Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 108 komentářů)

22. 6. 2001 21:24 | cs-defence

Souhlas, také by se mi lépe zamlouval přístup bez dalších zařízení - trochu se tím omezuje výhoda přístupu odkudkoli (nosit něco takového stále u sebe není ani pohodlné, ani bezpečné). Na druhou stranu ale žijeme v České republice, kde je národní ctižádostí nedodržet, obejít, nabourat atd. vše, co není zamřížováno, zavařeno a hlídáno ozbrojenci... A tak se mi zase ta obět nezdá tak velká. (například telefonní automaty na kartu, prověřené používáním v řadě zemí po řadu let, byly úspěšně podvedeny až zde)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2001 10:35 | pjt

Na inet bankingu mi vadi dalsi auth kalkulacka. mas uz tri a ctvrtou si porizovat nebudu. proc proboha nestaci nejake heslo!!!! V ceskych bankach ve srovnani se americkymi lezi nula nula nic penez a zabezpecene jsou jak rodinne zlato.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2001 10:24 | Libra

Jsem velmi spokojen
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2001 21:48

Nečekejte, zařiďte si jej ! :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2001 20:10

dostačující, čekám na internet banking.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2001 10:05 | pjt1

Funguje nekomu u bezneho uctu CS pasivni GSM banking? Vcera jsem ho aktivoval, ale vysledek dotazu na stav uctu neprichazi.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2001 1:08 | AST

A ještě jeden dotaz: nebylo by vhodnější mít takovou diskusní stranu na stránkách ČS? Nebo tam už je? Odezvy jsou hrozné a tak ji nemám trpělivost hledat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 5. 2001 1:05 | AST

Dík za tip. Objevil jsem jej teprve teď a hned jsem jej realizoval, tak uvidíme, co z toho bude. Mám ale jiný problém. V naší Ostravské pobočce je vždycky fronta asi tak 15 lidí. To stání mne vždy tak znervózní, že u přepážky něco zapomenu vyřídit. A tak se to stalo i minulý týden. Abych nemusel strávit dalších 20 minut ve frontě, zeptal jsem se už jen mezi dveřmi, že bych měl zájem o I-banking. Odpověď mne zájmu zbavila. Musím prý na hlavní ostravskou pobočku, protože pro ně je to tak nová věc, že o ní nic neví. Podstata mého dotazu:je možné připojení vyřídit bez trápení se v centru města v asi nejzatíženější pobočce? Děkuji, zdravím a držím palce.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2001 22:09

Velice mě těší Vaše spokojenost se službami České spořitelny. Též Sporotel používám a sdílím Váš pocit z SMS zpráv. Ale možná Vaše problémy pramení z toho, že od 26.2.2001 je v provozu nová verze Sporotelu, kde se SMS píší v jiném formátu. Na tuto skutečnost byli klienti, dosud službu užívající, upozorněni speciálním dopisem, který obsahoval i "cestovní verzi" návodu s příklady často užívaných zpráv. Pokud se k Vám nedostal, vyžádejte si jej na Vaší pobočce. Jinak plná verze návodu je i na webu ČS - je to opravdu román, ale když dáte Vašemu prohlížeči vyhledat text "5.53", budete tam hned. Zdraví CSdefence
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 5. 2001 15:43 | gabriels

V celku jsem spokojeny,ale nechapu proc musim mit (a kde ho vemu )valutovy ucet na prevod svych penez na Slovensko( k uhrade inkasa,protoze jsem Slovak a mam tam trvale bydlisko ),i kdyz se jedna o malu sumu!Dela mi to potize a kazi radost z jinak OK sluzeb.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2001 19:15 | Metalski

Je mi 31 a mám u spořitelny účet od dob co jsem začal vydělávat.Byl jsem a jsem pořád spokojen a služby se stále rozšiřují a zlepšují.Akorát návod na SMS Sporotel by mohl být opravdu přehlednější,to je fakt.Já jsem ho měl už dřív a například stav na účtu zadávám: Telebank.čísloH****PinU a odešlu na 999055,ale teď si ho udělala i manželka a vůbec jí to takhle nejde,jen telefonicky to se dozví stav vašeho konta,ale SMS jí to nejde.Zkoušel jsem to několikrát,tak jak to dělám já u sebe a nic.Nemohli byste uveřejnit někde na stránkách na toto posrobný návod? Jinak jen tak dál! Dodnes necítím potřebu zřizovat účet jinde u jiné banky a nestarám se vůbec o nic,mám plno plateb a jen je kontroluji ve výpisech z účtu.Myslím že nemáte konkurenci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2001 21:03

Myslíte hlasový doprovod Sporotel-telebankingu nebo návod na SMS-Sporotel ? Dá se na to zvyknout,myslím. Ale už tam nějaké změny byly a jistě ještě budou....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2001 20:53

Děkuji za konstruktivní názor ! Opravdu, na toto jsou názory různé. Jedná se o různý přístup k téže věci. Ačkoliv my dva bychom byli vzhledem k četnosti použití služby ve shodě, celkem značná část klientů ČS by pravděpodobně nebyla ochotna platit cca 50,-Kč/měs. za službu,která je pro ně naprostou novinkou. Ale je docela možné, že po čase, až lidé zjistí nač jim to je, nastane změna politiky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2001 20:29 | Jarmila Ziková

Dobrý večer. Kolega má telefonní bankovnictví v Komerční bance a kdysi to zkoušel počítat. Říká, že pokud volá do banky na 0800 tak pětkrát až šestkrát měsíčně, tak už to vyjde levněji platit paušál, navíc si zavolá kdykoliv a nepřemýšlí, zdali už má telekom nižší tarif nebo ne. A v tom má myslím pravdu. Mě osobně by nějaký paušál nevadil, už jenom pro ten pocit, že když budu chtít, můžu volat kdykoliv. P.S.: Těším se na živou obsluhu, ten automat není právě ideální...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2001 20:24 | Jarmila Ziková

Obsluha telefonního bankovnictví mi přijde jako příliš složitá. Mohli by tam udělat nějakou lepší nápovědu!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2001 21:51

PS/TIP: Pokud chcete, zaregistrujte si odběr upozornění na novinky na webu www.csas.cz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2001 21:49

Těší mě Váš zájem o služby ČS - pokud nenajdete informace v článku a diskusi "Spořitelní i-banking odhalen", zde tedy: 1.služba pro sporožira startuje začátkem května, 5Kč/měs+autent.kalkulátor; 2.ohledně 0800 nemám zatím novou informaci,myslím ale,že je lépe protelefonovat po večerech pár korun,než platit paušál za 0800 i když nevolám; 3.potěším Vás: v létě spustíme 7x24 call centrum-od té doby se Vám teprve začne účtovat těch 10Kč za Sporotel-telebanking. Zdraví CSdefence.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2001 0:58 | AST

Je jedna hodina ráno a je to znát... Vím, že v samozřejmě má být "o". Ještě jednou se omlouvám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2001 0:56 | AST

Omlouvám se za překlep, samzřejmě jsem měl na mysli výpisy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2001 0:55 | AST

Dobrý den pane CSdefence. 1. Už se ví, kdy bude I-banking a nač to jednoho příjde? Používám váš účet jako hlavní a výpisi k 10. následujícího měsíce už mně přestávají stačit. 2. Nebude telefonní banking na "zelené lince" 0800? 3. Nebude živá (lidská) služba na telefonu nonstop? Děkuji za odpovědi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivan Langer

politik a podnikatel

Petr Chmela

podnikatel, Tescoma

Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů
×
Petr Chmela
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services