 | womanqa

Mluvím o chytré kartě, jak jsem v ráži, nějak jsem to zapomněla připomenout:o)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2011 8:34 | womanqa

Zdravím vás a ráda bych vás varovala před tímto neskutečně "výhodným" produktem! Osobně to považuji za zlodějnu století. Proč? Spořitelna mi kartu vyrobila, potom co mi skončila předchozí kreditka. Protože jsem se dostala do finanční tísně, zadlužila jsem se na ní (cca 9000,-), ale pokorně jsem pravidelně splácela, i když to samozřejmě bylo neskutečně nevýhodné (to ale pořád ještě připisuji vlastní blbosti). JENŽE! Najednou se mi na výpisu objevili podivné částky, o kterých jsem nikdy neslyšela (např. nějaké pojištění za 170.-), nikdy jsem nepodepsala souhlas a přesto mi byly odepsány. Výsledek je takový, že po zaplacení splátky a odepsání všech těch kravin jsem ještě ve větším dluhu, než minulý měsíc, ačkoliv z karty nebylo čerpáno(už několik měsíců. Navíc se o několik set zvedla měsíční splátka. Konkrétně: dluh předchozí měsíc 7 954.- a nyní 8 217,-, splátka minulý měsíc 454,- a nyní 958,- Samozřejmě se jdu do banky dohádat, sháním po známých 8000,- a jak to splatím, okamžitě ruším konto u spořitelny. Naštěstí je tohle jediný dluh který mám. Když vidím jak škubou prachy z lidí, co jsou sami úplně v "pr...li" je mi z toho vážně na blití.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2011 22:19 | lenka

http://chlumsky.blog.idnes.cz/c/210996/Profesionalove-z-Ceske-sporitelny.html
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2011 8:49 | Zuzka

To je přesně jejich styl, já měla splátku 4500na chytrou kartu, zaplatila jsem o 5dní později 9000 a prišel mi výpis splatný za měsíc s tím že mám dluh4800 a za 2dny přišel dopis že mám zaplatit celou vyčerpanou částku obratem jinak se bude vymáhat po mě soudně. A to podle výpisu mám 3 týdny čas na uhrazení splátky! Dovolat se na ně nelze, pouze osobně přijet se domluvit, ale nepíšou v kolik a kdy pouze, že je to v Hradci Králové což je od Zlína kde bydlím krapet z ruky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 7. 2011 13:41 | Jirka

Naprosto souhlasím!!! Lidi jak na lince tak na pobočce nevědí vůbec nic, jsou úplně tupý!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 7. 2011 13:39 | JIRKA

Zloději největší!!!!!!!!!! Nikdo k nim nechoďte a velkým obloukem se vyhněte! Chtěli po mě poplatek za upomínku, kterou sem mimochodem nedostal. Po několika minutách hádání se mi paní na telefonu omluvila, že se "překoukla"!! By mne zajímalo, zda by mi to vrátili kdybych jim to blbec zaplatil, každý se totiž nehádá. Nyní po chtějí 242 Kč, ikdyž sem si na ČS před půlrokem osobně zjišťoval, zda někde nemám nějaký nedoplatek. Takže sem musel znovu volat, samozřejmě na tel. nic nevědí. Takže na pobočku, samozřejmě tam taky nic neví, takže další telefon a vyklubal se z toho nedoplatek z roku 2009! A to 100Kč plus 90 Kč úroky, NESKUTEČNÉ!!! Proč si poslali inkaso na 242 nikdo netuší, prostě podvodníci největší. Jak řikám, že nemá tu sílu se hádat, tak ho zrujnujou. Ani jednou sem se neopozdil se splátkou, asi čím člověk lépe platí, tím chtějí víc peněz, zřejmě za poctivost :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2011 17:44 | František

Plně souhlasím stím co se tu píše ohledně banky ČS. Jsem rovněž znechucený tím co mi provedla. Platím jak mourovanej a ? Už nevím kudy kam a když jsem jim nabídl řešení, stalo se, že jen automatický reaguje tím , platte a jinak když ne, budete mít problém s exekucí. Moje řešení? V tuto chvíly na ně kašlu a končím se vším. A oni? porušují popdmínky. A co oni? to co slíbí tak se jich asi netýká. TAK že poroz na ně, a pokud možno NEVĚŘTE JIM!!! Jsou to podvoníci a lichva sama sebou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2011 7:35 | vladislav skalicky

jsem si nyní jistý že ČESKÁ SPOŘITELNA nemá peníze. Žádal jsem 2,000,000 kč (DVA MILIONY KORUN ) úvěr na dokoupení podílu v činžovním domě od spolumajitele. Cena byla za 15,000/m2 plochy. Nabídl jsem záruku zástavou jiného činžovního domu v Balbínova 21, Praha2 který má hodnotu asi 70 milionů korun = tedy 35 krát násobek více než pújčená suma. Jsem vkladatelem banky již 20 let a obrat na účtu je v řádech milionů ročně z nájmů jiných domů. Je to neuvěřitelné ale neschválili aniž udali hmatatelný důvod. Jiná instituce CREDOMA -FIRST FUNDING u níž mám úvěr 5 mil a schváleno 15 milionů v roce 2007 mi alespon čestně sdělila že nemají peníze. ČESKÁ SPOŘITELNA tuto žádost prošetřovala 3 krát , zdržovala a nedovedla přiznat že jsou evidentně bez likvidních peněz. Jestliže tak bonitní klient nedostane hypotéční půjčku tak to nemůže znamenat nic jiného než finanční průser a možný krach o kterém asi nesmíme vědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2011 20:44 | Vendula Moučková

Opravdu doporučuji nedělat si účet u České spořitelny, která si ze svých klientů "dělá toaletní papír"! Mají neprofesionální zaměstnance, kvůli kterým jsou potom schopni své klienty vláčet i několikrát měsíčně po svých pobočkách. A to nemluvím ze své jediné zkušenosti.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2010 14:24 | Ivan

Co takhle Vám říká "Fio záložna" všechno zdarma teď už má i bakovní licenci a jen jediný poplatek a to při výběru hotovosti v bankomatu je u ČSOB 6,-Kč a tam kde mají pobočku tak výběr v hotovosti nad 1000,- zadarmo do 1000,- za 30,-, utíkám od ČS a KB je samozřejmě pojištěná jako ostatní banky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2010 6:51 | Zdena

Platím úvěr za syna, který je bez práce. Po dotazu v české spořitelně, zda zasílat poplatek za vedení úvěru zvlášť nebo dohromady, mi bylo řečeno, že mám poslat obojí najednou.Zaslala jsem k 15.celou částku a přišla mi za 300,- Kč upomínka, že nebylo 49,- Kč uhrazeno do 5.dne v měsíci a mám ji zaplatit co nejdříve. Těch 49,- Kč, které byly zaslány se splátkou úvěru vedou jako mimořádnou splátku a já musím za osm dní zaplatit nových 49,- Kč. Divné je, že to tak spořitelna dělá občas, přestože platím pořád ve stejné výši pravidelně ve stejném termínu.Jsou to zloději, raději pryč od nich nebo se na mě navalí ještě exekutor.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2010 8:18 | Maiki

GE nemá poplatky za student konto
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2010 15:51 | Danča

Česká pojišťovna okrádá své klienty!!!!!! Mám u nich účet už řadu let a jen díky pohodlným platbám přes telefon jsem u nich ještě zůstávala.Přišla na mě exekuce od čsob a účet mi zablokovali a ČS začala pro exekutora strhávat peníze z mého účtu. To by nebylo nic divného, ale ČS začala strhávat i kontokorentní úvěr 10tis.co jsem u nich měla. A to tak, že nejdříve strhli celou částku k čerpání a až posléze si naúčtovali roční vedení účtu cca 350,- a jelikož mě touto částkou dostali do nepovoleného debetu, okamžitě si ji náležitě ocenili penálem cca 500,- a penalizovali dále.Snažila jsem se kontokorent zahradit a když jsem tam měla již 5tis.zahrazeno, tak odeslai další čásku exekutorovi a tentokrát ve výši 7tis.a hned mě opět penalizovali za nedovolený debet.Takže to už je moc aby si strhávali peníze které mi ani nepatří aby mi to pak náležitě mohli naúčtovat!Ukončit smlouvu s nimi nemohu protože je účet zmrazen.......
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šmejc

podnikatel, Home Credit

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Jiří Šmejc
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services