První banky půjčí hotovost z bankomatu zdarma

Petr Kučera | rubrika: Co se děje | 23. 11. 2022 | 8 komentářů
Výběr kreditkou z bankomatu je za běžných podmínek nevýhodný. Banky si za něj účtují buď vyšší poplatek, nebo ho hned úročí, někdy i obojí současně. ČSOB teď u všech karet umožní půjčit si hotovost bez navýšení a bez omezení počtu výběrů.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

23. 11. 2022 19:05, Petr Kučera, Peníze.cz

Citace - Wlken / 23.11.2022 14:36

První banka, která půjčí hotovost z bankomatu zdarma je KB, která nabízí jeden výběr měsíčně zdarma už nejmíň rok a půl. Ale autorovi to nestojí za zmínku (pouze v tabulce) a radši bude psát sáhodlouhý článek o nějaké omezené akci ČSOB, zajímavé.


Za zmínku mi stála. A původně byla nejenom v tabulce, ale i přímo v článku - bohužel jsem ten odstavec vyhodil při příliš rychlém krácení... Už je zpátky a vylepšil jsem i titulek. No a článek je tak dlouhý právě proto, že píše nejenom o aktuální akci ČSOB, ale po letech připomíná i všechny souvislosti: jak to vlastně s kreditkou funguje a jak k tomu přistupují ostatní banky + zmínka o Skip Pay ze stejné skupiny...

Zobrazit celé vlákno

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

24. 11. 2022 9:22 | Škodolibka domácí

Tak lidi...šup pro vysoké limity, vybrat hotovost, dát to na spořák, při splátce vyrovnat a druhý den zase vybrat ... a máte na kapesné pro dítě "zadarmo".
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2022 19:05 | Petr Kučera, Peníze.cz

Citace - Wlken / 23.11.2022 14:36

První banka, která půjčí hotovost z bankomatu zdarma je KB, která nabízí jeden výběr měsíčně zdarma už nejmíň rok a půl. Ale autorovi to nestojí za zmínku (pouze v tabulce) a radši bude psát sáhodlouhý článek o nějaké omezené akci ČSOB, zajímavé.

Za zmínku mi stála. A původně byla nejenom v tabulce, ale i přímo v článku - bohužel jsem ten odstavec vyhodil při příliš rychlém krácení... Už je zpátky a vylepšil jsem i titulek. No a článek je tak dlouhý právě proto, že píše nejenom o aktuální akci ČSOB, ale po letech připomíná i všechny souvislosti: jak to vlastně s kreditkou funguje a jak k tomu přistupují ostatní banky + zmínka o Skip Pay ze stejné skupiny...
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2022 18:59 | Petr Kučera, Peníze.cz

Citace - TP / 23.11.2022 11:46

Ne že bych chtěl být rýpavý, ale nazvat článek "První banka půjčí hotovost z bankomatu zdarna" a doplnit to tabulkou, ze které vyplývá, že to samé už dělá u svých karet KB, není podle mne úplně OK...

Díky za reakci, máte pravdu. Titulek bývá zkrácený a zjednodušený, všechny podrobnosti jsou uvnitř - ale uznávám, že tady jsem bohužel krátil až příliš, a to nejenom v titulku :( Odpoledne jsem ho proto upravil. (Původně jsem měl na konci titulku ještě "u všech kreditek a bez omezení", ale přišlo mi to dlouhé, nepřehledné a s tím "bez omezení" i trochu matoucí... No, nepovedlo se mi to, bohužel.)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2022 14:36 | Wlken

První banka, která půjčí hotovost z bankomatu zdarma je KB, která nabízí jeden výběr měsíčně zdarma už nejmíň rok a půl. Ale autorovi to nestojí za zmínku (pouze v tabulce) a radši bude psát sáhodlouhý článek o nějaké omezené akci ČSOB, zajímavé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2022 13:08 | TP

Citace - Gabriel Pleska / 23.11.2022 12:41

Trik bude v tom, že za kartu World Elite se platí měsíčně 550 a za Infinite 850 korun. Kdežto ČSOB službu nabízí i na karty bez měsíčního paušálu.
V tom případě ale máte ještě kartu 4U, která je také bez paušálu... Jenom tu hotovost musíte vybírat 1x za měsíc, což mi přijde logičtější varianta, než "sleva na poplatky" na půl roku...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2022 12:41 | Gabriel Pleska

Trik bude v tom, že za kartu World Elite se platí měsíčně 550 a za Infinite 850 korun. Kdežto ČSOB službu nabízí i na karty bez měsíčního paušálu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2022 11:48 | TP

Citace - TP / 23.11.2022 11:46

Ne že bych chtěl být rýpavý, ale nazvat článek "První banka půjčí hotovost z bankomatu zdarna" a doplnit to tabulkou, ze které vyplývá, že to samé už dělá u svých karet KB, není podle mne úplně OK...
Sy překlep - "zdarma"
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2022 11:46 | TP

Ne že bych chtěl být rýpavý, ale nazvat článek "První banka půjčí hotovost z bankomatu zdarna" a doplnit to tabulkou, ze které vyplývá, že to samé už dělá u svých karet KB, není podle mne úplně OK...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Čermák

žurnalista

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services