Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

15. 5. 2014 21:30 | Jitka

Vyřizování úvěru trvá již 14 dní a prý ještě týden to trvat bude. Je to běžná praxe? Nebo jenom neschopná pracovnice banky? U jiných bankovních společností to trvá 24 hodin, maximálně pár dní.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2014 19:08 | p.Marta

ano, pro policií je to jisté, ověří si komu účet patří a dají vám vyrozumnění, tedy neváhejte a oznamte to ! Jinak banka nesmí dávat info u ůčtech...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2014 10:05 | Karel

Musim se podelit o svoji neuveritelne spatnou zkusenost s Českou spořitelnou. Poctive splacime hypoteku, chteli jsme jen zrekonstruovatat dum (za sve), ale banka nam delala obrovske problemy se souhlasem na stavebni urad. Nechapu jake muze mit problemy zastavni veritel (Česka sporitelna) s tim ze se zvýší hodnota zastavy? Jen bych chtel dodat, ze jen hodnota pozemku podle znaleckeho posudku pokryje zastavu, takze z meho pohledu byla banka kryta at uz by se s domem stalo cokoliv. Samozrejme nas zamer je nemovistost zhodnotit. Zazil jsem neuveritelne arogantni a byrokracike chovaní centralniho oddeleni hypotek v Hradci. Musim rict, ze jsem nikdy nepsal zadnou stiznost a ani nepsal do zadne diskuze, ale takove chovani jsem nikdy v zivote nezazil a chci jen varovat ostatni. Uz se tesim az nam skonci fixace a odejdeme jinam.
+60
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2014 16:20 | thu trang

mam kartu na bankomat ale nemuzu vybrat.potrebuju pomoc zablokovat protoze potrebuju penize na nakup
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 19:29 | Veronika

píši bakalářskou práci zabývající se spokojeností klientů České spořitelna, prozatím z mého dotazníku, který vyplnili převážně studenti vyplývá, že jsou se službami v celku spokojení 8-o, byla bych ráda aby byl výsledek mé práce objektivnější, proto chci požádat i Vás diskutující (pokud jste v současné době klienty české spořitelny) o vyplnění krátkého dotazníku na této adrese http://www.survio.com/survey/d/G9Y4A2O5M7U9I6N8H dotazník je anonymní a zabere asi 3 minutky. Děkuji za pomoc:-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2014 16:37 | Matušek

Citace - Josef Pekar / 09.11.2013 20:06

Dokud ma člověk na učtu peníze , je to u nich vážený klient. Dostal jsem se díky dlouhodobé nemoci do finanční tísně a šel jsem je požádat o pomoc .samozřejmě mně poslali k šípku.Platím si 169 kč za pojištění výdaju , ale to je zřejmě další podvod, I přesto mi zasílají výhružná upozornění, že jim dlužim a to třeba i 95 korun. je to normální....
Přesně tak, když jsem se díky nepřesnýminformacím pracovníků spořitelny dostal do problémů se splácením, tak nikdo nechtěl nic řešit, ombucman spořitelny mi řekl, že moje stížnost na infolinku je jen tvrzení proti tvrzení a bylo vymalováno. Hlavně, že píší, když máte problémy, řešte je ihned s námi. Jen co úvěry splatím jdu od nich.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2014 17:58 | Strratos1

Česká Spořitelna.. Bože jak jsem rád že už u ní nejsem. Poslední kdo u ní zůstal je 70ti letá maminka. Manželka utekla k jiné bance protože ji několikrát neodeslali leasing na os. automobil a pomalu se tak dostala do problémů. Důvod?? Po každé jiný ale v podstatě stejný-šlendrián. Já jsem přešel z podobných důvodů. Ale teď mě dostali. Dohodli jsme se s maminkou že si udělám dispoziční právo k jejímu účtu abych ohlídal finance co se týká splátek, důchodu atd. Čekali jsme jen na elektronické klíče k internetovému bankovnictví, které mi měli přijít domu poštou. Nebyla by to Česká Spořitelna- kdyby dorazily. Šel jsem se přeptat na nejbližší pobočku a zjistil jsem, dispoziční právo nemám protože pani na přepážce špatně vyplnila papíry a dispozici k internetovému bankovnictví už vůbec ne, protože ji nezahrnuli do žádosti a proto nám klíče neposlali a nepošlou. Nikdo nám nedal vědět ani písemně ani telefonicky.Takže máme na výběr: Absolvovat celý kolotoč znovu s tím že to snad tentokráte Česká Spořitelna zvládne, nebo založit mamince účet u jiné (naší)banky a být v klidu.. Tak hádejte jen jednou co udělám :-D Mějte se a pevné nervy s Českou Spořitelnou.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2013 21:34 | T_Dave

Česká spořitelna teď sbírá názory klientů na svém FB: https://www.facebook.com/ceskasporitelna/app_415130891900227
-11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2013 9:08 | Jan Katzer

v případě jakýchkoliv dotazů ohledně České spořitelny se obraťte na mne. Třeba dokážu změnit Váš názor tel.732410783
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2013 20:06 | Josef Pekar

Dokud ma člověk na učtu peníze , je to u nich vážený klient. Dostal jsem se díky dlouhodobé nemoci do finanční tísně a šel jsem je požádat o pomoc .samozřejmě mně poslali k šípku.Platím si 169 kč za pojištění výdaju , ale to je zřejmě další podvod, I přesto mi zasílají výhružná upozornění, že jim dlužim a to třeba i 95 korun. je to normální....
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2013 10:45 | Honza

Dobrý den, nevíte někdo náhodou, jestli při vkladu hotovosti na přepážce ČS na cizí účet je vidět i jméno, popř. adresa majitele účtu? Naletěl jsem jednomu podvodníkovi a rád bych jej identifikoval. Děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2013 18:46 | Jana

Fio banka nabizi ucet uplne zdarma a bez poplatku za odesilani a prijimani plateb v CR. kouknete jejich stranky.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2013 22:59

Přesně podobné zkušenosti mám! Dítěti neuznán pobyt v nemocnici, že prý skrytě nemocí trpělo už v době podpisu smlouvy, i když diagnostikována nám byla až půl roku po podpisu smlouvy (a to čekací dobu mají měsíc nebo dva po podpisu smlouvy) prostě hajzlové a zloději,nic víc
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2013 21:52 | Maro

Jsou to lůzry. V ČS kradou nejvíc na absurtních poplatcích doporučuji ihned změnit banku třeba na GE money. Tam vím za co platím a v žádném případě mě neojebali jako v České Spořitelně.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2013 16:49 | T.A.

a TO JEŠTĚ NEVÍTE ,ŽE u čs můžete ručit ikdyž jste na úřadu práce a ještě k tomu v registru.Ted to řeší jeden můj známej.Přišlo mu ,že má za svojí matku zaplatit 300 000 kč a v dané době byl na úřadu práce a v registru jelikož mněl pohledávku u stejné banky.Ted jen líta pořád do banky chce jeden důkaz o tom,že prošel řádně jako ručitel.A banka mu to nechce ani dát,že to nemají .A ted pozor když jeho máti čerpala ten úvěr 300 000 mněla výdělek 9500 a další pohledávky za 7000.ČS je opravdu hodná
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2013 16:51 | Joey1988

ČS- už nikdy. Mám u nich účet a tenkrát sem si zřídila i kreditní kartu ( výhodnou :-/). nakonec sem zjistila jaký jsou to zloději. Doplatim dluh na kartě 10000 a všechno zrušim. ČS už nechci vidět. Před pár dny sem si založila nový účet u Equa tak snad už bude všechno v pořádku. Ráda bych se vyvarovatla 150-ti smskám, lítání neustále na poštu pro zásilky a snad sta hovorů denně.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2013 17:06 | amina111

Chtel bych varovat před novou hrou ČS losováním .pokud vyhrajete,tak musíte na pobočku,kde vám řeknou,že pokud chcete vaší výhru-poplatky na 10 let zdarma,tak musíte sehnat nového klienta.Je to opět podvod ČS.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2013 18:39 | Monika

Souhlasím s příspěvkem p. Vítka ze dne (11. 02. 2013 18:19 | Vítek ) . Mám naprosto stejnou zkušenost. Též mi nebylo od České spořitelny nic vyplaceno po uzavření FLEXI životního pojištění, při nemoci delší než 14 dní. Před uzavřením pojistky se podmínky dle zaměstnance pojišťovny vztahovaly na všechny nemoci. Rovněž chci všechny varovat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2013 18:26 | Vítek

Omlouvám se za chybu v mém příspěvku ze dne 11.02.2013. V posledí větě šlo o Českou pojišťovnu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2013 18:19 | Vítek

Dobrý den. Chtěl bych varovat všechny slušné občany a to před uzavřením FLEXI životním pojištěním. Pojistku jsem uzavřel také z důvodů vyplacení pojistky v případě nemoci. Bylo mi řečeno, že mi pojistka bude vyplacena v případě jakékoliv nemoci, kde nárok vzniká až po 14 dnech neschopnosti. Chci všechny varovat, neboť jsem se o tomto sám přesvědčil. Marodil jsem 5 měsíců a Česká spořitelna rovněž nezklamala. Opětovně získáte zkušenosti až po uplatnění pojistného, kde zjistíte, že na nemoc kterou jste prodělal se podmínky pojistného nevztahují. Podobnou zkušenost mám i u České spořitelny, kde se o nemoc nejednalo.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Havel

advokát

Jana Bobošíková

politička

Jaroslav Havel
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services